Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania

Hebe
Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania delikatnie myje i pielęgnuje włosy, jest więc doskonałą propozycją dla osób ceniących wygodę i nowoczesność. Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne: tradycyjne wyciągi z czarnej rzepy i chmielu, które skutecznie zmniejszają łojotok i wzmacniają włosy oraz nowoczesny kompleks witaminowy, pantenol oraz kondycjonującą odżywkę, wzmagającą efekt pielęgnacyjny preparatu. Włosy odzyskują puszystość, lekkość oraz blask i łatwość rozczesywania, są odpowiednio odżywione, wzmocnione i pełne życia. Miły zapach szamponu zwiększa przyjemność stosowania.

do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów bez objętości
wzmacniające, nawilżające, oczyszczające, łagodzące
zapachowa

Jeden z najlepszych

Nie spodziewałam się tak wysokiej jakości po tym szamponie. Myję nim włosy co drugi dzień - są czyste, pełne energii. Mam grube, gęste i z natury lśniące włosy, a ten szampon jeszcze pogłębił ich blask - wyglądają jak odświeżone szamponem koloryzującym - są tak pełne koloru i życia.
Wspaniale się układają, po umyciu czuć odżywienie, rzeczywiście, nie trzeba już stosować dodatkowej odżywki.
Do tego miły, trochę owocowy zapach - w którym czuć tylko nikłą nutkę rzepy.
Cena - bardzo przystępna. Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:tygodnia

nie lubię go

Na moich mieszanych włosach szampon w ogóle się nie sprawdził. Nie spowolnił przetłuszczania się włosów, nie wzmocnił ich, zawsze po umyciu były takie sztywne. Oprócz tego szampon strasznie plątał włosy, a to na pewno nie przyczynia się do poprawy ich kondycji. Zapach w porządku. Dla mnie szampon był mało wydajny, co w tym przypadku jest zaletą.;)

dobry

Kupiłam ten szampon przed wyjazdem wakacyjnym, żeby się nie babrać dodatkowo z nakładaniem odżywki, kiedy są inne, ciekawsze rzeczy do roboty. Spisał się świetnie i przyznam, że nawet się tego nie spodziewałam. Włosy po nim były takie milutkie w dotyku, miękkie i lśniące. Najmniejszych problemów z rozczesywaniem. Nie wiem czy zmniejsza przetłuszczanie włosów, pewnie nie, bo chyba żaden szapmon tego nie robi. Ważne, że nie obciąża włosów. I co ważne, nie ma nieznośnego zapachu czarnej rzepy, przynajmniej po umyciu nic nie czuć.

Dobry

Jest tak samo dobry jak odżywka z tej serii.Początkowo przeszkadzał mi zapach ale teraz nawet zaczął mi się podobać.Szampon jest wydajny,włosy łatwo się rozczasują i mniej wypadają.Niestety podobnie jak odżywka nie zmniejsza przetłuszczania się włosów.Ogółnie jest jednak OK:)

Śmierdziuch:-/

Wada numer jeden, któa go dyskfalifikuje na samym początku - okropnie śmierdzi. Miałam już kilka szamponów z czarną rzepą - żaden tak nie śmierdział(a jeden nawet przyjemnie pachniał). Włosy były po nim w dość dobrym stanie, aczkolwiek bez rewelacji. Szampon ma gęstą konsystencje - dla mnie to plus. Wydajność średnia. Za to cena śmiesznie niska, co mnie oczywiście cieszy :)

Nie dla mnie

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia na temat tego produktu jak Aguś83. Normalnie myję włosy co drugi dzień wieczorem, a po użyciu tego szamponu już po jednym dniu włosy wyglądały nieświeżo, hmmm...no dobra, napiszę wprost: były po prostu tłuste. Działania odżywki nie odczułam wcale, za to skóra głowy była wyraźnie podrażniona i bardzo swędziała.
Lubię firmę Joanna, ale ten szampon wybitnie mi nie służy. Zamiast odświeżać włosy ze skłonnością do przetłuszczania, jeszcze je nasila.
Podsumowując - to produkt nie dla mnie.

nie bardzo...

Zdecydowanie bardziej polecam szampon z tej serii bez odzywki. Ten z odzywka nie spodobal mi sie - obciaza wlosy. Swedziala mnie po nim skora glowy. Pachnie tak jak cala seria - ladnie.

Bez zastrzeżeń

Według mnie ma same zalety:łagodny zapach,nie powoduje uczuleń,oczyszcza i wzmacnia włosy(przestały mi po nim wypadac!),lekki efekt puszystosci,miękkie w dotyku-BAJKA!

solidny

Gęsty, ładnie pachnie, wcale nie rzepą. Dobrze się pieni i spłukuje. Dobrze oczyszcza, włosy myję codziennie wieczorem, są czyste przez cały następny dzień, ale pod wieczór już trochę brudne. Trochę wzmacnia. Rzeczywiście nie trzeba po nim stosowć odżywki, włosy się dobrze rozczesują. Trochę mało wydajny.