Golden Rose, Glow Kiss Tinted Lip Balm SPF 15 (Koloryzujący balsam do ust)

Golden Rose, Glow Kiss Tinted Lip Balm SPF 15 (Koloryzujący balsam do ust)

Średnia ocena: 3.64/5

Kremowy balsam do ust z filtrem UV SPF 15, który nawilża, wygładza i chroni usta przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Posiada miękką, wegańską formułę, wzbogaconą masłem shea, kwasem hialuronowym i witaminą E, która pomaga nawilżyć i odżywić usta.

Balsam idealnie się rozprowadza, zapewniając natychmiastowe nawilżenie oraz efekt błyszczących, subtelnie podkreślonych kolorem ust z delikatnym aromatem.

Produkt dostępny jest w 6 odcieniach o orzeźwiających smakach.

balsam do ust
koloryzujące
w sztyfcie

Przyjemny

Mam wersję w kolorze 02. Balsam dodaje delikatnego koloru. Usta są w lepszej kondycji, nawilżone, z błyskiem. Śmiało może zastąpić pomadkę do ust. Jest to produkt pielęgnacyjny a zarazem upiększający.

Za te cene spoko

Recenzuję truskawkową wersję.
Nawilza, pieknie pachnie, kolorek, ktory zostawia jest bardzo ladny i delikatny. Usta lsniace. Ale! Jest totalnie nietrwaly, po prostu wsiaka w usta, nawet, gdy nic nie jem/nie piję, czuję wtedy taka suchosc. A szkoda, bo cena jest atrakcyjna. Opakowanie zwykle, aluminium, nic szczegolnego. Sklad chyba nie jest jakis szkodliwy.

02 Strawberry

Golden Rose Glow Kiss Tinted Lip Balm SPF 15 to produkt, który ma swoje mocne strony, ale także pewne ograniczenia.

Zacznijmy od opakowania. Czerwony, metaliczny design przyciąga uwagę i sprawia, że produkt prezentuje się elegancko. Zatyczka mi się nigdy nie wysunęła mimo że noszę balsam w torebce.

Konsystencja tego balsamu jest typowa dla tego typu produktów, ale nie jest zbyt twarda, co ułatwia aplikację. Niestety, w upalne dni może się lekko zmiękczyć, co warto wiedzieć, szczególnie jeśli przechowujesz go w ciepłym miejscu.

Zapach: nazwa sugeruje truskawkę, ale zapach jest raczej chemiczny, choć na szczęście neutralny.

Jeśli chodzi o działanie, balsam dobrze nawilża i zmiękcza usta (choć uważam, że przy bardzo wysuszonych ustach nie daje rady). Atutem tego produktu jest także fakt, że zawiera SPF 15, co pomaga chronić usta przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Koloryzujący efekt jest subtelny i nietrwały, co może być zarówno zaletą, jak i wadą, w zależności od oczekiwań użytkownika. Nie podrażnia ani nie wysusza ust, co sprawia, że nadaje się do codziennego stosowania.

Podsumowując, Golden Rose Glow Kiss Tinted Lip Balm SPF 15 to produkt wart uwagi, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie delikatny kolor, ochronę przeciwsłoneczną i nie chcą rezygnować z nawilżającego działania. Jednakże, jeśli zależy Ci na intensywnym kolorycie, możliwe, że będziesz musiał często odnawiać warstwę produktu na ustach.

Fajny produkt na lato

Golden Rose ma niezaprzeczalnie same dobre pomadki o każdym wykończeniu. Ten balsam do ust to bardzo prosty produkt, ale ładnie nawilża, ma też ładne kolory i daje delikatny odcień na ustach, taki błyszczący z lekką drobinką. Fajnie się go używa solo oraz na innej, mocniejszej pomadce, aby nadać jej bardziej soczyste wykończenie i przełamać odcień. Produkt ma spf, więc śmiało można stosować go na upalne dni.

Całkiem przyjemny balsam

Balsam kupiłam z czystej ciekawości, ponieważ kilka razy rzuciło mi się uszy jaki to jest super produkt.
Ja posiadam odcień 05 cherry Juice.
Opakowanie produktu jest eleganckie, takie nawet bym powiedziała wysokopólkowe biorąc pod uwagę, że to jest balsam.
Odcień 05 jest czerwony, bardzo ładnie i delikatnie podbija kolor moich ust, naturalny wygląda z delikatnym połyskiem, bardzo komfortowy na ustach. Nie klei się, nie spływa. Konsystencja typowego balsamu do ust. Przyjemnie zmiękcza usta i dodatkowo je barwi. Zapach balsamu jest takie truskawkowo wiśniowy z przewaga sl9dkiej truskawki. Trwałość jak to przy balsamach średnia, ale w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza, bo nie kupiłam tego produktu dla trwałości tylko do nawilżenia ust I lekkiego zabrawienia. Na pewno sięgnę po inne odcienie, ponieważ świetnie dopełnia delikatny, dzienny makijaż.

W sam raz do torebki dla odświeżenia makijażu w ciągu dnia

W zasadzie można by rozpocząć i zakończyć recenzję zdaniem z tytułu, ale oczywiście mam do dodania jeszcze parę słów komentarza :)

Lubię produkty Golden Rose i cenię sobie połączenie kilku funkcji w jednym kosmetyku. W tym wypadku mamy obietnicę pielęgnacji ust, ochrony przed promieniowaniem oraz nadanie ładnego koloru i połysku.
Począwszy od opakowania to jest ono bardzo ładne, przykuwające wzrok. Noszę pomadkę w torebce i jak dotąd nie zdarzyło mi się, żeby się otworzyła. Napisy również nie uległy ścieraniu. Zapach jest delikatny, dość chemiczny, ale nie wyczuwam go po nałożeniu i nie drażni mnie. Konsystencja jest dość miękka, ale pomadka nie złamała się. Nie wyczuwam drobinek. Początkowo kolor wydaje się dość intensywny (posiadam odcień 03), ale po nałożeniu na usta jest delikatny. Nadaje lekki odcień i połysk. Nie jest to trwała pomadka. Nie jest też na tyle treściwa, żeby porządnie wypielęgnować wargi, ale też nie spowodowała u mnie przesuszenia. Myślę, że jest to fajny produkt, jeśli zależy nam na delikatnym podkreśleniu koloru ust, nadaniu im połysku bez obaw przed przesuszeniem warg. Dodatkowy plus za filtr. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jestem ciekawa nowości, ale myślę, że jeśli ktoś nie ma wygórowanych oczekiwań to warto spróbować.

Jest poprawny, ale nie zachwyca

Jestem posiadaczką ust skłonnych do przesuszania, jednak w przeciągu ostatniego roku ich kondycja znacznie się poprawiła. Obecnie balsamów do ust używam głównie na noc oraz czasami w ciągu dnia, kiedy akurat mam bardzo delikatny makijaż i nie mam ochoty na cięższy makijaż ust. Po Glow Kiss Tinted Lip Balm marki Golden Rose sięgnęłam z niemałą ciekawością, ponieważ darzę ogromną miłością produkty do ust wyprodukowane właśnie przez Golden Rose.

Zacznę od moich odczuć związanych z estetyczną stroną produktu, czyli z opakowaniem. A to jest doprawdy piękne. Niby plastikowe, ale wygląda naprawdę pięknie. Zarówno główne "ciało" pomadki, jak i jej zatyczka są w kolorze różowego złota, które pięknie odbija światło. Produkt posiada standardowy mechanizm wysuwająco-wsuwający, który działa poprawnie i nie zacina się. Zatyczka dobrze przylega, nie spada z balsamu i dzięki temu nie pobrudzi wnętrza kosmetyczki, czy torebki.

Zakupiłam balsam w kolorze 01 Vanilla Latte i faktycznie jest to bardzo delikatny, naturalny odcień nude z bardzo delikatnym połyskiem (swatch na zdjęciu). Kolor jest bardzo subtelnie widoczny na ustach i delikatnie je podkreśla. Konsystencja balsamu jest delikatna i masełkowata, jednak nie jest on tak bardzo mocno sprasowany i szybko się zużywa. Zapach jest specyficzny i przypomina mi zapach drogeryjnych pomadek sprzed lat, ale nie nazwałabym go brzydkim. Produkt przyjemnie nawilża usta, jednak tylko na chwilę. Co więcej, balsam bardzo szybko ściera się z ust i trzeba go często reaplikować. W konsekwencji jego niezbyt zwarta konsystencja i szybkość ścierania powodują, że absolutnie nie jest wydajny. Koszt balsamu to ok. 12 zł, a niestety szybko się kończy. Za te pieniądze lub kilka złotych więcej można kupić balsam, który nie będzie wymagał tylu reaplikacji i "posiedzi" na ustach dłużej.

Produkt posiada SPF 15, więc zabezpiecza dodatkowo usta przez promieniami UV, za co daję ogromny plus. Dodatkowo formuła balsamu zawiera witaminę E, co dodatkowo dobrze wpływa na kondycję ust. Kosmetyk nie powoduje alergii, ani podrażnień i nie wysusza ust. Dla bardzo suchych warg będzie niestety zdecydowanie niewystarczający. No i ta jego wydajność, daleka od ideału. Ja raczej więcej nie kupię tego produktu, są na rynku lepsze.

Bardzo przyjemny

Usłyszałam o jego zapachu u Klaudii Cukier Puder i jestem jej za to wdzięczna. Kupiłam wersję Cocho cake. Pomadka pięknie pachnie - nie ma wątpliwości, że jest to zapach czekoladowy. Ładnie sunie po ustach, nawilża, a w dodatku delikatnie koloryzuje usta. Ten brąz idealnie współgra z moją opalenizną i chociaż niewiele z niej zostało, nie rozstaję się bez mojej czekolady!
Dużą zaletą balsamu jest też spf 15 - często zapominamy o ochronie ust, a później leczymy skutki.

Malina

Posiadam kolor 3 czyli malinę.
Przychodzi w ładnym lustrzanym, czerwonym opakowaniu. Pewnie z czasem napisy zaczną się ścierać. U dołu naklejono także numer pomadki więc po skończeniu będzie wiadomo która to która.
Nie jest mocno perfumowana a szkoda, zapach jest raczej delikatny, odczuwalny przy jej otwieraniu. Aby ją otworzyć należy zdjąć nakrętkę i nią u dołu zakręcić. Przez to mniejsza szansa na złamanie pomadki. Inna pomadka malinowa złamała mi się w połowie. Kształt pomadki jest skośny.
Kolor to średni chłodny róż. Chętnie sięgnęłabym tez po czekoladę, ale brazowe usta mi się nie podobają. Podoba mi się także wanilia i truskawka. Gama zapachowa dobrze przemyślana. Może dodałabym jeszcze kokos.
Kryje moje usta kolorem już po pierwszej warstwie. Kojarzy mi się z pomadka Sheer Shine. Nadaje mokre wykończenie pozbawione drobinek.
Nie jest ciężka, dawno nie miałam na ustach błyszczyku, ale wydaje mi się, że nosi się ją właśnie jak lekki błyszczyk. Może się kleić do wlosow gdy zawieje wiatr, ale taka specyfika produktów tego typu co mi nie przeszkadza.
Poziom nawilżenia ust bardzo dobry. W składzie kwas hialuronowy, maslo shea, witamina e. Produkty z kwasem hialuronowym mocno nawilżają. Posiada filtr spf 15 co jest mi raczej obojętne skoro zamierzam sięgać po nią głównie w domu. Nie mrowi ani nie podrażnia.
Dla mnie będzie bardziej produktem pielęgnacyjnym niż do makijażu, tak podejrzewam, zobaczymy ją się sprawdzi w tej roli. Pojemność to tylko 3 gr wiec mniej niż standardowe pomadka tej firmy. Mam nadzieję, że za szybko się nie skończy. Należy ją zużyć w ciągu kilku miesięcy.