Ingrid Cosmetics, Mineral Silk & Lift, Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający (stara wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Podkład Mineral Silk & Lift INGRID Cosmetics to produkt nawilżająco-wygładzający. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry jednocześnie maskując niedoskonałości. Kremowa formuła produktu pozwala uzyskać naturalny efekt oraz jedwabiste wykończenie makijażu. Zawarty w składzie kompleks minerałów wspiera naturalne mechanizmy ochronne opóźniające proces starzenia się skóry. Podkład widocznie wygładza cerę i sprawia, że wygląda ona świeżo i zdrowo.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
ujednolicające, nawilżające
Krycie
lekkie
w tubce

Baardzo dobry ...

A wiec tak ... Zachęcona opiniami wizażanek i bardzo przystepna cena postanowiłam kupić ten produkt ...Po pierwsze krycie ... Jest naprawdę ok i jesli się go umiejętnie nałoży nie robi żadnej maski .. kolory tez w porządku... Po drugie trwałość..Jak za ta cenę to naprawdę długo ... u mnie około 7 godzin razem z pudrem ..CO prawda bardzo słabo matuje ale nie ma takiego zadania wiec i tu plusik . Ogólnie polecam .. pieniądze niewielkie więc jak by co strata niewielka ..

Dobry!!! Błagam o jaśniejsze odcienie!!!

Podkład jest dobry, tylko nie na lato. nawilża, przez co się świeci, ale łatwo go zmatowić, dobrze współgra z sypkim. Dobrze kryje. Używałam odcień porcelanowy, który niestety taki porcelanowy nie jest, moim zdaniem jest to odcień naturalny. Błagam o jaśniejszy odcień, bo jest to podkład super na zimę, ale za ciemny dla jasnej karnacji, a taką mam właśnie w zimie. Polecam go do cery suchej i mieszanej, wydaje mi się że do tłustej się nie sprawdzi. A ta cena.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam.

Za tą cenę warto kupić.

Naprawdę dorby .
Kupiony przypadkiem sprawił mi miłe zaskoczenie przede wszystkim :
-długotrwały, wychodząc po 10 godzinach z uczelni gdzie musze sie na tyrac bo to studia plastyczne mam go nadal na twarzy
-tani
-fajnie kryje dając trochę za bardzo świecacy efekt co może nie którym przeszkadzać ale mi pasuje ;)
-tylko4 gwiazdki dlatego, że jest trochę za cięzki ;)

Świetny

Świetny podkład za 7 złotych. Naprawdę bije na głowę niektóre podkłady z wyższej półki cenowej. Nawilża, wygładza, nie tworzy maski. Trzeba tylko uważać, żeby nie nanieść go za dużo bo jest dość wydajny. Może świetnie nie matuje ale od czego jest puder ;) Jak dotąd używałam unifiance z la roche, który jest 10 razy droższy. Teraz używam go tylko na większe wyjścia bo dłuzej się trzyma. Odjęłam gwiazdkę właśnie za trwałość.

Używam tego produktu od:miesiąca

polecam

Fluid bardzo dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencje i wygodne opakowanie. Dobrze nawilża, wygładza tak średnio. Ma bardzo niską cenę. Fluid godny uwagi.

Boski :)

Fluid ma świetną konsystencję, która bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości cery...

Nie łuszczy się , nie zapycha ;) .

Bardzo tani.
Mało wydajny, no ale przy takiej cenie ...

Gama kolorów może nie jest szeroka ale są odcienie dla każdego typu karnacji :) .

jedynym minusem jest zapach . :) ale to można przecierpieć .

Polecam jest cudowny :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

super

Zawsze używałam bardzo drogich kosmetyków, i muszę powiedzieć że ten podkład jest lepszy od niektórych za 50-100 zł! Dobrze się rozprowadza, średnio kryje, ładny koloryt, trwały tzn ok 6 godzin(ale to i tak nieźle),jedynie brudzi ręce jeżeli się dotyka twarzy raz na jakiś czas.
Za tę cenę super!

Używam tego produktu od:1 m-ca

Za tę cenę ekstra!

Kupiłam na Allegro wraz z innymi produktami tej marki, więc skomentuję wszystkie ;)
Cena śmiesznie niska, zapłaciłam 7zł za 30ml!
Plusy:
- kolor porcelain (najjaśniejszy, bo i cerę mam wybitnie jasną) - idealny jak dla mojej cery,
- naprawdę dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, nawet popękane naczynka!
- dość długo utrzymuje się na twarzy, może nie jest to 16h, ale 8 godzin spokojnie wytrzyma bez konieczności jakichkolwiek poprawek,
- dobrze matuje, wystarczy delikatne muśnięcie po twarzy jakimś pudrem sypkim i o błyszczeniu mogę zapomnieć na kilka godzin,
- strasznie wydajny! stosuję od 2 miesięcy a nadal sporo go zostało :)

Minusy:
- mało estetyczny wygląd tubki... :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i będą kolejne

Wow

Musze przyznac, że jak na tą cenę podkład jest suuper ;) Jest troszenke jak dla mnie ciezkawy ale za to dobrze kryje i naprawde dobrze nawilza i wygladza ;) jednak niestety nie matuje ;(.. i dlatego tylko *****. Ale warto próbować

Używam tego produktu od:lipca

BDB

Mam cerę ogólnie bladą lecz nie mlecznobiałą, ale z miejscowymi zaróżowieniami i pajączkami i strasznie ciężko mi jest dobrać podkład, bo nawet odcienie naturalne w dużej mierze odznaczają mi się od szyi...Ostatnimi czasy zużyłam kilka opakowań mojego wybawienia- Rimmel\'a Match Perfection i jest naprawdę super, ale postanowiłam poszukać tańszego odpowiednika i padło na ten fluid. Siostra używa koloru 31-złocisty beż, dla mnie jest ciut za ciemny i zapytałam o jaśniejsze, a wręcz najjaśniejszy i wzięłam porcelanowy, bo mam uraz do \'naturalnych\' odcieni. Bałam się, że będzie się odznaczał i ciemniał-nic takiego. Ładnie wygładza i zakrywa niedoskonałości. Mógłby byś mniej tłusty,ale nie jest źle, pokrywam ukochanym \'matowiaczem\' z Essence i buzia długo się nie świeci. Jest wydajny, tani, nie zapycha. Tylko kupować ;)

za te cenę jak najbardziej;)

Podkład kupiłam jakiś rok temu a do dzisiaj uzywam go na usta do nude make up;) Na twarzy wyglada ok, ładnie kryje, ma miłą konsystencję, nie posiada zapachu,i ma ładne kolory. Ja mam 30 beżowy wpada lekko w żółty ale 29 porcelanowy jest czysto bezowy;)Ogólnie fajny podkład za 7 zł;)Jego minusem jest to ze niestety robi maskę ale to może moja nieumiejętnosc nakładania;)no i jest średnio trwały na mojej buzi trzyma sie ok 4-5 godzin czyli tak srednio. ale jest ok;P

Używam tego produktu od:roku