NYX Professional Makeup, The Brow Glue (Żel do brwi)

NYX Professional Makeup, The Brow Glue (Żel do brwi)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj The Brow Glue, bestsellerowy klej do brwi, który daje efekt jak po laminacji! Teraz dostępny w 4 nowych odcieniach. Ten niezwykle trwały żel przeznaczony jest do stylizacji, nadawania kształtu i utrwalania włosków. Formuła, która utrzymuje włoski w tym samym miejscu przez cały dzień. Posiada wygodny i precyzyjny aplikator.

Zalety produktu:
+ efekt jak po laminacji
+ trwałość do 16H
+ nie klei się
+ nie transferuje
+ nie osypuje się
+ wodoodporna formuła
+ wygodny i precyzyjny aplikator
+ wegańska formuła

żele do brwi

Świetny ale ma wady

Niestety u mnie zanim zużyłam opakowanie zmienił kolor i konsystencje, mimo to bardzo mocny i utrzyma w ryzach nawet najbardziej oporne włoski. Szczoteczka mogłaby być lepsza, za to plus za opakowanie, z którego można „wycisnąć” produkt.

Ulubiony

Używałam kleju z Claresy i Gosha i ten z Nyx jest moim ulubionym. Nie zostawia na brwiach białej poświaty, fajnie utrzymuje brwi ale nie robi efektu brwi przyklejonych jak po laminacji co dla mnie osobiście jest plusem. Bardzo lubię tez to małe opakowanie i mini szczoteczkę, która pozwala precyzyjnie ułożyć nawet małe włoski na brwiach

Rozwiązanie na roztrzepane brwi

Po prostu świetny żel do brwi , który jest elastyczny ale zaskakująco trwale trzyma brwi w jednym miejscu . Formula jest przezroczysta ale nie klei się , wytrzymuje super cały dzień . Żel jest zamknięty w przezroczystym opakowaniu dzięki czemu widać kiedy znów trzeba biec do drogerii . Jest to moje pierwsze opakowanie ale jest ze mną dobre 6 miesięcy, także wydajność jest , któraś z zalet które posiada . Doceniam też aplikator - mała szczoteczka dokładnie rozprowadza kosmetyk na każdym włosku .

Wykorzystała: kilka próbek

Miłość od pierwszego użycia

Nyx profesional make-up the brow glue trafił do mnie przypadkowo.
Skusiła mnie na niego promocja w sklepie.
Zanim go kupiłam, nie byłam przekonana do takiego produktu, ponieważ inne podobne rzeczy do brwi nie sprawdziły mi się.
Jakie było moje zaskoczenie po pierwszej próbie testowania
Produkt ten świetnie radzi sobie z moim rzadkimi brwiami.
Układa je w doskonały i trwały sposób.
Konsystencja sprawia wrażenie, że moje brwi wydają się ciemniejsze, co jest na plus przy jasnych włoskach
Klej pomimo swojej nazwy, nie lepi się.
Nie zostawia śladu zaschniętych „glutków”.
Brwi są nie do ruszenia.
Szczoteczka w opakowaniu jest malutka, co pozwala na idealną kontrolne ułożenia włosków
Cała formuła tego produktu jest wręcz idealna
Opakowanie wystarcza na długo
To na pewno nie jest moje ostatnie opakowanie.
Polecam, warto spróbować i przekonać się na własnych brwiach

Dobrej jakości żel do brwi to kosmetyk, który bardzo jest przeze mnie ceniony w mojej kosmetyczce. Zależy mi, aby kosmetyk z tej kategorii dobrze spełniał się w swojej roli, to znaczy utrwalał włoski na cały dzień, nie dawał świecącego się efektu i nie odznaczał na brwiach. Kiedyś nie stosowałam w ogóle kosmetyków utrwalających w tej kategorii, natomiast odkąd sięgnęłam po pierwszy swój żel nie wyobrażam sobie już bez niego życia. Tym razem zdecydowałam się na kultową już propozycję od marki NYX, którą zakupiłam oczywiście zachęcona wszelkimi, pozytywnymi opiniami na temat tego kosmetyku.

Kosmetyk został zamknięty w bardzo ciekawym opakowaniu przypominającym trochę wyciskany błyszczyk z czasów mojej młodości. Jest w większości przeźroczysty, natomiast umieszczono na nim etykietkę w kolorach bieli, czerni i intensywnego różu. Znajdziemy na niej wszelkie, najważniejsze informacje na temat kosmetyku, takie jak jego nazwa, logo producenta, opis czy zalecany sposób użytku. Cena regularna wynosi tutaj około czterdziestu złotych, zaś pojemność to pięć gram.

Produkt posiada przyjemny aplikator w formie malutkiego grzebyczka. Bardzo dobrze nakłada się nim kosmetyk chociaż trzeba przyznać, że nakłada dość sporą ilość żelu, dlatego zawsze musiałam zdejmować z niego nadmiar kosmetyku. Sam kosmetyk jest przeźroczysty i faktycznie posiada żelową formułę. Nie odznacza się na włoskach i daje matowy efekt. Utrwala włoski na mur beton, trzymają się one bez żadnego problemu przez cały dzień, nie odklejają się. Dodatkowo nie rozpuszczają kosmetyków dookoła brwi. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ja maluję się niemal codziennie i starczył mi na ponad pół roku.

Żel do brwi od marki NYX okazał się strzałem w dziesiątkę i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest warta swojej ceny i bardzo wydajna, dlatego też warto się zainteresować tym kosmetykiem. Zdecydowanie mogę polecić ten kosmetyk.

Dobry na co dzień.

Cześć !

Żel do brwi NYX Professional Makeup posiadam w kolorze Taupe.

Moje naturalne włoski na brwiach są mniej więcej w takim samym kolorze. Żel do brwi ostatnio stał się bardzo popularny, dlatego ucieszyłam się kiedy wpadł w moje ręce.

Jaki jest?

-posiada bardzo precyzyjną szczoteczkę
- dosyć gęsty
-duża pojemność (6g)
-łatwo się aplikuje
-bardzo dobrze rozczesuje i układa brwi
-długo zastyga,ale nie na 100 %, do końca jest plastyczny
- trzeba sprawnie się z nim obchodzić
-średnio trwały
- nie jest wodoodporny
- powinno się go nakładać w niewielkiej ilości, ponieważ może zostawić biały osad
- co do koloru, odniosłam wrażenie, że praktycznie w ogóle go nie widać

Powiem szczerze, że mocniejszy żel jest Claresa Tue Glue. Mam długie i sztywne włoski na brwiach, więc ciężko jest je ułożyć. Ten produkt bez problemu sobie z nimi radzi, jednak trzeba pamiętać, ze nie zastyga ma 100 %.Na co dzień
- fajny ☺️.

Klasyk

Nie znam osoby, która nie słyszałaby o kleju do brwi od Nyx. Jest on niezastąpiony i nie do podrobienia. Nadaje się zarówno dla osób, które dopiero co zaczynają przygodę ze stylizacją brwi, jak i dla tych bardziej kreatywnych, którzy chcą utrwalić, zmienić kształt i utrzymać stylizację cały dzień.
Największym plusem tego produktu jest to, że brwi wytrzymują z grzywką.
Produkt ma świetną szczoteczkę, jest mała, ale dobrze wyczesuje włoski. Utrwalenie jest również na wysokim poziomie - brwi wytrzymują cały dzień. Można nim zarówno zrobić efekt laminacji, jak i kreatywne brwi (na przykład modna fala). Klej jest świetny i ujarzmi nawet grubsze włoski.

Jak dla mnie super!

Mam brwi dość podatne na układanie, jednak nie każdy żel mi pasował. Ten dostałam w paczce z rozdania na Instagramie i po wielu świetnych recenzjach od razu zaczęłam go intensywnie testować. Wytrzymywał wysokie temperatury, gdzie pot mi wręcz ściekał po czole i nic się nie odklejało. Dzięki temu, że posiadał kolor( miałam odcień Black) byłam w stanie uzupełnić braki w włoskach i nie stosowałam już innego produktu do brwi. Myślę, że warto wspomnieć też, że mimo takiej trwałości nie miałam najmniejszego problemu, żeby go później zmyć co też uważam za bardzo duży plus. Nie zostawiał dużego blasku na brwiach, na zdjęciu byłam akurat po wysiłku fizycznym. Opakowanie równiez przypadło mi bardzo do gustu, ponieważ zajmowało mało miejsca w kosmetyce i świetnie spisywało się w podrozach. Super też ta mała szczoteczka, mogłam sobie dokładnie wszystko ułożyć. Używałam go 3-4 miesiące zanim mi się skończył. Spisywał mi się świetnie i myślę, że może jeszcze do niego wrócę.

Fajny Żel!

Żel otrzymałam w ramach testowania wizaz.
Fajnie trzyma on brwi
Ma precyzyjną szczotkę
Kolor to transparent, więc nic nie widać
Jedyna wada to cena, bo jest dość drogi
Ale starcza na długo
Jest bardzo wydajny, używam jednego opakowania już 3msc i nadal jest go duzo

Żel do brwi

Bardzo mi się spodobał mam ciekie włoski na brwiach ale mimo to ciężko by stały w miejscu tak jak je ułożę np mydełkiem, ten żel sprawdza się dobrze trzeba robić to tylko umiejętnie by nie zostały białe ślady od kleju, jak da się go umiarkowanie włoski trzymają się świetnie cały dzień, więc okazał się lepszy niż się spodziewalam

Fajny produkt

Bardzo fajne opakowanie, ładnie wyczesuje brwi, nadaje fajny kształt i pozostawia efekt jak po laminacji. Jednak po całym dniu nie zauważyłam trwałości na brwiach. Jednak I tak super produkt I mi odpowiada.

Wykorzystała: kilka próbek

Żel do brwi doskonały

Mam skórę mieszaną ale te kosmetyki poradziły sobie z moimi problemami i przetłuszczające się skóra. Wybór produktu żelu do brwi do brwi okazał sie doskonały Warto kupic bo trwałość, konsystencja oraz zapach jest bardzo dobry.