Semilac, Fibers + Vitamin E, Dream Long Base (Pielęgnująca baza hybrydowa)

Semilac, Fibers + Vitamin E, Dream Long Base (Pielęgnująca baza hybrydowa)

Pielęgnująca baza hybrydowa Semilac Dream Long Base z wysoką koncentracją włókien fibrowych i witaminą E dedykowana jest dla osób marzących o długich i mocnych paznokciach. Produkt pozwala zapuścić paznokcie i działa na wielu poziomach. Dzięki gęstej konsystencji daje możliwość łatwego przedłużenia i nadbudowy płytki. Zabezpiecza także paznokcie przed obgryzaniem – pozytywnie wpływając na niwelowanie tego odruchu. Dodatkowo po zastosowaniu tej budującej bazy paznokcie są mocniejsze, twardsze, widocznie wzmocnione i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. W przypadku pęknięcia płytki na odcinku wolnego brzegu baza może posłużyć jak wzmacniający plaster. Produkt ma półtransparentny różowy odcień dzięki czemu ukrywa niedoskonałości płytki działając jak podkład pod makijaż.

CHARAKTER: gęsta i twarda baza pielęgnująca pozwalająca zapuścić paznokcie
DLA KOGO: dla marzących o mocnych, zdrowych i dłuuugich paznokciach
SPECJALIZACJA: zabezpiecza paznokcie przed obgryzaniem, daje możliwość przedłużenia i nadbudowy, paznokcie są mocniejsze, twardsze, widocznie wzmocnione i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia
DODATKOWA MOC: wysoka koncentracja włókien nylonowych, witamina E
KOLOR: transparentny róż
GĘSTOŚĆ: 4,5/5

Baza testowana dermatologicznie.

preparaty do przedłużania paznokci, lakiery podkładowe
odżywcze, ochronne
Efekt
naturalne

Jest świetna

Baza zamknięta jest w srebrnej butelce. Zawiera 7ml produktu. Baza jest bardzo wydajna i wystarcza na sporą ilość zabiegów.

Baza ma lekko różowy transparentny kolor, jest dość gęsta, co wpływa na lepsze efekty, ponieważ nie spływa na skórki oraz w prosty sposób możemy nadbudować sobie paznokcie a nawet je przedłużyć.
W dobrej lampie utwardzać wystarczy tylko 30 sekund.
Pędzel jest zgrabny i równo przycięty.

Baza zawiera witaminę E, która wpływa na poprawę naszych paznokci, dzięki temu hybryda nie niszczy paznokci, a nawet pomaga nam w zapuszczeniu ich.

Paznokcie są mocne, trwałe i odporne na uszkodzenia.
Baza jest świetna dla osób, które mają słabe i kruche paznokcie.

Zdecydowanie na tak

Fenomen, jedna z najlepszych jakie miałam!
Bardzo wytrzymała, mocno utwardzająca; myślę, że spokojnie mogę porównać poziom utwardzenia paznokci do utwardzenia żelem. Ładnie, równo się rozprowadza, bardzo łatwo buduje się nią krzywą C. Utrzymuje się 3 tygodnie na paznokciach, bez żadnych odprysków. Widzę dużą poprawę kondycji paznokci, plus bardzo szybko rosną :)
Ogólne odczucia:
-ładna buteleczka z pędzelkiem,
-gęsta konsystencja ułatwia rozprowadzanie produktu bez zalania skórek,
-neutralny zapach,
-wydajność,
-mały minus za pędzelek (osobiście, wole krótsze).
Polecam z czystym sumieniem, na pewno kupię ponownie :) produkt stał się moim must have !

Najlepsza baza!

Jak dla mnie jest to najlepsza baza którą kiedykolwiek używałam! Baza ma dość gęsta konsystencje dzięki której paznokcie się mocne i się nie łamią. Dodatkowo można przedłużyć i nadbudować! Duży plus, polecam

Dobra baza do zapuszczania paznokci

Jestem fanką naturalnego looku paznokci, bez jakiś mocniejszych kolorów. Jednak bardzo lubię mieć je długie i żeby wyglądały na zadbane. Dzięki tej bazie moje naturalne paznokcie fajnie rosną i są coraz dłuższe. Jeszcze ani razu pod tą bazą mi się nie złamały. Myślę, że duża zasługa tutaj włókien nylonowych, które fajnie utwardzają płytkę paznokcia dzięki czemu jest solidny i mało podatny na złamania nawet przy sporej długości.

Najlepsza z baz!

Moje paznokcie zdecydowanie nie lubią się z hybrydą, ale bardzo jej potrzebują, ponieważ ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Długo szukałam odpowiedniej bazy, która wytrzyma te obiecywane trzy tygodnie i w końcu znalazłam. Jest bardzo mocna, twarda i dobrze przylega do płytki paznokcia. Polecam!

Kupiony w: U konsultantki

To jest to!

Świetna baza, paznokcie po zastosowaniu tej bazy stały się bardziej wytrzymałe i mniej podatne na uszkodzenia. Pozwoliło mi to na odhodowanie płytki paznokcia. Nakładam ją pod kolor, jak również świetnie wygląda noszona bez pokrycia kolorowym lakierem hybrydowym

Kupiony w: U konsultantki

wow

Jestem pozytywnie zaskoczona tą bazą, idealnie utwardza paznokcie i je chroni przed pęknięciami, co pozwoliło mi w końcu zapuścić długie paznokcie. Baza jest gęsta, ale dzięki temu można sobie nadbudować płytkę paznokcia.

Must Have dla naturalnych paznokci

Idealna baza do długich, a nawet bardzo dłuuugich paznokci. Świetnie utwardza i zabezpiecza paznokcie. Dodatkowym plusem jest delikatny kolor bazy. Polecam!!

Hit!

Nie pamiętam kiedy miałam takie długie paznokcie! Zawsze były kruche i łamały się jak tylko trochę wystawały poza opuszek palca. Od kiedy zaczęłam stosować dream long muszę skracać swoje paznokcie bo już tak urosły. Naprawdę polecam wszystkim z problematycznymi paznokciami, na których nie chce się trzymać hybryda.

Najlepsza baza!!

Genialna baza, dzięki niej moje paznokcie wreszcie są wzmocnione, nie łamią się i nie rozwarstwiają!! Przedłużam nią swoje paznokcie w razie potrzeby, nie ma tez żadnego problemu z nadbudowaniem, jest banalnie prosta w użyciu!!

Ulubiona baza !

Mocna baza budująca na której możemy nadbudować jak i przedłużyć paznokcie aż do 1 cm. Dzięki tej bazie moje paznokcie w końcu są twarde i się nie łamią. Baza jest gęsta, samopoziomująca, zawiera włókna nylonowe i wit. E . Baza ma lekko różowy kolor - dzięki temu mogę w łatwy sposób zakryć wszelkie niedoskonałości płytki. ;)

Kocham!

Jeśli ktoś szuka bazy, która pomoże w zapuszczaniu paznokci to jest to produkt godny polecenia. Baza faktycznie pozytywnie wpływa na stan płytki, dodatkowo jest naprawdę mocna i bardzo dobrze zabezpiecza przed uszkodzeniami nawet takie łamliwe paznokcie jak moje. Dzięki niej mogę cieszyć się długimi i naturalnymi paznokciami :) Na plus również transparentnie różowy kolor i możliwość przedłużenia i nadbudowy.