L'Oreal Paris, Matte Morphose [Magique] (Puder w musie)

L'Oreal Paris, Matte Morphose [Magique] (Puder w musie)

Puder w formie musu w słoiczku wygładzający i doskonale ukrywający wszelkie niedoskonałości. Matuje na 12 godzin jak zapewnia producent. Udoskonalony najnowsza formułą `Matite Lumineuse` która sprawia iż cera staje się świeża i promienna.
Produkt posiada wiele odcieni:
230 Miel Doré
240 Sable
310 Ambre.

świetny

Tydzień temu wróciłam z Niemiec, tam dostałam testery tego podkładu, wsumie ok 30ml w odcieniach, beige apriccot, sable, ambre. ypróbowałam i teraz kupiłam mus w odcieniu ambre, najciemniejszy.
Podkladów nie lubię, sa dla mnie za ciężkie, używam jedynie kremu tonującego Lumineuse Vichy i pudru mineralnego tez Vichy.
Ten podkład miło mnie zaskoczył, bo wcześniej miałam kremowy lekki mus z MNY, i był mimo to za ciężki, czułam go na twarzy, ten jest super, długotrwale matuje, nie widać go na twarzy. W moim przypadku sprawdził się na 32 godzinnej wycieczce do Paryża, a tam deszcz, brzydka pogoda, ale twarz nadal matowa, w idelanym stanie. Teraz bez problemu 12 godzin wytrzymuje na twarzy, bez poprawek. Używam tego produktu od:1,5 m-ca