notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermedic HYDRAIN3 to seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i odwodnionej.

Produkty z linii Dermedic HYDRAIN3 bogate są w kwas hialuronowy o doskonałych właściwościach nawilżających. Dzięki temu skutecznie pielęgnują skórę wymagającą intensywnego nawodnienia. Dogłębnie nawilżają, opóźniają proces starzenia oraz sprawiają, że skóra staje się sprężysta, mocna i na długo pozostaje w dobrej kondycji.

Masło ultranawadniające zalecane jest do pielęgnacji całego ciała. Dogłębnie i długotrwale nawilża skórę zapewniając natychmiastową ulgę i redukcję odczucia ściągnięcia. Przywraca skórze prawidłowe funkcjonowanie bariery ochronnej naskórka. Jest hypoalergiczne z wodą termalną, przebadane klinicznie.

Składniki aktywne: Kompleks AqualareTM (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Gliceryna, Olej kokosowy, Masło shea, Masło kakaowe, Olej migdałowy, Witamina E

nawilżające, natłuszczające, regenerujące
zapachowa
w słoiku
bogate
masło
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona
balsamy

Miłość od pierwszego dotyku

Niewiele kosmetyków może mnie zachwycić ale ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jest po prostu genialny! Cudowny! Nie kupię już nic innego! Moje ciało wręcz odmłodniało! Konsystencja masełka jest jedwabiście przyjemna. Doskonale rozprowadza się nie pozostawiając tłustej warstwy. Ma mega nawilżenie i szybciutko się wchłania. I ten zapach świeży, delikatny, rozkoszny… cały boży dzień czuję nawilżenie a skóra jest mega przyjemna w dotyku, taka mięciusieńka… no pełen zachwyt! Do tego jest mega wydajne. Wystarczy naprawdę niewiele żeby pokryć całe ciało. Nigdy nie miałam takich odczuć w stosunku do innego balsamu itp. Nie istnieje dla mnie już nic innego. I niech tylko kiedykolwiek spróbują go wycofać! ????????????.

Kupiłam w Hebe bo był na promocji i lubię kosmetyki tej firmy. Nie zawiodłam się jest wydajny o pięknym delikatnym zapachu. Nie zostawia uczucia tłustego ciała jak po innych produktach , super nawilżona skóra.
Jestem już przy 3 opakowaniu i nie planuje zakończyć przygody z nim.

Niesamowity zapach, niesamowita skóra

Jestem zachwycona po stosowaniu tego produktu. Dobrze nawilża suche nogi, łokcie oraz stopy. Skóra po zastosowaniu tego masła jest miękka i przyjemnie pachnie.
Plusy:
-przyjemna formuła
-bardzo ładny zapach
-dobrze nawilża
-skóra staje się miękka w dotyku
-szybko się wchlania
-dobrze się rozsmarowuje

Minusy:
-mała pojemność

Delikatny produkt nawilżający

Masło Ultranawadniające jest bardzo delikatne, bardzo szybko się wchłania i ma delikatny prawie niewyczuwalny zapach. Jest to przyjemny , delikatny nawilżający produkt, który nie obciąża skóry oraz nie podrażnia. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt można go stosować w czasie letnich upałów bardzo: szybko się wchłonie i szybko nawilży skórę. Lekkie opakowanie idealne na wyjazd.

Ukojenie dla zmęczonej skóry

Masełko super, strzał w 10, bardzo dobrze się rozprowadza po ciele, opakowanie mogłoby być bardziej wydajne jak na produkt przeznaczony dla całego ciała, przyjemny i lekki, dobrze się sprawdził na mojej suchej skorze, zniknął problem schodzenia skóry z łokci i kolan, ma również super zapach, a po posmarowaniu jeszcze długo czuć nawilżenie i ukojenie, polecam gdy słońce przygrzeje

Piankowe

Fajne masło, o piankowej konsystencji. Pachnie „morsko” lecz delikatnie. Dogłębnie nawilża, szybko się wchłania nie zostawiając tłustego filmu. Mała pojemność idealna do torebki. Kupię ponownie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie znika ze skóry jak zwykły balsam

Masło jest gęste i mocno nawilżające. Przez cały dzień czuje że utrzymuje się na mojej skórze. Skóra się nie łuszczy, nie pęka. Jedyny minus to że skóra jest po nim bardzo.. matowa. Przy suchej skórze najważniejsze jest dla mnie nawilżenie więc się tym nie przejmuje, ale trzeba chwilę odczekać przed wyjściem bo nogi i ciało są bielutkie, ale polecam każdemu kto czuje że po zwykłym balsamie po jakimś czasie nie ma śladu i nie czuć go na skórze

Masło ultranawadniające Hydrain3 Hialuro

Testowałam Masło ultranawadniające Dermedic Hydrain 3 Hialuro w ramach Klubu Recenzentki. Produkt ma gęstą konsystencję i pachnie tak samo ładnie jak kremy z tej samej serii. Już niewielka ilość produktu starcza na pokrycie dużej partii ciała. Produkt idealnie nawilża i szybko się wchłania. Masło bardzo dobrze sprawdza się po opalaniu, bardzo dobrze nawadnia skórę i dodaje jej sprężystości. Masło ujędrnia ciało, widoczne jest to po pierwszym użyciu. Na pewno zagości w mojej kosmetyczce na dłużej.

Jestem na r

Masło pielęgnacyjne, które działa cuda. Skóra po aplikacji miękka zaopiekowana, dogłębnie nawilżona. Konsystencja bardzo mi odpowiada, lekka jak pianka. Plama typu egzema w 3 dni zaleczona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mylna nazwa..to nie jest masło!

"Masło" jest w plastikowym słoiczku. Z minusów jest to mało higieniczne, ale ekologiczne bo zużyjemy całość. Zapach lekki, nie drażniący. Tylko z nazwy przypomina masło, bo ma konsystencję kremu. Wchłania się szybko, ale pozostawia wyczuwalną warstwę. Jakby lekki film, kompletnie nie przeszkadzający. Nawilża, łagodzi świąd. Nadaje się po depilacji. Małe opakowanie idealne jest na podróże czy do torebki. Nie starczy jednak na długo...
Mąż z AZS powiedział, że kosmetyk ukoił suche partie na skórze. Załagodził świąd.

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro , Masło ultranawadniające

Masło jak dla mnie rewelacyjne (szkoda, że taka mała próbka :) - bo po kąpieli od razu dało mojej skórze nawilżenie i ukojenie! Pachnie bardzo przyjemnie. Dobrze się wchłania - ale przede wszystkim działa kojąco!

Dobre nawilżenie i wchłanianie

Testowałam Dermedic, Hydrain 3 Hialuro , Masło ultranawadniające w ramach Klubu Recenzentki. Chociaż w ramach testu dostałam niepełnowymiarowe opakowanie, to i tak wydajność produktu pozwoliła mi na kilkanaście aplikacji na całe ciało! Produkt ma gęstą konsystencję i pachnie tak samo ładnie jak kremy z tej samej serii. Już niewielka ilość produktu starcza na pokrycie dużej partii ciała.
Samo masło idealnie nawilża i wchłania się w kilkanaście sekund. Lubię go stosować po prysznicu i nie muszę długo czekać na to, aż będę mogła się ubrać bez obaw o poplamienie garderoby. Do tego mocno nawilża i ujędrnia skórę! Super sprawdzi się na urlopie, po kąpielach słonecznych albo basenie. Bardzo go polubiłam i już planuję zakupić pełnowymiarowe opakowanie. Polecam każdemu, komu zależy na nawilżonym i ładnie wyglądającym latem ciele.