Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania z ekstraktem z ginko biloba

Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania z ekstraktem z ginko biloba

Utrwalenie koloru włosów farbowanych. Formuła bazująca na działaniu naturalnego składnika - ekstraktu z miłorzębu - sprawia, że włosy są wzmocnione, oraz zachowują połysk i głębie koloru. Dodatkowo odżywka zawiera filtr, chroniący włosy przed promieniowaniem słonecznym.
Produkt przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Ginko Biloba Extract, Benzophenone-3, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Linalool, Benzyl Salicylate, alpha-isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal.

Świetna odżywka za małe pieniądze ;)

Produkt przypadł do gustu moim kapryśnym włosom ;)
Odżywkę nakładam co 2-3 dni na świeżo umyte włosy. Co prawda jest to odżywka bez spłukiwania, ale najczęściej po ok 5 minutach zmywam ją. Odżywka ma dość gęstą, ale jednocześnie lekką konsystencję. Co najważniejsze nie jest perłowa. Ma piękny, świeży zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Odżywka jest bardzo wydajna! Na moje półdługie włosy wystarczy ilość wielkości malinki. Zdarzyło mi się kilka razy nałożyć ją i pozostawić na włosach - wtedy wystarczy odrobinka.
Odżywka pięknie wygładza włosy, zapobiega ich puszeniu. Włosy są lśniące, pięknie się układają, są miękkie i sypkie (uwielbiam to!). Dodatkowo odżywka ta sprawia, że włosy "żyją", co to znaczy ? Lubie gdy moja czupryna jest sprężysta i elastyczna (wtedy mam wrażenie, że każdy pojedynczy włosy żyje;p) ;)
Jeśli chodzi o ochronę koloru to odżywka ta ładnie go podkreśla i ogranicza wypłukiwanie. Plusem również jest, że nie obciąża włosów i nie powoduje wysypu łupieżu.
Stosuję ją od miesiąca i muszę przyznać, że się polubiłyśmy.

Używam tego produktu od: sierpień 2013
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Są zalety, są i wady.

Odżywki tej firmy pamiętam jeszcze z wczesnego dzieciństwa :) Mama zawsze aplikowała mi ją na włosy z przekonaniem, że to ułatwi rozczesanie moich niesfornych, długich po pas włosów :)

Dziś również mam włosy sięgające pasa i ostatnio, przez sentyment, postanowiłam wrócić do tej odżywki wybierając wersję do włosów farbowanych.

Zalety:
*cudnie ułatwia rozczesywanie, zwłaszcza przy bardzo długich włosach
*nabłyszcza i odżywia kolor, w moim przypadku rudy
*wydajna, wystarcza na bardzo długo
*niska cena, w osiedlowym sklepiku kupiłam ją za około 6zł
*łatwo dostępna na rynku kosmetycznym
*lekka konsystencja łatwo rozprowadza się na włosach
*opakowanie wygląda ładnie i estetycznie - efektowna pani w kapeluszu jest bardzo zachęcająca i pamiętam ją od lat :)

Wady:
*niestety skleja włosy, bardzo szybko wyglądają jak by były tłuste
*trochę obciąża włosy
*włosy są oklapłe, pozbawione puszystości
*ciężko wydobyć resztkę kosmetyku z opakowania

Neutralnie:
*zapach nie jest brzydki, nie jest też super fajny, po dłuższym czasie może się znudzić - warto zaznaczyć, że po użyciu utrzymuje się na włosach nawet kilka dni

Ze względu na sentyment dokończę opakowanie, jednak odżywka ma raczej niewybaczalne wady. Może przy włosach krótszych sprawdza się lepiej, mi jednak nie do końca pasuje ze względu na tę ciężkość i brak puszystości.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat temu :) a teraz od kilku miesięcy

rewelacja!

Świetny produkt,jak zresztą cała seria. Odżywia włosy,ułatwia rozczesywanie! Cena jest mega niska. Ja za swoja zapłaciłam 3.80zł! Co prawda jest to odzywka bez spłukiwania,ale ja nakładam ją zaraz po myciu na 2-3 min i spłukuje. Jedyne co można jej zarzucic to fakt, że nie zauważyłam aby chroniła kolor. Poza tym bardzo dobra. Używałam jej po rozjasnianiu kiedy moje włosy wrecz sie ciągnęły od połowy włosa jak guma;/ bardzo mi pomogła. Co do koloru teraz mam rude włosy i moze przez sam fakt ze rudy szybko sie wypłukuje nie zauważyłam aby odzywka go wspomagała. Poza tym drobnym szczegółem jest idealna:)

Ilość zużytych opakowań: 2 cale

bardzo dobra za grosze :)

Odżywkę można kupić za małe pieniądze, a jest na prawdę bardzo dobra oraz wydajna. Ułatwia rozczesanie. Włosy po użyciu są miękkie i błyszczące, wyglądają na zdrowsze. Łatwo rozprowadza się na włosach, na prawdę świetnie je odżywia. Ma przyjemny zapach :)

Używam tego produktu od:miesiąc