L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

Świetny- najlepszy!

Kupiłam na dzień i na noc w jakiejś promocji... Krem na dzień jest raczej średni a na noc jest rewelacyjny..
Bardzo treściwa konsystencja taka ciężka i zbita, co nie przeszkadza w nakładaniu kremu, bo naprawdę bardzo dobrze się rozprowadza. Ślicznie pachnie! Na początku trudno było mi się do niego przekonać- bo raczej cenie sobie kremy które mega szybko się wchłaniają, a ten pozostaje na twarzy aż do samego rana... Zauważyłam u siebie znaczne wygładzenie, odżywienie poprawę kolorytu i co najważniejsze nie wyskakują mi żadne niespodzianki!! Za to go uwielbiam. Ma też śliczny szklany estetyczny pojemniczek!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Tak samo rewelacyjny jak krem na dzień:)

Pisałam już o zaletach kremu na dzień, więc i wychwalę ten:)

+nawilża
+odżywia
+rano skóra jest gładka, delikatna i ładna
+jest treściwy
+pozostawia ochronną warstwę
+przyjemnie pachnie
+cena

Polecam:)

Używam tego produktu od: pół roku i dłużej
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

mój kremik na dobranoc

plusy: śliczny zapach, dobrze się wchłania i nawilża, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, ma lekką konsystencję dzięki czemu nie zatyka porów, ładne i trwałe opakowanie
minusy: żadnych jestem w pełni zadowolona z tego kremu

Zwodna magia reklamy

Kupując krem tak \"renomowanej\" i popularnej firmy jak L\'oreal spodziewałam się solidnej regeneracji mojej nieco sponiewieranej skóry. Niestety krem okazał się zaledwie dobry. Jego dość ciężka konsystencja tak głęboko wnika w skórę, że aż zapycha pory, które odetkać jest w stanie tylko dobry peeling:(
+konsystencja dosłownie \"przykleja\" się do buzi, przez co nawet mocno szorowanie twarzą o poduszkę nie jest w stanie wytrzeć kremu
+lekko nawilża i wygładza
+nie podrażnia wysuszonych miejsc i alergicznej skóry
+przyjemny zapach

-zapycha pory
-mało wydajny
- w stosunku do jakości cena winna być nieco niższa
-zbyt słabo regeneruje skórę
Reasumując nie polecam. Dzieło L\'\'oreala nada się jedynie dla skóry niewymagającej, mało potrzebującej. Teraz przerzuciłam się na Olay, który kosztuje tyle samo, co L\'oreal a jest o wiele lepszy...

Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Jestem na tak

Nie wiem, czy to działanie ogólne, czy po prostu moja skóra po dwóch latach używania wyłącznie kosmetyków dla dzieci domagała się czegoś dla kobiet dobiegających do trzydziestki, ale...
- bardzo dobrze nawilża (to się czuło już przy nakładaniu na twarz)
- odżywia
- skóra z czasem coraz lepiej wygląda, jest mniej zmęczona (co było dla mnie zbawieniem, bo akurat miałam w pracy okres delegacji i pracy po kilkanaście godzin na dobę w zamkniętych pomieszczeniach)
- osobiście nie zauważyłam, żeby mi się zmarszczki w tym opisanym powyżej okresie pogłębiły, więc może przeciwzmarszczkowo też działa
- jak na bogaty krem na noc dość lekki, nie zapycha i nie tłuści

Nie wiem, czy kupię go znowu, bo teraz będę po kolei testować jeszcze inne, ale moje pierwsze odczucie to te, że do niego wrócę.

Jeden z lepszych

Jest to pierwszy z moich kremów do twarzy na noc. I jak się okazało, to jest traf w dziesiątkę.

Można wymienić same plusy tego kremu:
- solidny i bardzo praktyczny słoiczek
- miły i delikatny zapach
- idealna konsystencja (ani za rzadki, ani zbyt gęsty)
- rano buzia po nim jest delikatna, gładka i dobrze odżywiona

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego słoiczka

Jakość za rozsądną cenę

Jak dla mnie idealne rozwiązanie w moim wieku(24). Jeszcze nie jest przeciwzmarszczkowy ale dostarcza już odżywcze składniki i czuć, że jest bogaty ponieważ ma gęstą konsystencję, w porównaniu do wersji dziennej - a więc prawidłowo. Cerę mam po nim ładną i dobrze nawilżoną. Jest wydajny. Mógłby trochę szybciej się wchłaniać ale nie jest to jakaś wielka wada. Ogólnie polecam bo to bardzo przyzwoity krem za fajną cenę.

Używam tego produktu od:od kilku miesięcy

powoduje zaskórniki

No to już chyba wiem od czego nagły wysyp zaskórników na mojej twarzy. Już od baaaardzo dawna przestałam borykać się z takimi problemami, a po jakichś dwóch tygodniach stosowania tego kremu zauważyłam na czole niewielkie pryszcze. Następne, w innych punktach twarzy, pojawiły się niedługo później. Oprócz tego kremu nie wprowadziłam żadnej nowości do pielęgnacji więc to najprawdopodobniej on sprawił mi te niemiłe niespodzianki. Gdyby nie to, byłabym z niego nawet zadowolona, ale takie efekty go całkowicie dyskwalifikują. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego.

Przyjemny tłuścioszek

Fajny dla bardzo suchej skóry. Trochę zapycha, ale na noc może być. Skóra po zaaplikowaniu jest następnego dnia rano bardzo nawilżona. Ładnie pachnie, cena tez jest przystępna. Ogólnie jestem na tak, ale wciąż szukam ideału...

Używam tego produktu od:1mies.

Skuteczny, odżywczy krem, raczej dla młodej (ale nie nastoletniej) cery. Pozytywnie zaskoczył i zachęcił do wypróbowania innych kosmetyków z tej serii.
To chyba pierwszy krem na noc, który nie tłuści mojej cery. Owszem, pozostawia delikatny film, ale bez "żarówy" i irytującej lepkości. Szybko wsiąka, cera jest po nim półmatowa, nie mam wrażenia, że większość kremu wycieram w poduszkę. Dobrze nawilża i odżywia cerę. Suche skórki przestały być widoczne.
Zapach trochę mydlany, ale na tyle delikatny, że nie przeszkadza. Opakowanie szklane, ciężkie, granatowo-białe, wyraźnie inspirowane kremami Nivea ;)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, mniej więcej połowa

dno.

Po tym kremie tak mnie wysypało, że nigdy, ale to przenigdy już go nie użyję! Straszny zapychacz... Nie ma jak dla mnie żadnych plusów, intensywny zapach, ładny, ale jak na krem do twarzy to zbyt intensywny, słabo nawilża. Przez jakiś miesiąc leczyłam po nim skórę. Drugi raz kupiłam krem do twarzy z drogerii i tak to się właśnie skończyło. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka mies. temu
Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego

Jestem na tak

Bardzo przyjemny w stosowaniu kremik:
-ładnie pachnie
-ma odpowiednią konsystencje przez co dobrze się rozprowadza
-nawilża i odżywia skórę
-łagodzi podrażnienia
-skóra po nocnej kuracji jest wypoczęta,o jednolitym kolorze,bardzo dobrze odżywiona i wygładzona
-niska cena
-estetyczny słoiczek
-wydajny

Jest to mój ulubiony krem i zawsze do niego wracam,bezapelacyjny KWC w śród kremów na noc!

Bardzo gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od:roku