Sephora, Professionnel, Pędzel duży do nakładania cieni nr 21

Sephora, Professionnel, Pędzel duży do nakładania cieni nr 21

Gruby pędzel z naturalnego włosia, do nakładania cieni na całą powiekę. Można nim też cieniować zagłębienie powieki oraz rozświetlać łuk brwiowy.

bardzo lubie

makijaz robie w biegu niemal,a ten pedzel mi go ulatwia-dobrze naklada cienie, przede wszystkim jest deliktny dla powieki i nie drapie.
Nic zlego sie z nim nie dzieje i uwazam go za dobry zakup:)
Pacynek uzywalam jako nstolatka, a teraz uwielbiam dobrej jakosci pedzle.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

profesjonalny

Pędzel ten kupiłam za 12,90zł na przecenie w Sephorze. W sklepie jeszcze nie wiedziałam, jakie ma włosie, ponieważ był zaklejony, nie było "otwartego" pędzla. Kupiłam w ciemno. I nie żałuję! Mimo, że jest szeroki, bardziej wprawiona ręka zrobi nim wszystko -nałoży cień, wycieniuje zewnętrzny kącik, podkreśli wewnętrzny oraz rozblenduje kolor na załamaniu powieki. Do tego włosie jest cudowne - nie za miękkie, nie za twarde, dość delikatne, gęste, i co najważniejsze - niesamowicie elastyczne! Włosie nie wypada, nie odkształca się po/przy praniu. Dezynfekcja alkoholem nie zrobiła krzywdy włosiu. I ostatnia, ważna kwestia - trzonek jest bardzo elegancki, KRÓTKI I GRUBY, więc wygodny, matowy, wygląda drogo i profesjonalnie :D POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden

bardzo dobry

Bardzo fajny pędzel do nakładania cieni jak też do rozcierania kolorów. Bardzo dobrej jakości włosie naturalne, dobrze znosi mycie i suszenie, cienie sypkie i kremowe. Przegrywa jedynie z Mac 217 :) Ale ogólnie polecam bardzo.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Kupiłam ten pędzel za jedyne 6zł ponieważ był ostatni:)
Świetnie rozprowadza cienie na całą powiekę. Często używam go gdy nie chce mi się bawić mniejszym pędzelkiem. Wystarczy praktycznie przeciągnąć nim po całej powiece i cień jest zaaplikowany. Zauważyłam jedynie, że średnio radzi sobie tuż przy linii rzęs, tak jakby tam nie do końca docierał. Łatwo to jednak naprawić.
Fajnie rozciera też cienie, ale dla kredki jest chyba zbyt mocny, bo wręcz ją zmywa.

Solidna rączka i bardzo miękkie, gęste włosie. Łatwo się go pierze. Podczas aplikowania nie "zajda" produktu. Nie wypadł mi z niego żaden włosek.

Jest bardzo dobry, ale nie jest to mój ulubiony pędzel.

Używam tego produktu od: maja 2011
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Bardzo lubię

Bardzo fajny pędzelek. Miękki, włosie nie wypada. Używam go zarówno do nakładania cieni jak i cieniowania. W promocji opłaca kupić się jeszcze bardziej, chociaż i cena regularna za taki pędzel jest bardzo w porządku :)

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

pod łuk

Muszę przyznać że do aplikacji na powiekę wolę mniejsze pędzelki,ten jest dla mnie zbyt szeroki. I chociaż miękki i przyjemny w dotyku, główne zastosowanie dla niego znajduję w nakładaniu rozświetlacza pod łuk brwiowy. Pranie znosi mężnie :-) Ogólnie można polecić.

Używam tego produktu od: coś koło 3-4 lat?
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 w natarciu

świetny

Pędzel jest rewelacyjny.

Kształt pędzla pozwala na perfekcyjne nałożenie cieni na powieki. Bez problemu można zrobić nim kreskę (cienie nie rozsypują się dookoła tak, jak w przypadku innych produktów tego typu).

Można bardzo łatwo go wyczyścić (przed zmianą koloru wystarczy wytrzeć go chusteczką, a w przypadku czyszczenia "na mokro" wystarczy woda z mydłem). Ważne jest to, że po czyszczeniu "na mokro" włosie się nie skleja i wraca do poprzedniego stanu.

Kolejną zaletą jest wytrzymałość - kupiłam go ok. trzy lata temu i od tego czasu jest taki sam.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jeden

Fantastyczny

Jeden z najlepszych pędzli z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia.

Ma dość unikalny kształt; nieczęsto widuje się pędzle do makijażu z włosiem "szerszym niż dłuższym". Ten jest właśnie dość szeroki, niezbyt gruby, ale też niezupełnie płaski, i ma lekko zaokrąglone włosie.

Ma doskonałą, świetnie leżącą w dłoni raczkę, dzięki czemu łatwo i wygodnie się nim operuje. A ja operuję nim najczęściej, gdy mam mało czasu na makijaż i ograniczam się z konieczności do nałożenia jednego cienia na całą powiekę. Jest do tego idealny. Świetnie nakłada się nim rozświetlacze na szczyty kości policzkowych - jest w tym bardzo precyzyjny. Konturowanie nosa to też może być robota dla niego. Nada się również do roztarcia granicy cieni (jeśli nie mieszamy wielu kolorów) czy do nałożenia ich pod łukiem brwiowym. Po prostu pędzel - orkiestra!

Włosie jest miękkie, ale gęste, zwarte i sprężyste. Świetnie aplikuje cień na skórę - trzeba być wyjątkowo niedbałym lub szczególnie manualnie anty-utalentowanym, by kosmetyk nakładany tym cudeńkiem się osypał.

Pędzel wydaje się być niezniszczalny: po dwóch latach używania i systematycznego, częstego prania nie stracił nic ze swych pierwotnych właściwości.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwszy chyba nigdy się nie zużyje

Bardzo udany pędzel

Na prawdę świetny pędzel.Bardzo gęste,miękkie ale nie wiotkie włosie i spłaszczony kształt sprawia,że idealnie nadaje się do nakładania koloru na całą powiekę przy zachowaniu jego intensywności.Nadaje się też do nakładania rozświetlacza pod łuk brwiowy.Łatwo nabrać nim odpowiednią ilość kosmetyku.Jest miły w użyciu,nie drapie absolutnie,jednak przy mniejszych oczach wymaga troszeczkę wprawy.Po opanowaniu techniki staje się na prawdę wygodny.Nie gubi włosków,jest bardzo porządnie wykonany i na prawdę tani.Polecam,pędzle Sephory to dobra inwestycja na lata!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Świetny

Bardzo dobry pędzel, włosie nie wypada, dobrze się myje, nie podrażnia skóry,nie traci kształtu, bardzo ładnie rozprowadza cienie, jestem z niego zadowolona. PolecamUżywam tego produktu od:miesiąc

super sprawa

Świetny jest :) aktualnie w sephorze była promocja - kup dwa produkty sephora trzeci będzie za złotówkę, wybierałam sobie pędzel do różu i mały do cieni i tak myślę jaki wziąć jako dodatek... akurat ten wpadł mi w ręce :) nie żałuję. sephora ma świetne pędzelki, rzecz zdecydowanie godna poleceniaUżywam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: :)

edit: nadal baaaardzo się lubimy :)

Świetny

Fantastyczny pędzel do nakładania cieni na całą powiekę!!! Bez problemu rozprowadza cienie, jest bardzo wygodny w użyciu, miękki, nie rozwarstwia się, bardzo dobrze znosi czyszczenie.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest bardzo trwały.

Ogólnie wielki pozytyw!!!