Gillette, Simply Venus 3 Plus, Golarka dla kobiet

Gillette, Simply Venus 3 Plus, Golarka dla kobiet

Maszynki z 3 ostrzami i listkami napinającymi dla ochrony skóry. Pasek nawilżający MoistureRich zapewnia łatwy poślizg maszynki. Wygodna w użyciu rączka nie ślizga się w dłoni.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niezawodne jak wszystkie maszynki Venus

W swoim życiu przetestowałam już różne golarki, jednak zawsze wracam do tych z serii Venus od Gilette. Maszynki dobrze leżą w dłoni, są wizualnie przyjemne dla oka, idealnie suną po skórze, usuwają napotkane włoski nadając skórze jedwabistą gładkość, zdecydowane rzadziej niż inne maszynki, np. Bic, powodują zacięcia. Nie podrażniają skóry. Często bywają na promocjach.

Nieprecyzyjna golarka

Choć są łatwo dostępne i ich cena jest przystępna, to jakość pozostawia wiele do życzenia. Niestety, nie udało mi się uzyskać z nimi dokładnego golenia, a z drugiej strony często się nimi skaleczę. Ostrza dość szybko ulegają tępieniu, co znacznie wpływa na efekt golenia. Ponadto, golarki te nie leżą dobrze w dłoni, co utrudnia ich użytkowanie. Paski nawilżające, które miały zmniejszać podrażnienia, niestety nie spełniły swojej funkcji.

• Design produktu: 5

Jak dotąd ulubione jednorazówki!

Venus robi najlepsze maszynki dla kobiet, tak przynajmniej jest w moim przypadku. Wszelkie tanie jednorazówki z Bica, Biedronki czy innych tanich marek się chowają.
Simply Venus jest faktycznie prosta w obsłudze. Ma wygodne rączki, pewnie leży w dłoni i z precyzyjną dokładnością usuwa włoski tam, gdzie ją nakierujemy. Jest bardzo łagodna dla skóry, nigdy nie zdarzyło mi się nią zaciąć czy podrażnić. Idealnie współpracuje z każdym żele do golenia.
Mam wrażenie, że po jej użyciu nogi są gładsze, niż zazwyczaj.
Ładna kolorystyka, niska cena, dostępność zawsze w Rossmannie. Mają stałe miejsce w mojej łazience!

Golarka dla kobiet

DOSTĘPNOŚĆ – w drogeriach, stacjonarnie oraz online
OPAKOWANIE – 3 sztuki w opakowaniu
SZATA GRAFICZNA – prosta, dostępne w wielu kolorach co ułatwia sprawę, kiedy w domu jest kilka kobiet korzystających z golarki – przynajmniej się nikt nie pomyli ;)
WYDAJNOŚĆ – na 2-3 golenia
EFEKT – nie goli za dokładnie w miejscach, gdzie włoski są twardsze, poślizg też jest dość oporny jeśli skóra nie jest odpowiednio przygotowana, dobrze sobie radzi pod pachami
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – sprawdza się, z łatwością mieści się w kosmetyczce
CENA – biorąc pod uwagę efekty, to nie zachęca mnie

Nie podzielam zachwytu

Maszynek nigdy dość. Z tego powodu u mnie zawsze jest ich zapas. W ramach owego trafiły do mnie 3 golarki dla kobiet Gillette, Simply Venus 3 Plus. Ich zakup to nie był strzał w dziesiątkę.

Maszynki mają bardzo ładny design. Uwielbiam kolor różowy i madżentowy, więc od razu przyciągnęły mój wzrok. Ten soczysty róż w połączeniu z bielą prezentował się zachęcająco. Do tego trzy ostrza i pasek nawilżający MoistureRich, który miał zapewniać łatwy poślizg maszynki. Plus za wygodną rączkę, która jest tak skonstruowana, że dobrze trzyma się w dłoni.

Niestety maszynki nie spełniły moich oczekiwań. Powód? Golą niedokładnie, jakby na siłę, pozostawiając drobne włoski. I nawet dobra, sprawdzona pianka nie jest w stanie ich wspomóc na tyle, żebym była od razu zadowolona z efektu. Zdarzyło mi się to pierwszy raz. Myślałam, że trafiłam na felerny egzemplarz, ale wszystkim trzem golenie szło trochę opornie i dłużej niż innymi tego typu produktami. Fakt, że przy ich używaniu się nie zacięłam. Ale…byłoby o to naprawdę trudno, zważywszy na to, że nie sprawiały wrażenia zbyt ostrych. Czułam się tak jakbym używała ich przez pół roku i nie wymieniała.

Koniec końców udawało mi się za każdym razem osiągnąć cel. Ale musiałam nieco się „nagimnastykować” czytaj pracować nimi dłużej i kilkakrotnie powtarzać tę samą czynność, by osiągnąć cel. Ich używania nie zaliczam więc do komfortowego.

Dobre

Maszynki posiadają 3 ostrza co w przypadku moich grubych i gęstych włosków jest zbawienne. Umożliwiają szybkie pozbycie się niechcianego owłosienia. Posiadają pasek nawilżający, który nawilża włoski przed goleniem. Polecam!

• Design produktu: 5

Dobra golarka do codziennej, domowej pielęgnacji

Używam tych golarek od lat naprzemiennie z innymi i uważam je za fajny i dobrze sprawdzający się w codziennej pielęgnacji produkt.

Mimo, że wykonanie nie jest jakieś bardzo trwałe i stabilne (główka jest z dosyć cienkiego, lichego plastiku), dobrze spełnia swoją rolę.
Główka jest ruchoma, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do skóry. Zaopatrzona jest również w nawilżający pasek, który przez kilka pierwszych depilacji świetnie sobie radzi i ułatwia golenie. Z czasem pasek ulega wysuszeniu i zniszczeniu, ale nic w tym dziwnego - takie golarki teoretycznie powinny być tak naprawdę jednorazowe. Tylko kto używa ich wyłącznie jeden raz? Powiedzmy sobie szczerze - chyba nikt.
Ta maszynka spokojnie wystarcza na kilka-, a nawet kilkanaście depilacji.

Cała maszynka wykonana jest z plastiku, dzięki odpowiedniej (nie całkiem cienkiej) rączce jest komfortowa podczas używania.

Nie powoduje podrażnień skóry, co niejednokrotnie zdarzało mi się przy niektórych maszynkach. Ostrze jest naprawdę trwałe, nie tępi się szybko, dlatego też długo możemy cieszyć się jego funkcjonalnością.

Są w porządku

Miałam te maszynki kilkakrotnie i nie wiem czego oczekujecie od maszynek, ale według mnie są w porządku. Dobrze depilują nawet najmniejsze włoski i ciężko dostępne. Maszynki są wygodne i poręczne, dobrze leżą w dłoni i mają piękną typowo kobiecą kolorystykę. Ja byłam z nich zadowolona, często są w promocji więc pewnie jeszcze nie raz je kupię. No i wystarczają na długo, nie powiedziałabym że są to jednorazówki bo ja je stosuje kilkakrotnie i działają jak należy. Nie podrażniają skóry i jeśli się specjalnie nie spieszę to nawet się nimi nie zacinam więc według mnie warto spróbować.

Bardzo lubię tą golarkę

Gillette, Simply Venus 3 Plus, Golarka dla kobiet jest moją ulubioną golarka.
Golarka zapewnia dokładne golenie. Te maszynki jednorazowe posiadają obrotową główkę z 3 ostrzami i wygodny uchwyt, dzięki czemu zapewniają jeszcze większą dokładność golenia i ułatwiają poślizg maszynki.
Golarka posiada pasek nawilżający ,MoistureRich ułatwiający poślizg maszynki, 3 ostrza ,ochronne mikropłetwy (paski napinające) zmniejszają ryzyko podrażnień i zacięć i komfortowa rączka antypoślizgowa.
Nigdy jeszcze tą golarka się nie zacięłam.
Pomimo, że jest to golarka jednorazowa, to mi wystarcza na kilkanaście użyć.
Jest tania i ogólnodostępna.

• Trwałość / wykonanie: 1

Niezadowolona

Maszynki kupuje od lat jedne i te same (WILKINSON SWORD EXTRA3 BEAUTY) jednak od czasu do czasu spróbuje czegoś nowego tak jak w tym przypadku. Maszynki trafiły się nie promocji, więc skorzystałam z oferty.

Moja skóra mimo, że ma tendencje do przesuszenia to na golenie nie jest tak wrażliwa. Lubię golić nogi czy pachy na żel do golenia ale i po nałożeniu żelu do mycia i „przejechaniu” maszynką nic się nie stanie. Niekiedy w trakcie wykonywania peelingu lubię również ogolić nogi, po tym skóra jest jedwabiście gładka a włoski wolniej odrastają. Ja golę się powiedzmy regularnie, co 3 dni bez względu na porę roku. Nie lubię kiedy włoski odrastają, po prostu.

Maszynki choć w cenie regularnej do tanich nie należą (choć druga sprawa co dla kogo jest tanio/drogo) to nie zachwycają.

Ostrze według mnie maja słabe a żywotność mimo, że wiem, że to „jednorazowe” to zużywają się w mig. Dla mnie są kiepskie ale po goleniu nie odczuwałam nigdy dyskomfortu czy podrażnienia. Wszystko byłoby dobrze, gdyby ostrza były nieco lepsze. Maszynka też dobrze leży w dłoni a co najważniejsze trudno było zrobić sobie krzywdę np. zaciąć się.

Średnie

Przyznam, że na początku często kupowałam te maszynki jako jedyne ulubione, ale po przestestowaniu kilku innych rodzaju nawet z tej samej firmy stwierdzam, że są bardzo średnie. Maszynki mają ładny wygląda. Mam wrażenie, że nie są aż tak bardzo ostre jak inne. Maszynki też są mało delikatne.

Niezawodna

Podstawą rola maszynek ( golarek)
w moim mniemaniu jest skuteczne, perfekcyjnie działanie , które nie powoduje podrażnień.
Tę wybrałam ze względu na markę , niezawodne, sprawdzone działanie , promocyjną cenę i łatwą dostępność.

To już kolejny raz kiedy maszynka nie zawodzi, dlaczego?

* skutecznie usuwa owłosienie z różnych części ciała, a wyjątkowo ostre ostrza nie tępią się i nie zacinają w trakcie używania,

* idealnie sunie po skórze, wygodnie trzyma się w dłoni, jest poręczna i stabilna,

* nie powoduje podrażnień po depilacji nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry,

* nie powoduje skaleczeń,

* skóra po depilacji nie jest przesuszona i nie wymaga stosowania dodatkowego nawilżenia.

Po prostu ideał ,za niska cenę.