Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania

Hebe
Średnia ocena: 4.61/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania delikatnie myje i pielęgnuje włosy, jest więc doskonałą propozycją dla osób ceniących wygodę i nowoczesność. Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne: tradycyjne wyciągi z czarnej rzepy i chmielu, które skutecznie zmniejszają łojotok i wzmacniają włosy oraz nowoczesny kompleks witaminowy, pantenol oraz kondycjonującą odżywkę, wzmagającą efekt pielęgnacyjny preparatu. Włosy odzyskują puszystość, lekkość oraz blask i łatwość rozczesywania, są odpowiednio odżywione, wzmocnione i pełne życia. Miły zapach szamponu zwiększa przyjemność stosowania.

do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów bez objętości
wzmacniające, nawilżające, oczyszczające, łagodzące
zapachowa

Taki sobie!

Nie, ten akurat stanowczo odradzam.

Jedyne jego plusy to całkiem ładny zapach i skłonności do dobrego pienienia się, niestety na tym się kończy.
Dostałam po nim gorszego łupieżu, włosy szybko robiły się jakby \'posklejane\'. Nie zachwycił mnie, a i jeszcze zapach prędko z włosów wywietrzał...

Jakoś bardziej na ... nie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno i chętnie się go pozbędę

Działa od pierwszego razu!

Gdy zaszłam w ciążę, moje jak dotąd suche i łamliwe włosy nagle zaczęły straszliwie się przetłuszczać. Nie pomagały zwyczajne szampony do włosów przetłuszczających się, a przed zastosowaniem szamponów z górnej (i drogiej :)) półki postanowiłam dać szansę Rzepie. Efekt - już po pierwszym użyciu włosy nie przetłuszczały się już tak szybko (musiałam myć włosy co najmniej raz dziennie, po użyciu Joanny - co drugi dzień). Gorąco polecam!!

+ genialnie oczyszcza włosy
+ widocznie zmniejsza przetłuszczanie się włosów
+ śmiesznie tani

- taka sobie wydajność
- niewielkie problemy z rozczesaniem włosów po umyciu

Dobry

Widoczne poprawy ;)
Mniej łupiezu - od pierwszego uzycia
nie wypadaja tak wlosy - wiadomo calkowicie nie da sie ale sa widoczne poprawy.
Włosy wzmocnione i wyglad maja zdrowszy;)
Wczesniej moje wlosy byly suche i niszczone po tym szapomnie nabraly blasku ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry!

Przyznam szczerze, że nie bardzo wierzyłam w ten szampon, zupełnie niesłusznie, jak się okazało.
Mam włosy ze skłonnością do łupieżu, niestety, w dodatku zaczęły mi wypadać. Żaden szampon z wyższej półki nie mógł sobie poradzić z tymi problemami, żadne vichy - ani przeciwłupieżowe, ani do wypadających włosów, nizorale, emolium, kompletnie nic. Popularne również dały plamę. Po ten szampon sięgnęłam tak po prostu, po przeczytaniu artykułu, z którego wynikało, że polskie szampony z najniższej półki często radzą sobie o wiele lepiej od tych najdroższych.
I faktycznie: łupież zniknął, a włosy przestały wypadać, cena genialna, konsystencja może mało wydajna, ale przy tej cenie nie gra dla mnie roli, zapach mało przyjemny, jednak szybko znika z włosów. Acha, myję włosy codziennie. Ten szampon zagościł u mnie na stałe.
Zamierzam też wypróbować jeszcze inne szampony Joanny, nie są drogie i jest ich całe mnóstwo. Używam tego produktu od: kilku tygodni

Edytuję recenzję: pod koniec trzeciego opakowania pojawił się łupież.. odejmuję gwiazdkę.

Po długim stosowaniu razem z odżywką z tej serii naprawdę zmniejszył wypadanie włosow, wzmocnił, włosy są grube, sypkie. Zapach można polubić, ja polubiłam:)
Z czasem zauważyłam, że troche matowi włosy, szkoda:(

Używam tego produktu od: dłuuugo
Ilość zużytych opakowań: dużo

Skąd te zachwyty?

Szampon beznadziejny pod każdym względem.
Śmierdzi równie paskudnie jak Seboradin, dla mnie ten zapach jest nie do zniesienia.
Zamiast hamować wpadanie włosów, nasilił je.
Okropnie plącze włosy, nie dało się ich rozczesać, moje włosy przypominały filc :D
Do tego walczę z przetłuszczaniem się włosów i myślałam, że ten szampon chociaż dobrze je oczyści. Tymczasem, następnego dnia włosy były na nowo tłuste. Wróciłam do poprzedniego szamponu i mogłam je myć co 3 dni, wiec winę za to ponosi właśnie szampon Rzepa :(
Nastawiłam się pozytywnie dzięki opiniom, a tu klapa na całej linii... :(
Jedynym plusem jest chyba to, że dobrze się pieni, jest tani i łatwo go dostać nawet w małej drogerii.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Bardzo lubię :)

Szampon,ma zapach rzepy,troszkę drażni ale można sie przezwyczaić ;). Ma dobrą konsystencję,biały kolor. Dobrze myje i oczyszcza włosy z tłuszczu(ładnie nazwane "sebum"),z pianek,lakierów,żeli,gum,past,wosków i innych cudów... Po umyciu włosy są lekkie,błyszczące,dużo dłużej zachowują świeżość. Ogólnie polecam :-)
Edit: Zapomniałam dodać,że likwiduje łupież :)
Ilość zużytych opakowań: 1 całe,2x10 ml( pozostałe z opakowań 200 ml)

dobry szampon

Kupiłam go ponieważ inne szampony reklamowane (a jednocześnie przereklamowane) w telewizji nie spełniły moich oczekiwań.
Postawiłam więc na czarną rzepę, uznawaną od dawna za mającą zbawienny wpływ na włosy.
Trudno powiedzieć czy włosy przestały wypadać, bo naprawdę mam z tym bardzo duży problem...:/ a użyłam dopiero jednego opakowania.
Na pewno szampon sprawia, że włosy mniej się przetłuszczają. Myję włosy codziennie, wieczorem są już przetłuszczone. Ten szampon pozwalał zachować świeżość włosów na dłużej.
Poza tym jest wydajny, dobrze się pieni i ładnie pachnie.

Plus dla natury!

Bardzo dobry produkt! Kupiłam go z czystej ciekawości, ponieważ mam już dość używania napakowanych chemią szamponów. Mam włosy cienkie z tendencją do łupieżu, a rzepa znana jest od wieków jako doskonały, naturalny środek przeciwłupieżowy.
Po umyciu włosy są prawdziwie czyste, miękkie, lśniące i odżywione. Ładnie pachną. Cena szamponu także jest zachęcająca, więc wszystkim osobom z problem łupieżu i skłonnością do wypadania włosów polecam go z czystym sumieniem, na jego zakupie wiele nie stracicie, a wręcz przeciwnie.
Szampon dobrze usuwa łupież i wszelkie zanieczyszczenia. Włosy po umyciu aż "piszczą"! ;)
To bardzo porządny kosmetyk!

Używam tego produktu od:miesiąca

Niemiłe rozczarowanie

Opis produktu zzgadzał się ze stanem moich włosów, szampony z rzepą zawsze mi służyły i kosmetyki Joanny również lubię. A że akurat szykowałam się na wyjazd i nie chciałam dźwigać zbyt wielu kosmetyków, zakupiłam szampon z odżywką.

Plusy:
-wydajność- po miesiacu używania go co drugi dzień nie doszłam jeszcze do połowy butelki
-dobrze się pieni

Minusy:
-plącze włosy w trakcie mycia, przez co wypada mi ich jeszcze więcej
-największy minus: NIE ZMNIEJSZA PRZETŁUSZCZANIA WŁOSÓW, A WRĘCZ JE NASILA! MIJA KILKA GODZIN OD UMYCIA WŁOSÓW, A ONE SĄ PRZYKLAPNIĘTE, WISZĄ JAK STRĄKI, PRZY SKÓRZE GŁOWY SĄ MOCNO PRZETŁUSZCZONE
-ciężko je rozczesać po umyciu, trzeba posiłkować się jakąś odżywką bez spłukiwania lub fluidem do stylizacji, by nie wyglądały jak siano

Podsumowując: po produkcie tej firmy, w dodatku z serii Rzepa, nigdy nie spodziewałabym się tak niskiej jakości. Dwie gwiazdki daję tylko za to, że nie spowodował u mnie łupieżu ani swędzenia skóry głowy jak pisały inne recenzentki.

Używam tego produktu od:miesiąca

Swietny!!

Jak dla mnie jeden z lepszych szamponów.
Jedny minus jaki posiada to tylko zapach , ale pozatym dużo plusów włosy są po nim puszyste mniej się przetłuszczają i wypadają a do tego super cena .
Jak dla mnie bardzo fajny!!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

brzydki zapach

Jesienią mam problemy z wypadaniem włosów, więc zazwyczaj kupuję szampon, który mógłby temu przeciwdziałać. Tym razem wybór padł na Joannę.
Nie przesadzę, pisząc, że jest to jeden z gorszych szamponów, z jakimi miałam do czynienia.

Przede wszystkim odrzuca mnie jego zapach - rzepa, której woń producent usiłował zamaskować czymś przyjemnym, ale z marnym skutkiem.
Szampon ma rzadką konsystencję, wylewa się z butelki, słabo się pieni. Zauważyłam też, że włosy szybciej mi się przetłuszczają. Nie widzę też, by zahamował ich wypadanie.
Jest tani, ale mimo to nie warto wydawać na niego nawet tych kilku złotych.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze