Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania

Hebe
Średnia ocena: 4.61/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

Szampon wzmacniający z odżywką do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do wypadania delikatnie myje i pielęgnuje włosy, jest więc doskonałą propozycją dla osób ceniących wygodę i nowoczesność. Zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne: tradycyjne wyciągi z czarnej rzepy i chmielu, które skutecznie zmniejszają łojotok i wzmacniają włosy oraz nowoczesny kompleks witaminowy, pantenol oraz kondycjonującą odżywkę, wzmagającą efekt pielęgnacyjny preparatu. Włosy odzyskują puszystość, lekkość oraz blask i łatwość rozczesywania, są odpowiednio odżywione, wzmocnione i pełne życia. Miły zapach szamponu zwiększa przyjemność stosowania.

do włosów przetłuszczających się, do włosów wypadających, do włosów bez objętości
wzmacniające, nawilżające, oczyszczające, łagodzące
zapachowa

okropieństwo

Szampon ten kupił mój chłopak jednak szybko go odstawił. Skoro juz stał na półce użyłam go kilka razy i nigdy więcej tego nie zrobie.
Szampon jest paskudny, smierdzi, plącze włosy, sprawia że wyglądają sianowato.
Nie wart ani jednej złotówki.

TRA GE DIA

Kupiłam go, bo ostatnio testuję sobie szampony- i ten to zdecydowanie jeden z najgorszych. Nawet familijny [o zgrozo] działa lepiej.

- tak poplątanych włosów po umyciu tym szamponem NIGDY nie miałam
- włosy stają się matowe, bez połysku
- są oklapnięte
- nie pachnie najcudowniej, ale można mu to wybaczyć
- kompletnie nie wzmacnia włosów, nawet zaczynają nieco bardziej wypadać

+ jest tani
+ W POŁĄCZENIU Z WAXEM SPRAWIA CUDA, WIĘC GWIAZDKI 2. WAXU JEDNAK NIE UŻYWA SIĘ CODZIENNIE ;/

Horror!!!

Obok Sunsilku najgorszy szampon jaki do tej pory używałam.
Miał ograniczyć przetłuszczanie i pomóc zwalczyć lekki łupież na granicy włosów i czoła a zrobił mi na głowie jesień średniowiecza :mad:

Po pierwsze: wzmaga przetłuszczanie. Włosy umyte nim późnym wieczorem, rano po przebudzeniu był już tłustawe. Nawet gdy myłam je rano, nie wytrzymywały do wieczora "w świeżości".

Po drugie: włosy nim umyte są przyklapnięte, smętnie opadają wokół twarzy a na dodatek wyglądają na tłuste (czasami JUŻ takie są - patrz poprzedni akapit :rolleyes: ).

Po trzecie: wzmaga łupież i wywołuje potworny świąd skóry głowy.

Jedyną pozytywną rzeczą jaką robi jest wzmocnienie włosów: przestają wypadać i są bardzo błyszczące (choć moje są z natury zdrowe i praktycznie zawsze błyszczą).

Koszmarny kosmetyk.

Używam tego produktu od: męczę go ok. 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: o jedno za dużo

Hmm co tu duzo pisac, wg mnie szampon ten zasluguje na tytuł KWC
nie kupilam go ze wzgledu na problemy z prztluszczaniem, ale dlatego, ze mialam je zniszczone przez prostownice.
nie wiem czy faktycznie odbudowal mi cos tam, nie liczylam na super efekty, tym bardziej ze juz nie prostuje ich a koncowki obcielam.
ale do rzeczy
wlosy po umyciu sa miekkie i co dla mnie wazne pomimo rzekomego dzialania przeciw przetluszczaniu, nie sa wcale przesuszone jak dzialo sie w przypadku np Fructisa.
Co wazne, moje wlosy sa koloru jasny braz, ale gdy sa przesuszone, uwidaczniaja sie wtedy zniszczenia i kolor koncowek wpada w rudy, co nie bylo mile widziane u mnie. Nie zauwazaylam czegos takiego podczas uzywania tego szamponu, co wiecej wlosy nie byly szorstkie.
zapach-wiele osob pisze ze to problem, ja sie juz przyzwyczailam, wg mnie nawet teraz jest ładny.
cena- to chyba same plusy. szampon jest tani. starcza mi gdzies na 3 miesiace(uzywam na zmiane z innymi).
a co wiecej jeden wazny plus, szampon jest naturalny, nie ma w nim tzw silikonow, ktore obicazaja niepotrzebnie wlosy, a jednoczesnie wysuszaja je.
jednym slowem szampon jest dobry, polecam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Dobry

Moje włosy mają naprawdę dużą skłonność do przetłuszczania się, ale tam szampon mi pomógł :) włosy długo zachowują świeżość i przez to bardzo przypadł mi do gustu. Na minus jednak jest zapach: w końcu rzepa... ale da się wytrzymać. Ciężko też później rozczesać włosy, bez odżywki ani rusz. Po dłuższym używaniu włosy są miękkie, błyszczące, zdrowe. Nie mam problemów z wypadającymi włosami także nie jestem w stanie stwierdzić czy sprawdził się w tej kwestii. W skrócie: polecam :)

Świetny, ale po czasie;)

Na początku wysuszał mi włosy bo przetłuszczajace sie mam tylko u nasady. Po pierwszych kilku użyciach bylam zła, ze wogóle mi nie pomagda na wypadajace i na dodatek je wysusza. Ale na szczescie jak konczłam opakowanie i było to ostatnie uzycie, moje włosy były tak piekne jak z reklamy! Zero suchych koncówek, pełnia blasku i aż kipiało od nich zdrowiem! Zapachmusze przyznac, ze jest okropny, myślałam ze umre podczas mycia, ale i tak lepszy od niektórcyh z rzepy. Wypadania nie zahamował, ale doprowadził moje włoski do cudownego wygladu:) Wydajny i polubiłam go;) Polecam!

Używam tego produktu od:starczał mi chyba na miesiąc

Stosowałam już tyle szaponów na moje zniszczone włosy, ale ten okazał się najlepszy. Wlosy przestały się przetłuszczać, stały się mocniejsze, zdecydowanie mniej ich wypada i nie łamią się. Mógłby być bardziej wydajny, ale to nie przeszkadza akurat tak bardzo, bo jest bardzo tani.

Aa i jest jedybym szampnem z rzepą, którego zapach mnie nie odstrasza ;)

porządny

mam włosy bardzo wymagające, nie zadowolą się byle szamponem. rzepka joanny sprawdza się całkiem porządnie. włosy nie przetłuszczają się w zastraszającym tempie, zapach ładny, włosy nieobciążone. razem daje to całkiem niezły efekt. używałam tego szamponu dopiero parę razy, więc ograniczenia wypadania włosów narzazie nie zobaczyłam. daje 4 gwiazdki trochę może na wyrost, ale mam nadzieję, że przy regularnym stosowaniu szampon będzie się sprawował jeszcze lepiej i dorówna odżywce z tej serii, która dla mnie jest bezsprzecznie poza konkurencją;)

Używam tego produktu od:używałam kilka razy

bardzo dobry

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo wciąż szukam KWC, który poważnie ograniczyłby wypadanie, ale to jeden z niewielu szamponów, który nie szkodzi moim włosom, tzn. nie powoduje łupieżu i bardzo minimalnie, ale jednak zmniejsza wypadanie. Rozczesuje się średnio, włosy są świeże o pół do dnia dłużej. Pieni się dopiero przy drugim myciu, ma (subiektywnie) śliczny zapach.

niestety

Używałam tego szamponu dość długo, mając nadzieję, iż pomoże moim przetłuszczającym się włosom i kompletnie się zawiodłam. Na przetłuszczanie nie pomaga:( (niestety w składzie jest alkohol). W dodatku, gdy trzymam go zbyt długo włosy robią się sztywne i splątane. Nie ułatwia rozczesywania, jak obiecuje producent, wręcz przeciwnie. Jedno muszę przyznać, że bardzo ładnie nabłyszcza. Niestety obecnie dostałam po tym szamponie łupieżu (!) czego mu nie daruję. W składzie jest trochę chemii... A szkoda:((

Używam tego produktu od:3 miesiące

wyrzucic denaturat ze składu!

bardzo lubie firme Joanna- pamiętam jescze jak produkowała szamponu w butlach 270 ml o łezkowym kształcie. Uzywałam ich namiętnie.

Niestety opakowanie i receptura się zmieniły i pozostał żal.

Zalety:
- włosy mniej sie przetłuszczają
- łatwo się rozczesuja
- naturalny zapach
-konsystencja żelowa- przez co szampon jest wydajny

Wady-
włosy lekko wysuszone

uprzejmie prosze o wywalenie ze składu denaturatu i problem z głowy:D:D

Używam tego produktu od: daaaawno
Ilość zużytych opakowań:starych wersji mnóstwo, nowej 1

neutralny

Kiedyś używałam już tego szamponu jak miał jeszcze inne opakowanie i chyba wtedy był lepszy. Ten mi raczej nie spasował. Nie zauważyłam aby zmniejszał przetłuszczanie włosów ani tego, że mniej ich wypada. Wg mnie jest niewydajny, bo trzeba go więcej nabrać, żeby się spienił i tym samym dokładnie umył. Mimo zawartości odżywki nie widzę też, aby włosy łatwiej się rozcesywały, mam wrażenie że po umyciu nim są jakieś takie suche. Plusem jest tylko niska cena, dałam za niego 5 zł.
Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze