Dermika, Kropla Orientu, Świeca do masażu `Argan i drzewo sandałowe`

Dermika, Kropla Orientu, Świeca do masażu `Argan i drzewo sandałowe`

Wyczuwalne nuty drzewne w asyście nasyconej, balsamicznej słodyczy długo utrzymują się na skórze, przenosząc do krainy z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Nie sposób przejść obojętnie wobec aromatów pełnych tajemnicy i magii, uwodzących i otulających swym ciepłem.

Wszechstronne zastosowania olejku z drzewa sandałowego mają pond tysiącletnią tradycję. Swoje uznanie zdobyły dzięki drogocennym właściwościom uspokajającym i leczniczym. Zapach sandału sprzyja medytacji, pomaga osiągnąć stan wewnętrznej jedności, skupienia, poprawia możliwości pamięci, a jego stosowanie doceniają osoby mające problem ze snem. Natomiast olejek arganowy jest nazywany „płynnym złotem Maroka”, a jego łagodzące i odżywcze właściwości znane są na całym świecie.

Drzewo sandałowe to jeden z silniejszych afrodyzjaków, dlatego tak trudno mu się oprzeć. W towarzystwie pełnego rozkosznej słodyczy arganu stworzy niebanalną mieszankę, którą pokocha nasze ciało. Kojąco – pobudzająca kompozycja, dzięki której odchodzi stres, uciążliwy niepokój i napięcie. W zamian pojawia się chęć działania, ożywienie zmysłów, uczucie wszechogarniającej dobroci i pasji. Czymże innym mogłaby pachnieć miłość?

wrażliwa, sucha
świece do masażu
nawilżające, wygładzające, ujędrniające, natłuszczające
zapachowa
w słoiku
bogate
olejek

relaks na zimowe wieczory

Bardzo relaksująca świeca do masażu.

Nigdy sama bym jej nie kupiła, bo nawet nie wiedziałam, że takie świece istnieją. Dostałam w zestawie razem z kremem Dermiki.

Świecę zapalamy. Pozwalamy się jej palić przez ok. 15 minut, aż wytworzy się dość płynnego wosku. Zdmuchujemy. Czekamy chwilę, żeby wosk nie był za gorący. Wlewamy na dłoń. No i masujemy!

Używałam do masażu stóp, łydek i dłoni. Świeca pachnie dość ładnie drzewem sandałowym. Jeśli ktoś nie lubi orientalnych zapachów, to może wybrać inną wersję.

Wosk bardzo dobrze się rozprowadza. Skóra jest pokryta bardzo przyjemną warstewką pozwalającą na długi masaż. Mocniejszy masaż powoduje rozgrzanie skóry.

Skład jest świetny - wosk sojowy, olej kokosowy, masło shea i olejki eteryczne.

Wydajność, jeśli używamy tak jak ja, jest duża. Wystarcza na kilkanaście razy. Myślę, że używana na całe ciało wystarczyłaby na kilka masaży.

Boska

Świece kupiłam w promocji za śmieszne 6zł. Nie używałam nigdy wcześniej tego typu produktu do masażu. Warto zacząć od pierwszych wrażeń - Świeca wygląda pięknie. Szklany dzbanuszek z dziubkiem zdobi łazienkę, a potem można go wykorzystać np. jako dzbanuszek na mleko do kawki :D Zapach jest śliczny, typowo orientalny, ale subtelny. Wosk topi się bardzo szybko i przyjemnie rozprowadza po skórze. Jedna świeca starcza na kilka masażów pleców. Należy jednak nie przesadzić z ilością, bo większą ilość wosku powoduje dyskomfort po zastygnięciu.
No i najważniejsza kwestia. To nieziemskie uczucie odprężenia. Zapach w połączeniu z masażem sprawia, że czuć taką błogość.
Opis producenta to jest dokładnie to , jaka ta świeca jest.