Joico, Moisture Recovery, Treatment Balm (Odżywka-balsam do włosów suchych, grubych lub szorstkich, puszących się)

Balsam polecany do włosów grubych, suchych, szorstkich i puszących się.
Intensywna kuracja nawilżająca, wygładza łuski włosów, nadaje miękkość i połysk. Bogaty w kwasy Omega-9 oraz kwas linoleinowy Omega-6, mieszanka 6 podstawowych kwasów tłuszczowych. Pomaga odzyskać elastyczność i wilgotność włosom. pH: 3.5 - 4.5.
Grube, szorstkie, suche i puszące się włosy odzyskują naturalną witalność, odpowiedni poziom wilgotności i elastyczność.

Uwielbiam go!!!

Tak jak w tytule uwielbiam ten balsam.
Niestety przez proteiny nie mogę używać go na co dzień.
Używam go na dwa sposoby:
-po szamponie na 20 minut (włosy pięknie wygładzone ,zero puchu)
-po szamponie nakładam jakąś maskę intensywnie nawilżającą (obecnie natur vital od 30 min do 1 h) po zmyciu nakładam joico balsam 20 minut (efekt jest najlepszy z możliwych )

Moje włosy są obecnie bardzo wymagające dlatego gdy widzę ,że są bardzo przesuszone stosuję opcję drugą.

Wydajność w porządku ,zapach również.

Używam tego produktu od: 2015-07
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

REWELACJA !!!

Znakomity. Nie pamiętam już kiedy miałam tak wygładzone włosy, jak właśnie po użyciu tego balsamu. Jedynie czego żałuję, to że nie odkryłam go kilka lat wcześniej...
Włosy są gładkie, lśniące, po myciu znakomicie się rozczesują i nie puszą się.
Wart swojej ceny! POLECAM. :)

Cudowny!

Ta odżywka jest świetna! Mam falowane, puszące się, rozjaśniane włosy. I daję słowo, że jak nie użyję prostownicy, wyglądam jak pudel :P
To jest pierwsza odżywka, po której naprawdę widać różnicę. Używam jej prawie po każdym myciu, bo zwyczajnie- nie umiem już bez niej żyć:)
Włosy są baaaaardzo miękkie, błyszczące, nawilżone, łatwo się rozczesują,i co najważniejsze- nie puszą się!!!
Na pewno nie jest to kosmetyk dla osób z cienkimi włosami, może je za bardzo obciążyć. Ale dla takich "puchowców" jak ja, jest stworzony!
Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

ideal:)

dostałam odżywke z wymianki i...zakochalam sie:)naeszcie moje suche konce sa "jak nowe",nawilzone,miekkie,lekkie jak wloski dziecka.Dodam ze konce mam baaardzo zniszczone po dekoloryzacji i rozjasnieniu.
Zdrowych wlosow nie przeciaza,pachnie cudnie,gesta i wydajna.Na pewno kupie znow i sprobuje szamponu i innych kosmetykow z serii:)))
Nie rozumiem jak ktoś mogl sie z nia rozstac!

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego opakowania

śmierdziuch

Używam tej maski od około pół roku, choć dość sporadycznie w sytuacji, gdy moje włosy potrzebują tego „czegoś”. Konieczne jest nakładanie jej w niewielkich ilościach, bo może bardzo obciążać włosy. Ma dość intensywny zapach, który lubiłam na początku, ale teraz jakoś nie bardzo, więc stosuję rzadziej. Włosy po niej są proste jak druty, bardzo śliskie – to już da się wyczuć podczas nakładania i spłukiwania. Nie ma problemów z rozczesaniem włosów. Są bardzo sprężyste i gładkie, może nawet za bardzo. Takie bardzo ‘zdyscyplinowane’, że żaden kosmyk włosów nie wystaje, co nie zawsze mi odpowiada.
Raczej nie kupię ponownie, chyba ze względu na zapach, taki męski, bardzo intensywny. Do działania nie mam żadnego ‘ale’, choć zapach zmniejsza komfort jej używania.
Używam tego produktu od:pol roku