Yves Rocher, Couleurs Nature, Mascara Volume Deploye [Lash Plumping Mascara] (Tusz zwiększający objętość rzęs)

Mascara z zawartością wosku ryżowego, dokładnie otula każdą rzęsę, dodając jej objętości i nie pozostawiając grudek. Zapewnia długotrwały efekt pogrubienia (12 godzin).
Dostępny w trzech kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

Wybitny tusz!

Z racji tego, iż mam bardzo krótki i niezbyt gęste rzęsy wybierając tusz zwróciłam się w stronę marki Yves Rocher. Był to mój pierwszy tusz z tej firmy, trochę przerażała mnie cena, ale skorzystałam z rabatów, które otrzymuje będąc posiadaczką karty klienta. Tusz okazał się rewelacją!!
Niesamowicie wydłuża mi rzęsy (aż wchodzą mi do oczu), są widocznie podkręcone, idealnie rozdzielone i nic się nie rozmazuje! Jeszcze nie raz do niego wrócę :) Minusem może być jedynie cena i trochę wodnista konsystencja, jednak od razu mówię, że nie sklejają się przez nią rzęsy :)

Używam tego produktu od: niedawna

WACHLARZE I MOTYLE

Mam cienkie dość jasne rzęsy, naprawdę nic szczególnego.
Są one jednak długie i wywinięte w piękny łuk.
99% tuszy dostępnych na rynku, daje u mnie efekt wachlarzy trzepoczących niczym skrzydła motyla.
Maluję wyłącznie górne rzęsy, ponieważ malowanie dolnych daje u mnie efekt dosłownie karykaturalny.

Recenzowany tusz posiadam w wersji Bleu, która przesądziła o kupnie.
Nie jest to sztuczny szafir, tylko prawie czerń z grafitowym metalicznym połyskiem.
Pięknie komponuje się z moimi szaroniebieskimi oczami.
Szczotka zupełnie nie w moim typie (wolę silikonowe) ale sprawdza się doskonale - póki tusz jest świeży.
Konsystencja jakby gęstawa, ale nie przekłada się to na żadne problemy w nakładaniu ani w noszeniu - póki tusz jest świeży.
Obniżam ocenę za to, że tusz jest trochę za gęsty (wolę mokre, gładkie) i z pewnością jego żywot będzie krótki, oraz za to, że tradycyjna szczotka (zamiast silikonowej z długimi igiełkami) tym bardziej nie poradzi sobie ze zgęstniałym produktem.

Tusz wydłuża, przy czym oczywiście musi mieć co wydłużyć.
Na króciutkich prostych rzęsach cudu zapewne nie uczyni.
U mnie daje efekt naprawdę bardzo długich rzęs.
Zdecydowanie pogrubia i zagęszcza optycznie (nie sklejając!), przy czym decydująca jest tu druga warstwa, którą nakładam po leciutkim (10-15 sekund) przeschnięciu pierwszej.
Efekt końcowy to mega wachlarze, którymi macham sobie beztrosko i niewinnie, nokautując adwersarza ;)

Zmywa się ciężko - mam dwufazówkę Ireny Eris z linii Cleanology i idzie to naprawdę opornie, ale może to wina płynu a nie tuszu.

Podczas paradowania z tym tuszem na rzęsach, łącznie chyba już z 7-8 osób zadało mi pytanie, czy to są moje własne rzęsy.
Nie ukrywam, że to pytanie jednak mnie szokuje :mdleje:
Bo uważam, że bez tuszu moich rzęs naprawdę nie ma...
Czyli tusz jest dobry, chociaż oczywiście przy założeniu, że musi mieć na czym zaistnieć.

EDYCJA:
15 lutego 2016 - tusz jest już zdecydowanie za gęsty do używania, a oblepiona nim szczotka nie radzi już sobie z rozdzielaniem rzęs podczas malowania. Obie rzeczy niestety przewidziałam...

Używam tego produktu od: półtora-dwa tygodnie, codziennie

Może być

Tusz wybrałam sobie jako gratis do zamówienia, akurat mi się skończył więc się nawet ucieszyłam.

Generalnie tusz jest dobry. Dobry to jest odpowiednie słowo. Nie można jednak powiedzieć, że jest świetyny, zdecydowanie nie ma tego efektu "wow" jaki mam stosując swój ukochany tusz Loreala.

Mam cienkie i długie rzęsy więc u mnie sprawdził się nawet nieźle. Dobrze pogrubia, czasami aż za mocno, trzeba uważać żeby nie zrobiły się grudki, aczkolwiek jeśli chodzi o wydłużenie to jest średnio. Plusem jest na pewno to, że się nie kruszy :)

Nie wiem czy kupiłabym ten tusz ponowie, zdecydowanie wolę choćby Sexy Pulp z yves rocher, u mnie bardziej się sprawdza.

Poza tym za cenę tego tuszu można zdobyć lepszy :)

Podsumowując jest dobrze ale mogłoby być lepiej ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobra mascara, nie mam jej nic do zarzucenia. Mam naturalnie długie i rzadkie rzęsy więc od tuszu oczekuje pogrubienua i wyczesania, broń boże nie zlepiania w kępiki, wtedy wyjade się że mam trzy rzęsy na krzyż
Mascara ładnie rozczesuje i pogrubia rzęsy, lekko je wydłuża. Nie osypuje się i nie tworzy grudek. Nie zostawia sztywnych rzęs, jeżeli wiecie o co mi chodzi :)
Zmywa się całkiem nieźle, na pewno łatwiej niż loreal VML so couture
Dopiero 5 miesięcy po otwarciu zaczeła się grudkować i lekko osypywać więc żywotność też na plus
Moja recenzja dotyczy koloru granatowego, taki dostałam. Następne opakowanie kupię i kolorze czarnym choć niebieski tusz wygladał jak czarny, jedynie pod słońce było widać że jest leciutko szaro niebieski

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dobry

Jak go kupiłam to myślałam, że szczoteczka będzie zła, ale okazała się być bardzo fajna.Przy dwóch warstwach ładnie wydłuża i podkręca rzęsy.Nie zauważyłam żeby je jakoś sklejał.Na moich rzęsach trzyma się ładnie cały dzień.Nie kruszy się, nie rozmazuje, jest wydajny.Cena trochę wysoka, ale myślę, że warto go kupić.Mam też wersję wodoodporną i też jest ok ;)

Ostatnio ulubiony.

Ten tusz dostałam do zakupów w YR. Po nałożeniu pierwszej warstwy wydawało mi się, że raczej mnie nie zachwyci. Po nałożeniu drugiej - byłam oczarowana! Tusz pięknie wydłuża rzęsy, fajnie je podkręca, są mocno czarne, a jednocześnie nie jest to przerysowany, teatralny efekt, tylko bardziej naturalny - ale wciąż piękny. Tusz nie osypuje się, nie kruszy, efekt jest subtelny, ale jednak rzęsy wyglądają fantastycznie.
Mam już 2 opakowanie w zapasach, czeka na swoją kolej.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1.

rewelacyjny

Dostałam ten tusz jako gratis do zamówienia. Inaczej bym go nie kupiła bo od lat jestem wierna jednej marce tuszy, testowanie innych kończy się tym, że wracam do swojej ulubionej firmy. Po przetestowaniu okazało się, że jest rewelacyjny. Po jego zużyciu zrobiłam sobie przerwę i używałam innego tuszu, a potem kupiłam znów ten. Zamierzam używać go na zmianę z moją ulubioną marką.
\\nCena nie jest najniższa ale ten tusz często bywa w promocji i wtedy kosztuje około 25 zł, co jest już przyjemną ceną.
\\nZalety:
\\n- łatwo się nakłada
\\n- nie skleja rzęs nawet przy nakładaniu kilkukrotnym
\\n- pięknie pogrubia i wydłuża
\\n- nie usztywnia rzęs, pozostają miękkie w dotyku
\\n- nie podrażnia oczu (nawet u osoby noszącej soczewki kontaktowe)
\\n- nie kruszy się i nie rozmasuje przez cały dzień
\\n- wydajny i trwały - jedno opakowanie starcza na ponad 3 miesiące przy codziennym używaniu
\\nWady: brak
\\n

Używam tego produktu od: Ponad rok (w tym czasie używałam jeszcze innych tuszy)
Ilość zużytych opakowań: Dwa całe opakowania

Myślałam, że będzie kit okazał się prawie hit

Tusz dostałam w prezencie do zamówienia i szczerze mówiąc nie wiedziałam co z nim zrobić, najchętniej chciałam komuś sprezentować, ale pech chciał, że mój ulubiony tusz mi się skończył.

Jak otwierałam byłam bardzo sceptycznie do niego nastawiona :/
Ale okazał się dość fajnym tuszem! :)

- mega wydłuża rzęsy
- nie osypuje się
- nie uczula
- nie pogrubia za bardzo, a ja kocham efekt mocnych teatralnych rzęs
- jest dość wydajny
- ma schludne opakowanie
- szczoteczka nie jest plastikowa a to dla mnie bardzo ważne

Nie mam pojęcia nawet ile kosztuje, ale jeśli jego cena wynosi około 20zł myślę, że można spokojnie tyle za niego zapłacić

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajny

Zwiększa objętość, wydłuża, a co najważniejsze nie pozostawia grudek. Rzęsy wyglądają naturalnie, nie są posklejane. Wystarczy jedno pociągniecie szczoteczką, żeby moje krótkie rzęsy wyglądały super.
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy tusz w tym przedziale cenowym.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Osypuje się

Dostałam ten tusz do zamówienia.W innym wypadku na pewno bym go nie kupiła,ponieważ moim ulubionym tuszem z YR jest Sexy Pulp.Wypróbowałam i jestem zdecydowanie na nie.

Plusy:
+dość dobrze pogrubia
+ładnie wydłuża

Minusy:

-masakrycznie sie osypuje.

Jeszcze nie miałam takiego tuszu,który tak by się sypał.TRAGEDIA.
Cały czas się bałam,żeby tylko te czarne "babole"nie dostały mi się do oczu(noszę szkła kontaktowe).Bardzo się cieszę,że go nie kupiłam sama,bo to bubel.Pieniądze wyrzucone w błoto.

bardzo średni

Jestem rozczarowana tym tuszem, efekt faktycznie dośc ładnie pogrubia, tuszuje rzesy, ale ma jedną zasadniczą wadę-okropnie się rozmazuje i to już po 30 min. Nie mam nic wiecej do dodania dla mnie jest to olbrzymia wada przy tego typu produkcie.

Używam tego produktu od: 2 msc

Podkręca, wydłuża, pogrubia, odżywia - mój faworyt!

Najlepszy tusz, jaki do tej pory miałam. Cena śmiesznie niska jak na taką jakość. Niezwykle wydajny, jedno opakowanie przy codziennym używaniu starczyło mi na prawie rok.
Szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy. Tusz rzeczywiście zwiększa ich objętość nie tworząc przy tym efektu sztucznych rzęs. Moje rzęsy są jasne, rzadkie i krótkie, a po aplikacji tego kosmetyku stały się długie, podkręcone i optycznie gęściejsze.
Tusz ten również odżywia - podczas stosowanie nie wypadła mi ani jedna rzęsa!
Łatwo go zmyć tłustym mleczkiem do demakijażu, nie trzeba specjalnie pocierać.

Używam tego produktu od: ponad rok