KWC LogobyWIZAŻ logo

Smerfeta83
    9 sierpnia 2023 o 20:15
    5 / 5
    Ja jestem zadowolona. Nie jest to może mój Hit ale oceniam go na 5
    Z marką Uzdrovisco dopiero się poznaje. Do tej pory testowałam krem pod oczy który był świetny więc gdy nadążyła się okazja kupić zestaw trzech kosmetyków w cenie niespełna 50 zł to nie zastanawiałem się długo. Czytając inne opinie zauważam że wiele osób nie jest z niego zadowolonych a ja przeciwnie. Nie oczekiwałam od niego cudów tylko spełniania obietnic producenta o nawodnieniu cery i rozpromienieniu . Otrzymałam to i jestem bardzo zadowolona . Kupię to serum ponownie ale poczekam na promocje bo troszkę kosztuje .Z chęcia przetestuje także kilka innych topowych produktów marki. * moje skóra* Mam 40 lat i skórę suchą z pierwszymi zmarszczkami, przebarwieniami . Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie . Staram się kupować kosmetyki z jak najlepszymi składami bo wiem że sztuczne wygładzanie, oblepianie skóry to nic dobrego a droga marka nie jest wyznacznikiem pozytywnego działania. * opakowanie* Serum zamknięte jest w szklanej butelce z ciemnego szkła. Całość zamknięta w kartoniku. Do dozowania mamy pipetę która dobrze się sprawdza bo serum ma odpowiednią konsystencje przez co dobrze się nabiera i aplikuje . Grafika bardzo mi się podoba bo jest wyrazistą. Mimo że skromna to i tak kolorami , motywem roślinnym kupuje mnie. *zapach * Produkt pachnie bardzo przyjemnie kwiatowo , świeżo. Jest to mocny aromat który uprzyjemnia aplikacje dając wrażenia że nakładam na twarz naturalny produkt pielęgnacyjnych ale zdaję sobie sprawę że nie każdy będzie lubił tak mocną woń. *konsystencja* Serum jest raczej rzadkie. Po nałożeniu na twarz spływa więc trzeba szybko wsmarować .Wchłania się szybko nie pozostawiając lepkiej warstwy czy wrażenia oklejenia skóry. Po minucie można już nakładać inne kosmetyki czy makijaż. Nigdy nie spowodowało rolowanie się kremu czy podkładu Produkt zawiera złotawe drobinki(nie jest to mikroplastik tylko naturalna mika ) ale nie są one widoczne na twarzy za to skóra zyskuje zdrowe glow, blask i rozpromienia się. Mi to bardzo odpowiada. *skład * Marka Uzdrovisco znana jest z naturalnych składów pełnych dobroczynnymi ekstraktów, olejów , witamin. Tu główny prym wiedzie kwas hialuronowym w kilku postaciach który nawilża zarówno powierzchniowo jaki wnika głębiej. Czerwone algi które także nawadniaja skóre oraz działają ochronnie, stymulują produkcję ceramidów Dalej ekstrakt z rokitnika który działa przeciwzmarszczkowo, poprawia koloryt skóry a dzięki zawartości witaminy C jest silnym antyoksydantem Witamina B3 niacynamid który rozjaśnia skórę, reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza. Niby taką podstawa ale u mnie robi to czego od niego oczekiwałam. * Działanie* Zużyłam całą buteleczkę w niespełna 2 miesiące ale nie żałowałam sobie ilości i nakładałam nie tylko na twarz ale także na szyje. Skóra stała się miękka, promienną i wyglądało młodziej. Oczywiscie zdaje sobie sprawę że duży tu udział miki która sprawiała że skórą wyglądała na wypoczętą, mniej poszarzałą . Odczuwałam zadowalające nawilżenie Zlikwidowane zostało uczucie ściągnięcia czy dyskomfort po myciu. Produkt nie podrażniły ani nie zapchała mojej skóry. Zawsze zamykałam to serum kremem gdyż tak postępuje z każdym tego typu kosmetykiem. Ode mnie 5* .
    Używa produktu od:kilka miesięcy

28 osób uznało tą opinię za pomocną
    monikadzielinska
    26 października 2021 o 14:39
    3 / 5
    serum
    Po przetestowaniu kilku produktów tej marki, którymi byłam zachwycona to na tym produkcie zawiodłam się. Serum nie robi nic ze skóra. Mam skórę suchą i produkt ma nawadniać, a tego nie robi, ani nie rozświetla.
    Zalety:
    • ładne opakowanie
    Wady:
    • nie przyjemna różowa konsystencja
    • nie nawadnia
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Tinaaa1987
    3 maja 2023 o 11:12
    5 / 5
    Markę Uzdrowisko znam i bardzo lubię. Przyznam szczerze że jeszcze żaden ich produkt mnie nie zawiódł. Tak było i tym razem. Kupiłam je w drogerii Hebe przy okazji innych zakupów. Opakowanie - serum zamknięte w szklanej butelce o pojemności 30 ml. Opakowanie z pompką. Nic się nie zacina, produkt bardzo dobrze się nabiera. Wszystko działa bez zarzutów. Szata graficzna bardzo mi się podoba. A przyznam szczerze że zwracam uwagę na takie rzeczy przy zakupie. Ciemna buteleczka, pompka biało - złota. Prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Podoba mi się. Zapach i konsystencja - zapach jest bardzo przyjemny. Uwielbiam go. Jest dość intensywny, niektórym może przeszkadzać. Długo utrzymuje się na twarzy. Konsystencja jest dość płynna. Dzięki temu szybko się wchłania. Ma lekko różowe zabarwienie i posiada małe drobinki, dziki czemu skóra wygląda promiennie. Działanie - skóra po aplikacji jest gładka i promienna. Jest nawilżona i wygląda na zdrowszą. Nie zapycha, nadaje się pod makijaż. Uwielbiam i polecam wypróbować. Będę do niego wracać
    Zalety:
    • + szklane opakowanie z pompką - pięknie się prezentuje i działa bez zastrzeżeń
    • + piękny , intensywny zapach
    • + konsystencja jest dość rzadka ale nie spływa z twarzy, szybko się wchłania
    • + nadaje się pod makijaż, nie zapycha, nie roluje się
    • + skóra po aplikacji jest gładka i promienna
    • + nawilża i wygładza
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aniaskmama
    4 sierpnia 2023 o 20:43
    2 / 5
    Szału nie ma
    Kupiłam serum w promocji. Byłam zaskoczona wielkością opakowania, a w środku... typowa butelka małego serum. Jest to butelka z pipetą. Serum jest dość gęste, a przez to mało wydajne, stosowałam co drugi dzień na noc i wystarczyło na miesiąc.... Kolor mleczny lekko różowawy. Zapach typowego kosmetyku tej firmy roślinno - perfumowany. Rozciera się bardzo dobrze, wchłania powoli, ale daje od razu efekt nawilżenia. Poza tym większych efektów nie widzę, może lekkie odświeżenie?... Niestety, serum z wieloma kremami, które nakładałam na nie lubi się rolować, a z kremem z spf, który stosuję praktycznie codziennie... masakra. Wystąpił dlatego jedynie jako serum na noc. Generalnie za tą cenę można dostać dużo lepsze serum z lepszym działaniem i wydajnością.

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    ChceSpac
    5 czerwca 2023 o 9:39
    3 / 5
    Nie jestem pewna, co on tak właściwie robi...
    Tak jak w tytule - nie do końca wiadomo, co te serum robi, więc i ja nie wiem zbytnio, co o nim napisać. Na pewno to nie jest tak, że nic nie robi, bo delikatnie odżywia skórę, delikatnie nawilża, ale po zaprzestaniu jego stosowania nie zauważyłam różnicy. Serum ma w sobie takie błyszczące drobinki i mi się to spodobało, ponieważ lubię takie dodatki, ale nie każdemu to podpasuje. Zapach kwiatowy, miły.

1 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne