Matrix, Solutionist, Instacure Leave-in Conditioner (Odżywka bez spłukiwania do włosów po zabiegach chemicznych)

Odżywka bez spłukiwania, która wygładza ubytki powierzchni włosa. Posiada konsystencję lekkiej i płynnej odżywki w sprayu. Produkt zawiera silikony i aminokwasy, które dodają blasku, poskramiają niesforne włosy i eliminują elektryzowanie i skręcanie się włosów.Lekka formuła błyskawicznie dodaje włosom blasku i witalności bez ich obciążenia.
Odżywka może być stosowana przed lub po usłudze związanej z wykorzystaniem środków chemicznych lub stylizacji bądź na co dzień, aby chronić włosy i zwiększyć ich blask. Wygładza uszkodzoną łuskę włosa i pomaga zregenerować włosy porowate, przywracając im odpowiedni poziom nawilżenia.

Świetna!

Odżywka proteinowa, jak zresztą cała seria Pro Solutionist :) Genialna dla mocno zniszczonych farbowaniem i prostowaniem włosów.Zostawia je miękkie, pachnące i zdrowsze. Ja mam rozjaśniane, i właściwie to jest jedyna seria, która NAPRAWDE pomaga ( a testowałam wiele produktów Kerastase, Joico, Tigi, Loreal Professional) Muszę szczerze polecić i NAMÓWIĆ na tę serię ( i w ogóle markę Matrix bo moim zdaniem po prostu spełniają swoje zadanie ;)

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

całkiem niezła, ale szału ni ma

Kupiłam ten produkt, zachecona reklama.

+ szybka aplikacja na włosy, oszczedza sie sporo czasu, nie muszac wmasowywac, spłukiwac itd
+ włosy daja sie rozczesywac, choc nie tak dobrze jak po odzywkach ze spłukiwaniwem
+ włosy miekkie, miłe w dotyku
+ bardz dobra pod prostownice

- nie zauwazyłam znaczacej poprawy kondycji włosów (z tym, ze konce były mocno zniszczone, ale podobno własnie do takich jet przeznaona)
- włosy sie elektryzuja

Ogólnie jestem zadowolona, choc produkt jest przereklamowany. Choc moze za duzo sobie wyobrazłam, majac włosy w opłakanym stanie :P

Używam tego produktu od: używałam ok 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/ 400ml