L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

taki sobie

Nie mam jakiejś wybitnie wrażliwej skóry, ale to pierwszy krem na noc, który mnie lekko podrażnia. Szczypie trochę skóra wokół nosa i robią się czerwone plamki na policzkach.Na szczęście wszystko to wystepuje w minimalnej ilości i pojawia się tuż po nałożeniu, potem znika. Poza tym krem ciut za mało nawilża, mam nieco ściągniętą skórę na policzkach i muszę nakładać drugą warstwę w te miejsca. Wszystko normuje się po paru minutach:)I jakoś go dziwnie szybko ubywa...
To tyle z wad.Reszta to zalety-skóra nie świeci się jak latarnia po tym kremie, dzięki czemu wchłania się w twarz, a nie w poduszkę. widać, że twarz jest odżywiona, jaśnieje, jest wygładzona. Rano wygląda na wypoczętą i napiętą. Konsystencja miła w użytkowaniu, zapach delikatny. Podoba mi się plastikowa ochronka na krem, dzięki czemu jest bardziej higieniczny. Ogólnie polecam spróbować osobom o mieszanej cerze, nie dla wrażliwców i przesuszonej skóry

Ilość zużytych opakowań: niecale 1