KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    Kafe81
    29 stycznia 2021 o 12:16
    poprawny z dobrym składem
    Jakiś czas temu w trosce o środowisko zrezygnowałam z dezodorantów w sprayu, zanieczyszczają powietrze tym samym przyczyniają się do powstawania smogu i gromadzenia się gazów cieplarnianych w naszej atmosferze. Jest tyle form tego produktu, kulki, sztyfty, kremy, że spokojnie można znaleźć coś dl siebie. Tym razem padło na Sanex, który nie ma w swoim składzie aluminium, szkodliwej substancji przyczyniającej się do raka piersi i Alzhaimera. Opakowanie jest fikuśne, tak jakby przewrócić do góry nogami tradycyjny dezodorant w kulce, ani to nie przeszkadza, ani nie pomaga. Kulka od początku do końca stosowania działa bez zarzutu i odpowiednio dozuje produkt. Zapach jest przyjemny, mało wyczuwalny. Jeśli chodzi o działanie to dla mnie jest wystarczające, nie mam problemu z nadmierną potliwością i nawet kiedy ćwiczę, biegam czy intensywnie maszeruję, dezodorant spełnia swoją rolę. Nie brudzi ubrań, nie podrażnia. Jest wydajny, używam codziennie ponad miesiąc i nadal sporo zostało. Cena jest dość wysoka, ale ja na promocji zapłaciłam 11 zł i dla mnie jest to ok. Fajny produkt z dobrym składem, łatwo dostępny.
    Zalety:
    • dobrze spełnia swoje zadanie
    • nie brudzi ubrań
    • dostępność
    • opakowanie
    Wady:
    • cena
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    maladaga
    16 stycznia 2021 o 12:26
    2 / 5
    U mnie się nie sprawdziła
    Dezodorant w kulce był drugim elementem zestawu marki Sanex jaki miałam możliwość testować z ramienia Klubu Recenzentki - serdecznie dziękuję za tę możliwość . Jak wiadomo od dezodorantu wymaga się mniej niż od Anty-perspirantu ale coś tam jednak powinien robić . U mnie to niestety porażka . Opakowanie mi się nie podoba . Plastikowa transparentna zatyczka z naklejką którą musimy przekręcić by wyciągnąć część w której znajduje się kulka . Wizualnie nie prezentuje się to jakoś rewelacyjnie , dodatkowo w moim egzemplarzu kulka chodzi bardzo ciężko i często się zacina . Nie wiem czy wszystkie tak mają czy po prostu mi się tak trafiło .Z opakowania dowiemy się również , że produkt ten jest pozbawiony alkoholu i soli aluminium . Pachnie bardzo przyjemnie , świeżo i kwiatowo a sam zapach jest na tyle delikatny , że nie koliduje z perfumami . Konsystencja dość rzadka , barwa biała - tyle ze szczegółów technicznych . Działanie jednak nie powaliło mnie na kolana . Może zacznę od plusów bo tych jest mniej : dezodorant faktycznie nie podrażnia i nie wywołuje pieczenia , nawet użyty świeżo po depilacji .Stosuje go 2 tygodnie i przez ten czas nie doszło do żadnych podrażnień, nic mnie nie swędzi . Jak wiadomo , produkty takiego typu mają nam zapewnić komfort a tutaj tego brakuje . Zacznę od tego , że w moim przypadku produkt bardzo długo się wchłania , mam wrażanie , że schnie i schnie i upływa dłuższa chwila zanim mogę się ubrać . Na szczęście nie pozostawia mokrych i białych śladów na ubraniach . Nie jestem osobą która ma problem z nadmierną potliwością ale też zauważyłam , że dezodoranty pozbawione soli aluminium po prostu się u mnie nie sprawdzają . Ten po prostu nie chroni . Działa jak sobie grzecznie siedzę , jak już dochodzi do drobnego wysiłku typu odkurzanie czy spacer do sklepu to po prostu zaraz czuję , że mam mokre skrzydło i mam ochotę po prostu iść pod prysznic . Zerowa ochrona przed potem i zerowa neutralizacja zapachu - jeśli już chociaż odrobinę się spocę . No to po co mi produkt który praktycznie nic nie robi ?? No niepotrzebny . W jego cenie można znaleźć inne drogeryjne preparaty które świetnie się sprawdzą . Ja nie polecam nikomu . Dokończę swoje opakowanie i zapomnę o istnieniu tego produktu.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Belladonnae
    17 stycznia 2021 o 17:40
    4 / 5
    Bardzo dobry, ale kulka ciężko chodzi
    Kuleczkę dostałam dzięki uprzejmości wizażu, za co jestem bardzo, bardzo wdzięczna. Jak zwykle zacznę recenzję od opakowania, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło! Kupując antyperspirant zwykle wypieram roll, jest on dla mnie najwygodniejszy, ale zawsze miałam problem ze zużyciem go do końca. Musiałam obracać opakowanie do góry nogami, opierać o meble lub inne rzeczy, bo opakowanie odwrócone do góry nogami nie potrafiło samodzielnie stać. Sanex ma tak świetne opakowanie, że nie muszę już tak "kombinować" aby zużyć mazidło do końca :D jedynym mankamentem jest kulka- chodzi baardzo opornie, muszę czasami się namęczyć aby cokolwiek było na skórze. Konstystencja jest dosyć rzadka, ale to na plus. Zapach - delikatny, szybko się ulatnia. Roll chroni bardzo dobrze, w ciągu dnia nie czuję nieprzyjemnego zapachu. Kulka nie wysusza delikatnej skóry pod pachami, nie drażni, nie piecze nawet po nałożeniu bezpośrednio po depilacji ! Od momentu otwarcia paczki używam cały czas, a ubytek jest na prawdę niewielki. Jeśli producent udoskonali kulkę i będzie się lepiej obracać- wrócę do niego :)
    Zalety:
    • - opakowanie
    • - zapach
    • -chroni
    • - nie drażni
    Wady:
    • - kulka opornie chodzi,
    • - chroni, ale na pewno nie 48h
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    agafilip2
    14 stycznia 2023 o 15:08
    Delikatny, ale dość skuteczny
    Mimo że jest to dezodorant, a nie antyperspirant, daje radę. Ma dość neutralny zapach, który nie koliduje z perfumami. Opakowanie wygodne, dobrze trzyma się w dłoni, biały kolor sugeruje delikatność produktu. Nie podrażnia, nie uczula, duża kulka pozwala na dokładną aplikację i dozuje odpowiednią ilość produktu. Używam go w dni, kiedy mam w perspektywie raczej spokój, i jak do tej pory mnie nie zawiódł. nie wiem, czy kupię ponownie akurat tą wersję, ale pewnie skuszę się na inne warianty dezodorantów z tej firmy.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ventrees
    9 grudnia 2022 o 10:47
    3 / 5
    Ok na szybko
    Kupiłam go na Korfu bo zapomniałam swojego. Od dawna używam jedynie produktów bez aluminium i czegoś takiego szukałam. Produkt był tani, dostępny w Lidlu. Jest bardzo wydajny jak przystało na kulkę, nie brudzi ubrań, wszystko działa jak trzeba. Nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem jakoś fantastyczne, po ok 5-6 h już jest słabo. Nie umywa się do dezodorantów w słoiczkach typu i+m czy cztery szpaki. Podsumowując jeśli potrzebujecie coś na szybko z marketu jest ok ale.na dłuższą metę wolę inne.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie