bebeauty, Patyczki higieniczne papierowe

bebeauty, Patyczki higieniczne papierowe

Patyczki higieniczne do codziennej pielęgnacji i kosmetyki ciała. Miękkie i delikatne główki wykonane w 100% z bawełny. Papierowy patyczek oraz kartonowe opakowanie sprawiają, że produkt jest w pełni biodegradowalny.

100% bawełniana główka
100% papierowy patyczek

patyczki higieniczne
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niezrównane patyczki

BeBeuty to marka 'biedronkowych' kosmetyków do pielęgnacji twarzy,ciała i włosów,malowideł ,ale także artykułów higienicznych,więc oferta jest naprawdę ogromna,a dodatkowo cechują ją bardzo atrakcyjne ceny.

Patyczki do uszu to typ produktu,który ma chyba każdy w domu.
Są wyjątkowo przydatne i mają szerokie zastosowanie,nie tylko typowo związane z higieną czy kosmetyką.

Opakowanie patyczków jest kartonowe w odcieniach brudnego niebieskiego wraz z ozdobnym,niewielkim zdjęciem włókna jako nawiązanie do materiału jakiego użyto podczas ich tworzenia.
Pudełko otwiera się od góry ,a ułatwiają to gotowe już do przerwania nacięcia.
Dodatkowo z każdej strony posiada opisy w dwóch dialektach.
Nie jest to kosmetyk ,więc nie ma co się w nie wgłębiać.

W środku znajdziemy ściśle ułożone,rzędami 200 sztuk patyczków,
całosć jest zachowana w bieli.
Ich główki są bawełniane-dobrze zbite i miękkie,nie pozostawiają po użyciu włókien,trzymają się swojego miejsca.
Natomiast rączki są papierowe-stabilne, nie łamią się i nie pękają.
Produkt jest biodegradowalny,co oszczędza środowisku kłopotów.

Artykuł spełnia swoje zadanie aż nadto.
Jest świetny przy wykonywaniu makijażu,bo dzięki niemu łatwo dokonać poprawek czy całkowicie usunąć jakieś mały element typu osypywanie,nadmiar brokatu czy nieudaną do końca końcówkę kreski i to bez psucia całego makijażu.Czasem ,gdy akurat wymaga tego sytuacja ,a nie mam przy sobie pędzli to patyczki dobrze je zastepują.
Kolejna przydatność w rozdziale beauty to używanie patyczków do poprawek przy domowym,klasycznym manicure,gdy akurat wyjadę poza płytkę to ściągam nimi z tego miejsca lakier.
Oprócz tego czyszczę za pomocą produktu zewnętrzą część uszu,
,nakładam różne tłuste maści,np.na blizny.
Oczywiście tak jak wspomniałam, sprawdzi się również w innych sytuacjach ,np.
typu czyszczenie jakiś trudno dostępnych miejsc.
Ten jednorazowy produkt jest niezastąpiony,a do tego tak tani.

• Design produktu: 4

Solidna opcja

Patyczki higieniczne z Biedronki są bardzo ekonomiczną i dobrą opcją. Spisują się okej; nie są perfekcyjne, ale są wystarczające. Nie kosztują dużo, a dodatkowo często jest na nie promocja, więc kupić je można w przystępnej cenie.
Patyczki są w pełni bawełniane. Główka nie jest najbardziej miękka na świecie, ale nie jest też totalnie zbita. Mogłaby być odrobinę luźniejsza, ale jest ok. Nie spada z patyczka, a to ważne, bo zdarzało mi się z patyczkami innych marek, że wata z główki zostawała w uszach. Sam patyczek też jest dobrej jakości, nie wygina się nadmiernie; jest elastyczny i wygodny w użyciu.
Patyczki są wydajne, niedrogie i bardzo łatwo dostępne. Jak dla mnie są jedną z lepszych opcji na rynku w tej półce cenowej.

• Design produktu: 5

w końcu na plus dla ekologii

Większość higienicznych patyczków które były papierowe, często się rozpadały przy użytkowaniu. Z tymi jest inaczej, są wytrzymałe, nie łamią się tak łatwo. Produkt znajduje się w papierowym opakowaniu. Jest dostępny w sieci sklepów Biedronka, więc tak na prawdę znajdziemy go wszędzie.

Bardzo dobry produkt

Patyczki higieniczne Be Beauty to bardzo dobry produkt, który sprawdza się w codziennym makijażu oraz demakijażu.
Patyczki mają zaokrągloną bawełnianą główkę, która pozwala na dokonanie poprawek makijażu. Natomiast w trakcie demakijażu patyczki są pomocne, by dokładnie oczyścić rzęsy z tuszu.
Opakowanie produktu jest wykonane z papieru. W opakowaniu znajduje się aż 200szt patyczków.

dobre i tanie

Patyczki do kupienia w sklepach Biedronka.
200 sztuk papierowych patyczków z bawełnianą główką w papierowym opakowaniu co jest na duży plus jeśli chodzi o ekologie. Wreszcie nie pakują produktu do plastikowego opakowania.
Patyczki spełniają swoją rolę. Używam często przy robieniu makijażu lub przy hennie. Dobrze wykonane. Czego chcieć więcej? Same plusy

Wszystko czego mi potrzeba

Patyczki chigieniczne są mi niezbędne zwłaszacza przy robieniu makijażu i malowaniu paznokci. Te łączą w sobie taniość, dostępność i ekologię, co bardzo sobie cenię

• Design produktu: 5

Tanie, eko, łatwo dostepne - same plusy

Patyczki te są łatwo dostępne - do znalezienia w każdej Biedronce. Cena? Niska.

A czy są eko? Ano już są! Patyczki nie mają plastikowej części, także sam patyczek jest teraz eko i papierowy ;)

Ja patyczków używam w najróżniejszych sytuacjach
* popraweki makijazu oka, ust
* hennowanie brwi
* jak wiekszość Polaków- czyszczenie małzowiny usznej
* nanoszenie punktowo kosmetykow (ale tez produktów emdycznych typu jodyna)
* usuwanie lakieru ze skórek
ale też do
*do czyszczenia pojemniku na proszek w pralce i wiele wiele innych :D

Przy tylu zastosowaniach podstawowe wymagania co do patyczków to:
+aby patyczek był solidny i wytrzymały
+ "zbicie" bawelny było na tyle mocne aby przy uzyciu nie zostawaly "farfocle" a na tyle wciaz miekkie aby byly delikatne w uzyciu
+ ilość bawełny na końcach byla wystarczajaca aby nie podrazniac skory

Czy te wszystkie wymagania zostały tu spełnione?
Prawie;)
Czy te patyczki mają jakieś minusy? Jeden maleńki - nie są tak solidne jak te z plastikowymi częśćiami, szybciej zamakaja i są słabszym wsparciem w ekstremalnych użyciach (czyszczenie lementów pralki:D)

Ale w dzisiejszym swiecie eko - sa to bardzo dobre partyczki za dobra cene, dostepne na kazdym rogu prawie ze ;)

Lubię.

Tanie, dostępne, ekologiczne, dobre. Co tu więcej mówić? Patyczki jak patyczki. Materiał trochę ucieka, ale to nie problem. Używam od dawna i nie szukam innych. Nie wiem po co komu sroższe patyczki.

Bardzo fajne

Bardzo przydatne i wygodne patyczki.
Duże opakowanie, przystępna cena i dostępność w prawie każdej Biedronce,czego chcieć więcej:) ostatnio wymieniałam je na no name patyczki drewniane,ale już dziś wiem że wrócę do BeBeaty.

• Trwałość / wykonanie: 3

są okej

Osobiście uważam, że są one praktyczne i higieniczne, co jest istotne w codziennej pielęgnacji. Papierowe patyczki mogą być używane do różnych celów, takich jak czyszczenie uszu czy aplikacja kosmetyków.

Niestety nie można porównać ich trwałości do patyczków plastikowych. Pod wpływem wody ulegają lekkiemu zmiękczeniu i patyczek się ugina.

• Design produktu: 4

Dobra jakość w niskiej cenie

Skoro poprzednią recenzję napisałam krótko na temat produktów z Biedronki to postanowiłam kontynuować moje wnioski, jednakże tym razem na temat patyczków kosmetycznych Be Beauty.
Kupuję je od wielu lat i nie wyobrażam sobie sytuacji w której mogłoby mi ich zabraknąć w domowych zapasach.
Posiadają uniwersalne zastosowanie, ja osobiście najbardziej lubię używać ich do precyzyjnej korekty makijażu w awaryjnych sytuacjach i zawsze noszę ze sobą kilka sztuk w torebce.
Są bardzo dobrze nawinięte, mocno i solidnie wykonane.
Z łatwością przystosowałam się do używania ich papierowej wersji jak tylko pojawiła się w sklepach. Korzystne alternatywy dla środowiska powinny mieć dla nas znaczenie tym bardziej, że jest to produkt jednorazowego użytku.
Opakowanie z minimalistyczną grafiką może nie wygląda kusząco, ale też nie musi. Koniec końców, to tylko patyczki kosmetyczne.
Trzeba mieć na uwadze, że są doskonale wykonane, niezmiernie wydajne i w korzystnej cenie.

• Design produktu: 3

Okej

Patyczki wybrałam ze względu na cenę.
Używam ich do czyszczenia oraz osuszania uszu, a także do usuwania maskary, którą zazwyczaj ubrudzę dolną powiekę podczas tuszowania rzęs. Do obydwu tych celów nadają się dobrze. Przy uszach nigdy nie ma problemu, natomiast przy kontakcie z oczami - potencjalnie może być, bo niektóre pacynki zostawiają na rzęsach włókienka, które następnie nieprzyjemnie drażnią oko. No i tutaj na szczęście nie ma tego problemu, chociaż - jak się przyjrzeć - sporo włókienek odstaje.

Opakowanie jest papierowe, ale - jak na razie trwałe i daje się je zamknąć tak, żeby patyczki nie wysypywały się.
No i rzecz, którą wypada w dzisiejszych czasach chwalić - ekologia.