Bielenda Professional, Shape Architect Body Wrapping Therapy, Modelująco-antycelulitowy balsam do masażu ciała

KDK SP. Z O.O.
Średnia ocena: 0.00/5

to produkt rekomendowany dla skóry pozbawionej jędrności i elastyczności, wiotkiej, bez napięcia, z cellulitem, rozstępami, nadmierną ilością tkanki tłuszczowej (brzuch, uda i pośladki), wymagającej intensywnego nawilżenia i regeneracji oraz do pielęgnacji domowej między zabiegami Shape Architect. Preparat dzięki wysokiej zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych doskonale odżywia, wygładza i ujędrnia skórę wydłużając efekty zabiegowe.

Zastosowanie:

nawilżenie,
odżywienie skóry,
poprawa elastyczności,
ujędrnienie,

Kofeina - składnik stymulujący i usprawniający mikrokrążenie,
Krzemionka Organiczna - naturalny składnik o właściwościach higroskopijnych, ściągających, przeciwłojotokowych, złuszczających i wygładzających,
Elastyna - substancja o działaniu nawilżającym, wygładzającym, przeciwzmarszczkowym, zmiękczającym oraz ochronnym,
Ekstrakt z Alg Laminaria - źródło minerałów i witamin, odżywiają skórę,
Ekstrakt z Morszczynu - naturalny składnik o właściwościach wygładzających, ujędrniających, oczyszczających i odżywiających (źródło witaminy A, B1 i C),
Wąkrota Azjatycka - składnik o właściwościach leczących rany, poparzenia i zmiany skórne, związki czynne surowca wpływają na proces syntezy kolagenu i elastyny,
Ekstrakt z Kigelii Afrykańskiej - naturalny ekstrakt roślinny o właściwościach ujędrniających, napinających, wzmacniających żyły i naczynia krwionośne,
Ekstrakt z Bluszczu - substancja naturalnego pochodzenia o właściwościach przyspieszających lipolizę, usprawniających krążenie oraz ujędrniających,
Spirulina - substancja o silnym działaniu enzymatycznym, odżywczym i nawilżającym, wiąże szkodliwe produkty przemiany materii intensywnie oczyszczając i wspomagając inne składniki aktywne preparatów,
Witamina E - intensywne właściwości przeciwutleniające,
Masło Shea - przywrócenie równowagi hydrolipidowej skóry,
Olej Babassu - działanie nawilżające, zmiękczające i poprawiające elastyczność, dodatkowo ochrania skórę przed nadmierną utratą wody, tworząc naturalny hydrolipidowy płaszcz ochronny, wspomaga walkę z cellulitem.

zmiękczające, wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające
z pompką
lotion
normalna
balsamy

SZTOS :) LOVE :) UWIELBIAM :) MÓJ HIT !!!!!

Odkryłam balsam już jakiś czas temu ale dopiero od miesiąca mam go u siebie i używam codziennie. Lubię markę Bielenda Professional, znam ich maski algowe ,które są super i teraz do tego dochodzi ten balsam ,mój HIT, który w necie ma mało opinii ,ale się skusiłam na niego.
Na początku zaznaczę, że mam suchą skórę, mam cellulit, rozstępy i z racji wieku skóra jednością też nie zachwyca.
A teraz zalety balsamu:
* działanie- jak dla mnie super- moja skóra jest gładsza co jest wyczuwlane, wygląda jakby cellulit się zmniejszył - widoczne to jest najbardziej po wewnętrznej stronie ud i pośladkach i zmniejszyły się cm w obwodzie nóg- zaznaczam że nie należę do osób ćwiczących codzinnie czy intensywnie, więc to nie efekt ćwiczeń
* skóra jest idealnie nawilżona - dla mnie to bardzo ważne, nic nie jest ściągnięte ani wysuszone, nie mam ochoty podrapać się po nogach jak były suche
* zapach przyjemny- dość długo utrzymujący się na skórze, ale nie intensywny
* wydajny -miesiąc użytkowania codzinnie a balsam jeszcze jest :)
* konsysytencja- gęsta, ale łatwo się rozsmarowywuje i szybko wchłania
* opakownie-pompka - nie zacina ale , ale ze względu na to że balsam jest dość gęsty to trzeba raz za czas wstrząsnąć butelką aby pompka zassała balsam
* cena -moim zdaniem regularna jest ok ,zwłaszcza że otrzymuje coś co działa a nie tylko funduje obiecanki , balsam też idzie kupić na promocji .

Co do dostępności - nie wiem jak stacjonarnie ,ale na internecie jest możliwość zakupu ,jak tylko jest na magazynie:) .

Ja oczywiście jeszcze go zakupię, następne opakownie już jest w koszyku z innymi produktami Bielendy Proessional.