Maybelline New York, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

zostanie na długo :)

Nie daje spektakularnego efektu ale przeslicznie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Super na dzień bo oko nie wygląda na przerysowane. Nie kruszy się, nie obsypuje i co ważne nie rozmazuje gdy oczka łzawią na wietrze. Szczoteczka wygodna i łatwo nia pomalować rzęski bez zbędnego posklejania. Opakowanie spore i ładne. A cena...czego chcieć więcej? Zostaje u mnie na długo :D

Tusz na szóstkę ;-) A nawet na dwie!!!

Niniejszym ogłaszam, że zmienił mi się mój tuszowy faworyt!!! Do niedawna był to More Lashes - który nawiasem mówiąc też był świetny dopóki nie wysechł nieco w opakowaniu. Ale wróćmy do tematu: ślicznie wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy. Przy umiejętnym prowadzeniu szczoteczki nie ma mowy o sklejaniu!!! Nareszcie widać, że mam rzęsy. Jedynym zarzutem może byc fakt, że przy wzmożonej ruchliwości, aktywności fizycznej troszkę przyczernia dolna powiekę. Wybaczam jednak z powodu innych zalet. Kupiłam za 18zł.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1

25.11.2004
Podtrzymuję swoją opinię o tym kosmetyku. Lepszego tuszu nie znalazłam, więc wiernie go używam. To już 3 opakowanie i będą następne. Co prawda w drugim szczoteczka była jakaś wybrakowana, ale przełożyłam tę z pierwszego i było super! Brawa dla producenta - doskonała jakość za niską cenę.

bardzo dobry

tusz ładnie podkreca rzesy...wydłuza i pogrubia, przy starannym malowaniu mozna uzyskac naprawdę ładny efekt..rzesy sa jak firanki:) mam juz go 4 miesiace i jeszcze sie nie skonczyl a uzywam go codziennie

bardzo bardzo fajny;)

ten tusz oceniam pozytywnie.Ładnie wydluza, podkreca, troche pogrubia,jak sie troche posiedzi nad malowaniem tym tuszem rzes to mozna uzyskac naprawde super efekt bo po szybkim machnieciu raczej nie ma tego efektu.Co do trwalosci dzisiaj przeszedl najciezsza probe.Z czystym sumieniem polecam!daje bezpiecznie 4 gwiazdki;)

S Z A J S

Jednym słowem ta mascara to dla mnie jedno wielkie śmierdzące g**** (niech nikt sie nie zgorszy przekleństwem, ale to naprawdę konieczność ;)) Kupiłam, bo recenzje dobre, ochy i achy. Jedyne co ta mascara robi mi z rzęsami to je skleja w jedną wielką, cieknącą tuszem rzęsę :( Fuuuj, jak to okropnie wygląda na mnie, po pierwsze: zbyt dużo tuszu się zbiera na szczoteczce, nawet wycieranie szczoteczki nic nie daje, podkręcenie żadne, pogrubienie ^$%^@$#@%% - bez komentarza.
Mam ochote na Sky HIgh Curves - ale po tym to sie strasznie zraziłam, to już Rosjanki na targu mają lepsze tusze do rzęs ;P

Szkoda tych 19.90 zł!!!!!

Qpiłam za Waszymi recenzjami...nie wiem moze ten był jakiś niedopieszczony...ale naprawde jest fatalny,nie dosyc,ze skleja to i te paskudne grudki!!!Zreszta jak go qpiłam dopiero zobaczyłam,ze jest jakby mało tuszu w nim,nie wiem czy w kazdym tak jest...bede musiała chyba qpić zapas z Celii i dolać mu troche tego czarnego cudeńka,ale nie wiem czy to pomoże...
Jestem jednym zdaniem zawiedziona!!!!
Zdecydowanie nie polecam...

Zawiodłam się

Nie zdążyłam się jeszcze przyzwyczaić do tej wygiętej szczoteczki. Trochę dziwna, wolę "normalne" ale kupiłam go, bo nie było pogrubiającego tuszu. Na podkręcaniu i wydłużaniu rzęs to specjalnie mi nie zależy bo jestem posiadaczką dłuugich rzęs. Jedynie na pogrubieniu i tu ciut widać efekt. Jednak najbardziej zawiodłam się z powodu tego że trochę skleja rzęsy przy nakładaniu a co najważniejsze osypuje się !!! i nie należy do specjalnie trwałych. Na pewno juz go nie kupię.
22.02.04 Odjęłam jedną gwiazdkę bo jestem wściekła na ten tusz. Zrobienie nim ładnego makijażu wymaga wiele wysiłku i czasu. Zaczyna doprowadzać mnie to do furii i chyba walnę go w kosz.

Świetny!!!!

Ten tusz jest naprawdę znakomity!!!Używam go od czasu kiedy można go było dostać jeszcze pod marką Jade (ale wtedy nie miał jeszcze tej podkręcającej szczoteczki-rewelacja!).Mam dość długie,ale rzadkie rzęsy, a on bardzo mocno je pogrubia i jeszcze wydłuża, że prawie sięgają brwi:)Opakowanie wystarcza na 3 m-ce-używam go codziennie i raczej obficie.Zaletą niewątpliwie jest to,że wystarczy tylko raz pomalować rzęsy, a efekt jest oszałamiający!!!
Z czystym sumieniem polecam go wszystkim koleżankom:)

Fatalny

Najgorszy z najgorszych jakie dotąd używałam. Efekt podkręcający mizerny, chociaż mam długie i poddatne rzęsy. Szczoteczka być może jest ok, ale sama konsystencja tuszu pozostawia wiele do życzenia. Nie da się go równomiernie rozprowadzić na rzęsach. Skleja je, po czym nawet nie da się ich rozczesać grzebykiem do rzęs. Nietrwały, osypuje się po niedługim czasie od aplikacji i co najważniejsze fatalnie się zmywa.

bdb ;)

Nie przepadam za maskarami Maybelline, ale na tę skusiłam się po wielu pozytywnych ocenach :) Na początku trudno się przyzwyczaić do szczoteczki, ale jak już zyska się nad nią kontrolę, to można zrobić cuda z rzęsami :) Tusz bardzo ładnie wywija rzęsy, wydłuża i pogrubia - czyli wszystko w jednym :) Raczej nie skleja rzęs ani nie zostawia grudek.
Mam zastrzeżenia jedynie do jego trwałości na oku - wystarczy potrzeć i tusz znajdzie się pod okiem. Uzywając Volume Glamour Bourjois, przyzwyczaiłam się do tego, że mogę robić z okiem co zehcę, a tusz i tak zostanie na rzęsach ;)

świetny i tani

Za taką cenę jest to tusz rewelacyjny. Pogrubia, wydłuża i naprawdę podkręca, a przy tym nie ma mowy o sklejeniu rzęs czy grudkach. Dobrze się nakłada i zmywa, a do kształtu szczoteczki szybko można się przyzwyczaić. Ja nakładam 3 warstwy, bo lubię podkreślać rzęsy. Wcześniej używałam droższych tuszy, ale teraz i oko, i kieszeń są zadowolone.

25.05.04: Dodaję gwiazdkę. Nawet jak jest już wyschnięty, dalej daje fajny efekt. Wspaniały tusz! Bardzo go polubiłam. Za tą cenę zasługuje na 5*.

jest super

jest bardzo dobry, dobrze sie rozprowadza, nie zostawia grudek, nie sklaja rzęs. goraco polecam