Giorgio Armani, My Way Intense EDP

Giorgio Armani, My Way Intense EDP

My Way Intense to orientalno - kwiatowe wydane w 2021 roku perfumy dla kobiet. Ich twórcą jest j Carlos Benaim.

Nuty głowy: kwiat pomarańczy ,gorzka
pomarańcza.
Nuty serca: indyjska tuberoza, tuberoza.
Nuty bazy: madagaskarska wanilia, drzewo
sandałowe.

wody perfumowane
orientalne, kwiatowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Absolutnie cudowny!

Uwielbiam ten zapach. Nigdy nie miałam wersji podstawowej i choć przymierzałam się do spróbowania, to ostatecznie wybór pada zawsze na intense.
Jest piękny zarówno latem jak i zimą, choć zdecydowanie w pełni rozkwita w cieplejsze dni. Ma „ogon”, jest dość intensywny, taki chropowato - słodki, intrygujący. Utrzymuje się na skórze praktycznie od rana do wieczora, jest bardzo trwały.
Zapach jest moim zdaniem idealnie skomponowany i wyważony. Ma dla mnie to „coś” :)

• Flakon: 5

Zapach, który uzależnia! Kocham go!

Ta miłość zaczęła się od próbki. Jedno psiknięcie i przepadłam! Wiedziałam, że to jest zapach, który powoduje, że się o nim myśli, chce się czuć i pachnieć.
Od razu kupiłam flakonik, no i znowu kolejny :)

Ten zapach się bardzo zmienia. W pierwszych kilkunastu sekundach zapach jest lekko mdły, trochę słodki, ale po tym czasie przekształca się w coś uwodzicielskiego, pociągającego, mimo, że dalej można wyczuć jego słodycz.

Mocno wyczuwam w nim pomarańczę. Z jednej strony dojrzałą, soczystą pomarańczę, ale z drugiej wyczuć można typową goryczkę gorzkiej pomarańczy. Przygasza ją na pewno wanilia. Dobrze, że nie jest przytłaczająca, bo dzięki temu zapach nie jest mdły po kilku godzinach. Tumberoza z kolei dodaje nieco świeżości, orzeźwienia, ale też słodyczy. Całość zamyka drzewo sandałowe, które przełamuje słodycz.
Jaki mamy efekt? Zapach, od którego ciężko się uwolnić! Bardzo pociągający, kobiecy i jak go wypróbujecie to przekonacie się, dlaczego w każdej recenzji tego zapachu jest napisane, że ciągnie się jak ogon :)

Jak dla mnie ten zapach jest odpowiedni na każdą porę roku, ale najbardziej pasuje mi na wiosnę i lato. Pasuje i na wesele i do pracy.

Flakon bardzo podobny do klasycznego "My way" z tym, że buteleczka jest nieco ciemniejsza, a dno ma kolor niebieski.
Bardzo fajne rozwiązanie z możliwością uzupełniania zapachu. Wieczko jest odkręcane, zatem producent zrobił ukłon w stronę ekologii.

Polecam i ostrzegam jednocześnie- pokochacie go od pierwszego psiknięcia, będzie niczym uzależnienie :)

wyraziste perfumy z ogonem

Kupiłam te perfumy na specjalną okazję w moim życiu i jestem zakochana. Kupiłam 50 ml, ale wystarczy kilka psiknięc, żeby pachnieć nim cały dzień. Trzymają się bardzo długo na ciele i na ciuchach. Mają słodki, ale też orzeźwiający zapach, dziewczęcy, ale przy okazji mocny i wyraźny. To jest ten zapach z ogonem, o którym każdy mówi :) szczerze polecam, mimo że cena jest dość wysoka, warto odłożyć i cieszyć się nim na co dzień albo od święta!

Piękny kwiatowy zapach

My Way Intence jest bardzo zmysłowy ,kwiatowy i bardzo urzekający. Kupiłam go nie znając zupełnie zapachu ,sugerowałam się opisem ,który mnie nie zawiódł .Opinie klientów też miały duże znaczenia ,zaufałam im i dziękuje za to. Te perfumy zostaną ze mną na długo. Dokupiłam sobie nawet zapas który sama dolewam do oryginalnego flakonu(świetne rozwiązanie ).Polecam ;)

Kupiony w: Inna perfumeria

Pokochałam go ! :)

Dostałam tej zapach na dzień kobiet! Tak wiem to było nie tak dawno przecież, a ja się już nim zachwycam . Ale ... pierwszą styczność mój nos miał z tym zapachem już gdy tylko ta wersja się pojawiła obok tej standardowej -, ta nie skradła mego serca . Ani troszkę. Ot ,taki " słodki zamulacz" ,nic specjalnego . Ale kiedyś będąc w perfumerii stacjonarnej notino powąchałam Intense i się zakochałam! Psiknęłam sobie troszkę na nadgarstek - nie kupiłam go wtedy bo niestety moje pH skóry już tak ma ,że po czasie większość perfum pachnie na mnie jak zwykłe "mydliny" ... a jakie moje było zaskoczenie gdy do samego wieczoru zapach Giorgio Armani był tak samo intensywny i piękny jak na początku. Tak trułam mojemu ,że w końcu zamówił mi je jako gifta na dzień kobiet;D

No trzeba przyznać, że flakonik ma zarazem rozmach jak i klasę samą w sobie. Buteleczka szklana w kolorze niebieskiego odcienia szkła- która razem z perfumami tworzy różowo-chabrowy efekt ombre . Sama zakretka zamykająca perfum tworzy główny i wyrazisty akcent flakoniku - mamy tutaj niebieski kamień ( mi to się kojarzy ze skarabeuszem ,nie wiem czemu;D) z e złotą linią na jego środku, na której mamy wygrawerowaną nazwę producenta .
Produkt otrzymujemy w kartonowym opakowaniu w kolorze jasno-różowym. Pojemność jaką ja mam to 90 ml . Nie bawię się nigdy w wersję 30 ml - nie lubię;D

♡ skład zapachu ♡

Wstęp kompozycji oczarowuje wyrazistym połączeniem białych kwiatów pomarańczy i esencji gorzkiej pomarańczy. Następnie na pierwszy plan wysuwa się aksamitna, kremowa tuberoza, zbierana ręcznie w Indiach. Baza zapachu, manifestująca się w finalnych nutach, wybrzmiewa wanilią i drzewem sandałowym, w imponujący sposób nadając całości zmysłowy charakter - no zapach jest obłędny! I tworzy długaśny ogon za mną! O dziwo na moim pH skóry- ten zapach w żaden sposób nie blednie, nie ginie gdzieś. Momentami dosłownie jak coś robię to aż mi nim "zalatuje " - Ale w sposób przyjemny, bo czasami jest tak ,że perfum może zmęczyć. Ten tego nie robi ! Polecam z czystym sumieniem! :)

Piękny, ekskluzywny zapach

Perfumy Giorgio Armani My Way Intense otrzymałam od męża na święta, w wersji 50 ml. Zapach znałam już wcześniej - przetestowałam go pewnego razu na lotnisku i od tamtej pory często o nim myślałam, gdyż doskonale wpisał się w mój gust.

Uwielbiam zarówno wersję klasyczną, ale wersja intense zdecydowanie ma to coś i utrzymuje się dużo dłużej.

Perfumy są przepiękne - słodkie, uwodzicielskie. Dla mnie jest to kobiecy zapach luksusu. Mając zapach na sobie czuję się doskonale. Utrzymują się cały dzień na ciele, co jest ogromnym plusem. Na ubraniach zapach utrzymuje się jeszcze dłużej. Trzeba uważać, aby nie przesadzić. Na początku psiknęłam się chyba z 5 razy i mąż kilka razy zwracał uwagę że zdecydowanie za dużo. Maksymalnie dwa psiknięcia z pewnością wystarczą :)

Flakonik jest przepiękny, granatowo- różowy, bardzo elegancki, z piękną granatową zakrętką.

Na ten moment, na równi z Chanel Mademoiselle mój ulubieniec ! :)

• Flakon: 5

Dla kobiet podążających własną drogą

My Way Intense to woda perfumowana dla nowoczesnych, pełnych indywidualności kobiet, które słuchają głosu swojego serca i podążają własną drogą.
To bukiet aromatów, gdzie w nucie głowy znajduje się zmysłowy kwiat pomarańczy połączony z bergamotką, przeplatany z nutą serca mającą w składzie delikatny jaśmin z subtelną tuberozą oraz uwieńczony bazą złożoną z nieszablonowego drzewa sandałowego powiązanego ze słodyczą łagodnej wanilii.
Wyraźna woń została zamknięta w klasycznym, wykonanym z grubego szkła, w flakonie z pięknym, w kształcie kamyczka symbolizującego podróżny talizman, korkiem. W buteleczce zastosowano nowatorski system ponownego napełniania, dzięki czemu może ona służyć przez długie lata.
Trwałość pachnidła jest długa. Po małym rozpyleniu aromat utrzymuje się na skórze nawet kilkanaście godzin.
Giorgio Armani wprowadził na rynek zapach niezwykle kobiecy, słodki, wręcz uzależniający, roztaczający wokół magię. To woń obok której nie można przejść obojętnie i którą można używać przez cały rok niezależnie od pory dnia i roku.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Mocny, kobiecy zapach!

Zdaje sobie sprawę, że większą popularnością cieszy się wersja podstawowa, ale uważam, że ta wersja jest bardzo niedoceniana. Ale sama trafiłam na nią przypadkiem, oczywiście w strefie bezcłowej.
Sam zapach jest bardzo intensywny i zmysłowy. Moim zdaniem dość ciężki więc lepiej będzie pasować w sezonie jesienno-zimowym. Uważam również, że zapach zyskuje na skórze. My Way Intense to zapach kwiatowo-owocowy. Czuć pomarańcze oraz drzewo sandałowe. Dla mnie zapach nie jest za słodki, ale wyraźny. Nawet nie umiem go z niczym porównać, ale wart jest uwagi. Sam zapach długo utrzymuje się na skórze, co jest dużym atutem.
Flakon jest dość prosty, ale klasyka zawsze się broni, więc jest ładny i elegancki.
Skradł moje zapachowe serce i cieszę się, że zostanie na dłużej bo jest bardzo wydajny.

Zalety:
- intensywny, zmysłowy zapach,
- kwiatowo-owocowy,
- zyskuje za skórze,
- zapach jezienno-zimowy,
- prosty flakonik,
- bardzo wydajny,
- długo utrzymuje się na skórze.

Wady:
- cena.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

bardzo kobiece i zmysłowe perfumy

Po raz pierwszy miałam styczność z tymi perfumami z próbki, którą otrzymałam do zakupów. Użyłam jej bez większego entuzjazmu i tak samo odebrałam ten zapach ( testowałam jedynie na nadgarstku).
Po dłuższym czasie otrzymałam te perfumy w prezencie, i jak początkowo byłam wręcz zawiedziona, bo owszem uważałam je za ładne- ale niestety przeciętne i niczym nie wyróżniające się na rynku perfumeryjnym, to po pierwszym globalnym użyciu po prostu przepadłam!
Zakochałam się w tym zapachu- jest bardzo kobiecy, sensualny i zmysłowy. Pięknie się rozwija na skórze . Czuję się w nim bardzo komfortowo i właśnie kobieco. To moja tajna broń na ciężkie dni ;-)

Otwarcie to wręcz eksplozja poziomek, których oczywiście nie ma w spisie nut. Po 10 minutach do głosu dochodzą jednak białe kwiaty- prym wiedzie kwiat pomarańczy i tuberoza, dzięki której odbieram ten zapach jako słodko-kremowy.
My Way Intense to zapach słodki, ale nie przesadnie. To słodycz płynąca z kwiatów, kremowa, gładka i bardzo optymistyczna.
Dodatkową zaletą tego zapachu jest bardzo duża trwałość i spora projekcja, więc jeśli ktoś gustuje w takich zapach to My Way Intense wydaje mi się bardzo dobrym wyborem.

Flakonik prosty, ale bardzo ładny.