Bioderma, Photoderm Max Compact SPF 50 (Ochronny podkład mineralny)

Bioderma, Photoderm Max Compact SPF 50 (Ochronny podkład mineralny)

Ochronny podkład mineralny w kompakcie dostępny w 2 odcieniach: jasnym i ciemnym. Innowacyjna, lekka i łatwa w aplikacji formuła, która wygładza skórę i nadaje jej świetlisty i naturalny koloryt.Preparat jest hipoalergiczny i bezzapachowy, nie zawiera detergentów i konserwantów.

Skład: Isodecyl Neopentanoate, Diisopropyl Sebacate, C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dioxide, Polyethylene, Tri-C12-13 Alkyl Citrate, Polymethyl Methacrylate, Corn Starch Modified, Zinc Oxide, Beeswax (Cera Alba), Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Mica, Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77499), Simethicone, Triethoxycaprylysilane, Caprylic/Capric Triglyceride

Cena: 70zł / 10g
/s/

do zastanowienia

Mam jasny odcień, niestety na mojej skórze nieco zbyt ciemny, a szkoda. Ładny - złocisty, na szczęście nie pomarańczowy, ale wolałabym jaśniejszy.

Trudno się nakłada, chyba nabieram zbyt mało na załączoną gąbeczkę (jest bardzo zwarty) i dlatego mam wrażenie, że nakładam go zbyt cienką warstwą. W takich ilościach dość słabo kryje.

Plusy - poręczne opakowanie. Nie spływa, nie ściera się, dobrze leży na kremie. Lekko matuje skórę, dobrze chroni przed słońcem.

Gdyby był jaśniejszy, ech...

Ideał na lato

Lato i extremalne temperatury sprawiły że szukałam lekkiego ale kryjacego i bezproblemowego w aplikacji podkładu .

Padło na Biodermę -wysoki filtr , łatwość aplikacji , poręczne opakowanie z dużym lusterkiem .

Zaznaczam że testuję go w warunkach "miejskich" .

Ładnie wyrównuje kolor cery ( posiadam odcień jasny), aplikacja jest banalnie prosta - palcami , pedzlem lub gabka . Ma filtr który mnie nie uczula , nie zapycha - jednym słowem czego chcieć więcej !

Jedyny minus *** bardzo mało wydajny ale zapłaciłam za niego 60 pln i jeszcze deo gratis także da się przeżyc :-)

na lato w sam raz ;)

Podkład dostałam gratis do duuużych zakupów. Wybrałam odcień jasny. W opakowaniu wydaje się być dość ciemny jednak po nałożeniu na twarz kolor ładnie się stapia z kolorytem naszej cery , coś w rodzaju złotawego beżu. Sama aplikacja jest dość trudna gdyż ja nie lubię kompaktów. Dołączona jest gąbeczka jednak korzystanie z niej nie jest dobrym rozwiązaniem bowiem podkład może tworzyć smugi. lepsza jest aplikacja palcami. Uzywam go ze względu na bardzo wysoki filtr. Na plaże super ;) jest też lusterko co znacznie ułatwia nałożenie produktu. Jest mineralny co dodatkowo wpływa korzystnie na cerę. Na pewno nie zapycha wręcz doprowadza skórę do normalności.

Warto spróbować na plażę

Jestem posiadaczką cery wrażliwej, naczynkowej i mieszanej w kierunku suchej. Mam cerę jasną ale wpadającą w złotawy odcień, miejscami czerwone kropeczki, naczynka. Potrzebowałam ochrony połączonej z lekkim kryciem. Kompakt testowałam na plaży przez kilka dni w wysokich temp.
Zalety:
- bardzo łatwo i szybko nakłada się palcami
- nie powoduje błysku na twarzy
- bardzo ładnie rozświetla buzię
- wyrównuje cerę i naczynka stają się niewidoczne
- twarz po ekspozycji na słońcu nie jest zaczerwieniona, nie jest podrażniona, jest spokojna
- nie powoduje żadnych niespodzianek
Wady:
- jedyną jest kolor - jasny wpada w róż i wszystko jest ok do momentu opalenia się ciała. Opalam się na złotawy brąz i wtedy widać ten kolor na twarzy. Inna tonacja, następnym razem wypróbuję kolor ciemniejszy.

Mimo lekko różowego odcienia kompakt nie podkreśla naczynek a tuszuje je i fajnie rozświetla. Twarz wygląda na zdrową i wypoczętą.

Bardzo dobrze spisał się na twarzy w warunkach plażowych. Z uwagi na nietrafiony odcień nie używam go w warunkach miejskich.

Produkt godny uwagi, polecam. Mimo koloru lubię go.

POLECAM! best of the best

Wybrałam się na dermokonsultacje Biodermy i przemiła Pani pomogła mi wybrać ten kompakt. Miała testery obu kolorów i mogłam sobie porównać. Jak zobaczyłam ciemny to byłam bardzo na NIE, bo wydawał mi się za ciemny, ale zachęciła mnie żeby spróbować. W kompakcie wygląda dużo ciemniej niż na skórze. Nie ma właściwości silnie kryjących. Bardzo podoba mi się moja skóra z tym kosmetykiem. Ładnie ujednolica kolor, nie daje efektu maski. Długo utrzymuje się na mojej skórze i nie widać go w porach skórnych. Nakładam go na krem palcami. Mniejsze zużycie preparatu i lepiej mi się rozprowadza.

Używam tego produktu od: pół roku - niecodziennie
Ilość zużytych opakowań: 2 kompakty

bardzo dobry, polecam

Bardzo dobrze się rozprowadza, najlepiej nie rozcierać go tylko delikatnie przykładać gąbeczkę do twarzy miejsce w miejsce. Nie tworzy maski, twarz wygląda bardzo naturalnie, nie powoduje świecenia ( nakładam go na krem nawilżający). Maskuje drobne naczynka i przebarwienia. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Posiadam cerę normalną, używam odcienia jasnego.

Używam tego produktu od: 1 msc

Zaskakujący

Mam jaśniejszy odcień i w odróżnieniu od poprzedniej recenzentki - używam produktu tylko w warunkach miejskich;)
Bardzo dobrze chroni przed promieniami słonecznymi.
Kolor w opakowaniu podejrzanie pomarańczowy - ładnie stapia się z karnacją;po nałożeniu (obfitym) odczekuję chwilkę i lekko rozcieram palcami - twarz jest aksamitna w dotyku,ładnie pokryta,ujednolicona,satynowa.
Wygląda na twarzy jak całkiem porządny podkład.
A do tego ta wysoka ochrona - niespotykana w podkładach zbyt często.
Nie podrażnia skóry ani oczu,zmywa się łatwo micelem.
Opakowanie poręczne,porządne,gąbeczka niczego sobie.
Zaskoczył mnie fakt,że po kilku - no najwyżej kilkunastu użyciach - dokopałam się dna!!!! Normalnie szok!
Co zwiastuje rychłe zużycie;)
Ale na pewno kupię jeszcze nie raz:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni - nie codziennie.
Ilość zużytych opakowań:pierwsze.

Produkt bardzo dobry.Zależało mi na wysokiej ochronie przed słońcem i tak właśnie jest. Nadaje się do bardzo wrażliwej cery. Po całodziennej ekspozycji na słońcu na plaży produkt nie spływa , i dobrze chroni.Twarz nie była zaczerwieniona od opalania.Nie zatyka i kamufluje niedoskonałości. Opakowanie wygodne z lusterkiem.Jedyny minus to lekko ciemny kolor przy mojej jaksnej karnacji,ale wyrównuje się to w trakcie ekspozycji na słońcu;posiadam odcień jasny.

Używam tego produktu od:miesiaca