L'Oreal Paris, Matte Morphose [Magique] (Puder w musie)

L'Oreal Paris, Matte Morphose [Magique] (Puder w musie)

Puder w formie musu w słoiczku wygładzający i doskonale ukrywający wszelkie niedoskonałości. Matuje na 12 godzin jak zapewnia producent. Udoskonalony najnowsza formułą `Matite Lumineuse` która sprawia iż cera staje się świeża i promienna.
Produkt posiada wiele odcieni:
230 Miel Doré
240 Sable
310 Ambre.

świetny

Kupiłam, bo w drogerii dostałam próbkę i byłam zadowolona. Podkład świetnie się rozprowadza, trzeba naprawdę niewiele żeby pokryć całą twarz, ma dużo odcieni więc łatwo dopasować dla siebie odpowiedni, matuje moja buzię na kilka godzin co jest godne podkreślenia bo mam cerę skłonną do błyszczenia. Pory przy jego stosowaniu są mniej widoczne. Kryje jak dla mnie odpowiednio bo nie mam żadnych niespodzianek do ukrycia, wystarczy mi żeby ujednolicał kolor. Jestem z niego bardzo zadowolona :)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

KWC na ciepłe dni :)

Jestem pełna podziwu dla tego cudeńka zamkniętego w słoiczku z różową nakrętką. Wydawać by się mogło, że jest stworzony dla mnie.
Gdyby nie moja niesamowicie tłusta cera wypowiedziałabym się na temat efektu matującego, lecz mojej buźki nic nie matuje...
Ten podkład, a właściwie tylko ślad po nim, bo jest tak lekki, że mam ochotę ciągle go na siebie nakładać ;p, posiada wystarczająco dużo zalet aby nazwać go Kosmetykiem Wszech Czasów!
* nie zauważyłam rolowania, wystarczy delikatnie rozetrzeć i patrzeć jak cudownie stapia się ze skórą
* krycie wystarczające aby uszczęśliwić lekko problemową cerę
* zero porów! nie wiem czy wszystkie tak dokładnie zapycha (oby nie :D), czy ma tak zwężające działanie, w każdym razie cera po nim jest gładziutka i bez jakichkolwiek dziurek ;))
* kolor bardzo łatwy w doborze, mimo iż nie jest ich za wiele, dobrze stapia się z cerą i nie tworzy żadnej maski
i wreszcie piąta * za delikatność, lekkość i subtelność :))

Polecam go wszystkim dziewczynom, które chcą mieć nienachalny a zarazem dokładny makijaż.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w ok. 30% i na pewno zużyję jeszcze nie jedno ;)

nie taki najgorszy

Kupiłam go ponieważ chciałam spróbować jakiegoś pudru w musie i padło na loreal. Oczekiwania miałam duże i na początku załamka, ale po jakiej pół godziny fajnie stopił się z cera i nie było widać koszmarnej maski.
plusy:
matuje
lekki mus
nie zatyka porów (przynajmniej u mnie)

minusy:
kolory, masakra mam najjaśniejszy a i tak ciemny dla mojego koloru skóry, ale po pół godziny już stapia się z skórą
strasznie brudzi ubrania, komórkę, wszystko czym tylko dotknę buzi
po 2-3 godzinach nie ma już matu a świecę się strasznie (cera mieszana nos i czoło wyglądają jakbym je wazeliną posmarowała:/)
podsumowując nie kupie go więcej, a z tym opakowaniem muszę się jakoś przemęczyć i niestety dość trudno mi to idzie.

Używam tego produktu od:miesiąca

przeciętniak :|

PLUSY: Lekki- owszem, delikatny- jak najbardziej, wygładza-też.MINUSY: Niestety, według mnie, przeznaczony chyba do młodszej cery, nie dla 30+ :(
- nie matuje na długo, max.3 godz.
-nie kryje
-wchodzi w pory
Cena nie jest adekwatna do "działania" produktu.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

nienajgorszy

Trudno mi powiedzieć czy skuszę się na ponowny zakup tego podkładu, gdyż nie jest zły, ale też nie zachwyca.

Mam cerę raczej normalną, lekko przetłuszczającą się na środku czoła i z tym problemem podkład radzi sobie raczej dobrze. Bardzo podoba mi się jak wygładza twarz, ujednolica koloryt i maskuje pory. Cera wygląda naprawdę zdrowiej, jednak tylko wtedy, gdy odpowiednio się go aplikuje. Doszłam do tego wniosku po zamianie aplikacji palcami na pędzel Flat Top EDM i różnica kolosalna!!! Trzeba go nakładać oszczędnie, najlepiej na porządną bazę, a będzie wyglądał bardzo naturalnie.

Podkład na mojej twarzy w dobrym stanie wytrzymuje ok. 8 godzin (po 4,5 bibułka matująca na czoło), a wieczorem praktycznie nie ma co zmywać, bo podkładu już nie ma. Faktycznie trochę podkreśla suche skórki i brzydko zbiera się w brwiach.

Moim zdaniem: ŚREDNIAK.Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 pierwszego

Drogi średniak

Niestety ten podkład według mnie nie ma nic wspólnego z matowaniem i jego niby matujący efekt na tłustej czy mieszanej cerze jest żaden, a do takiej cery wydaje mi się powinny być stworzone kosmetyki matujące. Podkład ma ładne opakowanie, przyjemną konsystencję, ale w ogóle niekryje, podkreśla suche skórki i błyskawicznie znika z twarzy. Po godzinie czy dwóch od nałożenia ten niby "mat" zniknął, więc według mnie kosmetyk nie spełnia oczekiwań. Mam nadzieję że szybko się skończy i na pewno nie kupię go po raz kolejny.

Używam tego produktu od: tygodnia

cudooo:)

lekki, delikatny, świetnie matuje, pochłania tłuszcz. w ciągu dnia obywa się bez poprawek, moja skóra się nie świeci:) no i bardzo wydajny! używam go od dwóch tygodni, a ledwo go napoczęłam. może krycie nie powala, ale na szczęście mam swój sprawdzony korektor do zadań specjalnych.

Średnie krycie i naturalny wyg

daje ocene -4
nienawidzę podkładów w musie, ale ten jak na mus jest najlepszy, wspaniale się rozprowadza, kryje średnio, dośc dobrze.Wspaniale się 3ma, wieeeeeeeeelki plus za naturalny wygląd. Polecam dla miłośniczek musów, ja jakoś nie umiem się przekonac

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo Dobry!

Przetestowałam różne podkłady w musie ale ten jest Bardzo fajny. :)
Wygładza drobne zmarszczki, Efekt naprawdę widać. Skóra jest wygładzona i matowa nie powodując maski.
mam kolor 140, i bardzo ładnie wtapia sie w skórę.
Efekt matujący utrzymuje się na mojej cerze do 5 godzin, to naprawdę dużo, jak na moją świecącą twarz. :)
Godny polecenia. :)

słabo!

Mnie nie zachwycił.

+ lekki
+ dobrze dopasowuje się do skóry
+ dobrze się rozprowadza

- wchodzi w pory
- podkreśla suche skórki, nawet po tym jak nałożony jest na twarz krem
- bardzo słabo kryje
- wcale nie nie robi efektu gładkiej cery
- matuje może na 4 godziny

Za tę cenę na prawdę nie warto.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobry, polecam!

Nigdy nie byłam fanką podkładów w musie, ale przekonała mnie makijażystka podczas Dni Loreala, która właśnie tym kosmetykiem wypracowała mi na twarzy piękny efekt. Jest to puder matujący, bardzo delikatny, średnio kryjący, ale pozostawia na twarzy taki ciekawy efekt lekkości, trudny do opisania. Ważne jest, aby mus nakładać pędzlem do podkładu, bo inaczej roluje się w zagłębieniach twarzy. Warto dodać, że doskonale poradził sobie z moimi rozszerzonymi porami - zwęził je i wygładził drobne zmarszczki. Nie jestem pewna, czy kupię następne opakowanie, ponieważ ciężko jest mi odzwyczaić się od mojego ulubionego, używanego od lat Revlon Colorstay.Używam tego produktu od:tygodnia

Dodam tylko, że teraz w Rossmanie jest promocja i można go kupić za 44zł. :)

Cudowne uczucie delikatności

Zacznę od tego, że kupiłam produkt pod wpływem dołka emocjonalnego, tak na poprawę nastroju:)

Plusy:
+cudowne uczucie delikatności przy nakładaniu na twarz, tego nie da się do niczego porównać,
+lekka konsystencja, w sam raz na wiosnę i lato,
+świetnie matuje skórę,
+nie zatyka porów,
+po nałożeniu daje naturalny efekt,
+utrzymuje się 8 godzin(na mojej skórze),

Minusy:
-cena,
-podkreśla suche skórki,
-przy nakładaniu lekko się wałkuje pod palcami, ale można za to winić konsystencję.

Ogólnie produkt godny polecenia. Trochę drogi, ale chyba jednak warto. I zaznaczam że jest o wiele lepszy od musu z MNY.

Używam tego produktu od:tygodnia