PUPA, Eyebrow Set (Puder i wosk do brwi)

PUPA, Eyebrow Set (Puder i wosk do brwi)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,1 g

Zestaw zawiera:
- puder w kompakcie do podkreślenia koloru brwi,
- wosk, który utrwala puder, wygładza brwi oraz nadaje im odpowiedni kształt,
- 2 aplikatory : pędzelek do pudru (ścięty) oraz pędzelek do wosku (zaokrąglony).
Dostępne odcienie: 01 - blonde oraz 02 - brown.

woski do brwi, cienie do brwi

rewelacyjny

Mam najjaśniejszy odcień dla blondynek, a mimo to kolor jest wyrazisty i z charakterem. Nie ma absolutnie tych okropnych, żółtawych lub zielonkawych tonów jakie ma wiele kredek i cieni do brwi dla blondynek (a przetestowałam wiele).
Świetny piaskowy odcień, wosk wygładza ale i nadaje delikatnie kolor. Nie spływa, nie rozmazuje się. Wygodny pędzelek (malutki, podróżny, ale i tak daje radę), bardzo fajne, estetyczne opakowanie z lusterkiem.
Minus: dość drogi kosmetyk jak na taki gadżet, warto polować na promocje.

dobry w dobrym odcieniu

Mam dość ciemne włosy i "mysie", prawie niewidoczne bez makijażu brwi.
Zazwyczaj stosuje cienie lub posiłkuje sie żelami barwiącymi (wibo, bobbi brown, itp.).

Jednak poza żelem Bobbi wszytskie pozostałe wyglądają nieco sztucznie na moich brwiach :/
Pupę kupiła, ponieważ miała problem ze znalezieniem cienia w wełasciwym dla mnie odcieniu. Brazowe są zazwyczaj zbyt cieple, a grafitowe zbyt ciemne :/
Mam odcie 01 i jest dosć ciemny, za to idealnie się komponuje z moja karnacją i obecnym kolorem włosów (neutralna mokka poziom 7).
Opakowanie i pedzielki sa dość wygodne i poreczne. Wosk nieco przyciemnia kolor, ale moim zdaniem przedłuża trwałość makijażu.
Nakładam w kolejności cien i wosk i cały dzień makijaż się trzyma bez zarzutu.
Jeśli oczywiście zaczne pocierac brwi, to zejdzie, natomiast nie rozmaże się w esy floresy na całej twarzy :D

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/8 op

Dobry kosmetyk

Nie testowałam wielu cieni do brwi, ale z tych, które znam, omawiane tutaj są najlepsze. Po pierwsze, kolor (mam odcień 02) - nareszcie bez rudawego, ciepłego odcienia, tylko po prostu brąz, ktory przy użyciu wosku można jeszcze bardziej przyciemnić. Ja nakładam wosk przed cieniem, gdyż w przypadku zastosowana odwrotnej kolejnosci cień się rozmazuje. Z woskiem czy bez kosmetyk pięknie podkresla brwi. Niestety nie obyło się bez minusów - pierwszy to pędzelek do cienia (ten do wosku jest ok), drugi to cena - ponieważ cienie do brwi to nie jest mój kosmetyk najpierwszej potrzeby, to 70 zł uważam za dosyć wysoką cenę. No a trzeci minus jest taki, że cień niestety nie wytrzymuje całego dnia (jesli zastosuje się go bez wosku, jest trochę lepiej) i wieczorem wygląda tak sobie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

przydatny kosmetyk

puder i wosk uzupełniają się efekt naturalny,ok produkt
zużywa się minimalnie , efekt cienia utrzymuje sie naprawdę długo wosk mam wrażenie że pod koniec dnia znika troszeczkę ale brwi nadal wyglądają świetnie. minusy to może cena troszkę rozbudowana ale kosmetyk pięknie zapakowany i przydatne pędzelki w opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

fajny gadżet

Jakiś czas temu naszła mnie ochota na podkreślenie brwi, niestety nie miałam nic co by się do tego nadawało więc postanowiłam coś kupić. Wybór padł na pupe. Szukałam czegoś co ma cień i wosk w jednym opakowaniu, a tu niestety ciężko- w grę wchodził smashbox, sephora i właśnie pupa- tylko te mogłam dostać normalnie w sklepie. Wybór padł na pupe, bo opakowanie było najbardziej w moim guście i podobało mi się, że są tam jakieś pędzelki i lusterko. Mam słabość do takich ładnych mini paletek:-)
Sam cień na brwiach wygląda dobrze, odcień bardzo mi pasuje, choć spodziewałam się, że będzie jaśniejszy -w opakowaniu wygląda jaśniej (mam numer01) ale jest ok. Niestety nie miałam pojęcia, że wosk będzie tak przyciemniał. Jednak sam wosk jest fajny, zawsze coś tam utrwali, choć nie mam jakiś niesfornych i gęstych brwi więc czy z takimi sobie poradzi to nie wiem. Mi łatwiej jest zaznaczyć z nim taki bardziej wygięty łuk.
Załączony pędzelek do brwi jest bardzo kiepski, ale aplikator do wosku jest fajniutki.
Przyznam, że dla mnie to trochę taki bajer, na który zachorowałam, ale ogólnie jestem zadowolona.
Produkt jest bardzo wydajny, zarówno cień jak i wosk, choć nie używam codziennie więc to raczej subiektywne odczucie (jeszcze nie miałam kolorówki, której nie uważałabym za wydajną aż do znudzenia;-)
Największe zalety produktu:
- jaśniejszy kolor, który nie wpada w rudy (jasnym blondynkom radzę jednak sprawdzić dobrze odcień przed kupnem, może okazać się dużo za ciemny)
-cień się nie osypuje
-śliczne opakowanie z lusterkiem
-wosk

Znakomity

Powiem krótko... mój "de best".
Pięknie podkreśla linię brwi. Mam ciemno brązowe oczy, ciemne włosy ale dość jasną cerę, doradzono mi więc odcień jaśniejszy i wygląda znakomicie (efekt nie jest przerysowany).
Plusy:
- Wystarcza na bardzo długo.
- Osobny pędzelek do wosku i cienia to znakomity pomysł.
- Utrzymuje się od rana do wieczora.
- Cena naprawdę przyzwoita.
Minusy:
- tylko jeden - trzymanie klapki z lusterkiem lekko się pokruszyło ale to chyba raczej moja wina...

Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

Uzależnia ;)

Przyznam się, że nie sądziłam, że jestem w stanie do tego stopnia uzależnić się od kosmetyku (poza tuszem do rzęs oczywiście).
Od jakiegoś czasu rozglądałam się za jakimś zestawikiem do modelowania brwi - brałam pod uwagę Smashbox Brow Tech (nieodpowiednie kolory), Clinique Brow Shaper (niedostępny w Polsce), Revlon Brow Fill-In (dostępny tylko na portalach aukcyjnych). Przed ostatecznym podjęciem decyzji używałam zwykłego cienia i niezastąpionego pędzelka Sephora do brwi. Wybór padł na Pupę i ... nie żałuję decyzji.
Odcień okazał się idealny (mam zestaw dla brunetek; chyba nr 2).
Jest bardzo trwały - makijaż pozostaje niezmieniony od rana do wieczora.
Niesamowicie wydajny, zarówno cień jak i wosk.
W zestawie znajdują się 2 pędzelki (do cienia i do wosku), oba przydatne, np w podróży. Ja osobiście używam pędzelka Sephora nr 10.
W odróżnieniu od kredek do brwi, zestawik sprawia, że makijaż brwi wygląda bardziej "autentycznie".

Gorąco polecam wszystkim Paniom nieobdarzonym przez los zbyt gęstymi brwiami, lub chcącymi po prostu dodać im głębi wyrazu ;)

Bardzo przydatny zestawik :)

Od jakiegoś czasu ogarnęła mnie istna brow mania ;P Dlatego nie mogłam nie nabyć tego seciku Pupu, zreszta z seri Brow Mania ;)) Do rzeczy- kompakt jest podzielony na część z pudrem i część z woskiem. Ja mam kolorek 02, dla ciemnych blondynek i brunetek. Oglądałam też 01, ale tam cień jest właściwie popielaty, a ja mam ciemniejsze brwi, choć blond na głowie ;) Sam puder w moim secie jest ciemnobrązowy, łatwo się go aplikuje za pomocą ściętego pędzelka, można go ładnie przeciągnąć po całej brwi, nie robią się żadne "ciapki" w jednym miejscu. Puder zdecydowanie przyciemnia, dlatego uważna aplikacja jest wskazana. Można sobie zrobić na twarzy niechcący efekt cyrkowy ;) Dlatego wystarczy nawet odrobina pudru. Poza tym puder nie osypuje się ani trochę, ani o dziwo, nie rozmazuje. Dołączony wosk bardzo fajnie utrwala i nabłyszcza, ale nie skleja. Czasami stosuję go samodzielnie, gdy zależy mi na subtelniejszym efekcie. Czasami też łącze puder i wosk, efekt jest wtedy wyrazisty i bardzo ładny :) Kosmetyki są bardzo dobrej jakości, nic się nie rozmazuje, nie kruszy itp. Mój "brwiowy" KWC :) Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca