Eucerin, Aquaporin Active, Nawilżający krem pod oczy

Eucerin, Aquaporin Active, Nawilżający krem pod oczy

Nawilżający krem pod oczy do wszystkich typów skóry, także do skóry wrażliwej.
Gluco-Glycerol - stymuluje powstawanie nowych akwaporyn - białek tworzących kanaliki w błonach komórkowych, ułatwiających transport wody między komórkami skóry i regulujących dystrybucję nawilżenia w jej poszczególnych warstwach. Tym samym, dzięki aktywacji sieci akwaporyn,
Rezultaty:
- Skóra jest intensywnie nawilżona i chroniona przed utratą wilgoci.
- Oznaki zmęczenia skóry wokół oczu są zredukowane.

Nie robi nic

Jestem mocno zawiedziona, bo moja skora pod oczami byla duzo lepiej nawilzona i odzywiona po zwyklych kremach z Ziai.

Plusy:
-higieniczne opakowanie
-wydajny
-dobrze sie wchlania
-wspolgra z makijazem

Minusy:
-brak filtra UV
- bardzo lekkie nawilzenie
-brak odzywienia
-nie poprawia stanu skory pod oczami, jedynie lekko ja nawilza

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

ot taki sobie średniaczek

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Jestem przewrażliwiona na punkcie pielęgnacji okolic oczu, bardzo o nie dbam jako że boję się pierwszych zmarszczek.
Niby nie jest napisane, że daje ochronę przeciwzmarszczkową, ale podobno rewelacyjnie nawilża a wiadomo skóra nawilżona to gładka skóra.

Przede wszystkim zawiodłam się konsystencją. wolę zdecydowanie bardziej treściwe kremy lub masełka, tu formuła jest bardzo lekka co dla jednych jest plusem dla mnie akurat wadą.

Wchłania się w tempie światła, ale czy tak dobrze nawilża... :/ jak dla mnie tak na 3+. Wolałabym poczuć że coś na skórze jednak zostało (ale chyba jakaś dziwna jestem bo większości osób to przeszkadza).

Na plus że nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Dla mnie na plus także cena, kupiłam w aptece internetowej za jakieś śmieszne pieniądze,na pewno nie za 45 zł.

Nie kupię ponownie bo dla mnie jest za słaby, wydaje mi się że sprawdzi się u młodszych dziewczyn ( nie żebym ja jakaś stara była ;) )

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i raczej ostatniego

Może kiedyś znajdę idealny krem pod oczy

Ogólnie jestem zadowolona z tego kremu, choć chciałabym żeby nawilżał mocniej. Plusem jest wygodne opakowanie z papką. Krem jest bezzapachowy, nadaje się pod makijaż. Dobry krem nawilżający. Nie podrażnił mnie, może do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

miłość zakończona brutalnym zerwaniem

Szukałam odżywczego, treściwego kremu pod oczy, poleciła mi go pracownica SuperPharm. No i na początku byłam po prostu zachwycona:

+doskonale nawilżał, to było po prostu widać i czuć
+ nie podrażniał oczu
+ świetna konsystencja
+ bardzo dobra wydajność
+ ładnie się wchłaniał i nadawał się pod makijaż
+ sińce i opuchlizna się zmiejszyły

Bardzo trudno ocenić mi ten krem, z jednej strony doskonale się sprawdzał, z drugiej po trzech miesiącach użytkowania bardzo mocno mnie uczulił. W okolicach oczu pojawiły się obszary bardzo suche, podrażnione i swędzące. Długo wychodziłam z tego uczulenia. Zdążyłam krem bardzo polubić, więc chciałam mu dać drugą szansę, przecież przez te kilka miesięcy wszystko było bez zarzutu. To był wielki błąd. Nawrót uczulenia już po pierwszej aplikacji, w jeszcze silniejszej postaci - już nie miałam złudzeń, że to on jest winowajcą i plułam sobie w brodę za swoją głupotę.
Krem "doużywała" moja mama, zachwycona jego działaniem kupiła kolejną tubkę.

Świetny krem, może jednak uczulić - jak wszystko zresztą...

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Bardzo dobry :)

Produkt kupiłam w promocji w SP i jestem zadowolona, gdyż: :)

+ długotrwale nawilża skórę pod oczami
+ ma przyjemną żelowo-kremową konsystencję
+ nie podrażnia nałożony nawet bardzo blisko oka!
+ zmniejsza opuchnięcia powiek
+ nadaje się pod makijaż, gdyż szybko się wchłania i się nie wałkuje
+ posiada wygodny i higieniczny dozownik

- mógłby być tańszy

Ale jak najbardziej polecam osobom lubiącym lekkie, nawilżające kremiki pod oczy :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Bez szału

O tym kremie przeczytałam na tym forum sporo dobrego, a ostatecznie do jego zakupu zachęciła mnie promocja na jaką trafiłam (zapłaciłam za niego ok 25zł).

+wydajny
+dobrze nawilża
+higieniczne opakowanie z pompką

-cena
-nie nadaje się pod makijaż

Spodziewała się kremu, który dobrze będzie nawilżał lepiej niż używane wcześniej przeze mnie taniutkie kremy Ziaji. I fakt, nawilża trochę lepiej ale przy tak drastycznej różnicy cenowej niestety z Ziają przegrywa. Jak ktoś lubi wydawać pieniądze na kosmetyki może spróbować bo krem aczkolwiek można znaleźć w sklepach jego odpowiedniki, które są o ponad połowę tańsze.

Używam tego produktu od: 5 mies

ogromne uczulenie, które musiałam leczyć sterydami! omijać szerokim łukiem!

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na tutejszym forum.
Użyłam go dwa razy i jest najgorszym koszmarem kosmetycznym, jaki kiedykolwiek mnie spotkał.

Po raz pierwszy nałożyłam go wieczorem przed pójściem spać.
W momencie nakładania czułam delikatne swędzenie, ale zignorowałam to. Kiedy obudziłam się rano, wyglądałam jak bokser po walce :( Oczy były potwornie opuchnięte, swędzące, skóra wyschnięta na wiór. Nie zmieniłam nic innego w swojej pielęgnacji, więc wina musiała być po jego stronie. Przez kilka dni, zanim nie udało mi się dostać do dermatologa, nie byłam w stanie używać pod oczy absolutnie nic. Nawet po Cutibazie i maści z witaminą A mnie piekło do czerwoności. Pomogła mi dopiero maść sterydowa Cortineff.

Ok. miesiąc po pierwszej przygodzie, kiedy już oczy wróciły (z trudem) do normalnego stanu, z niewyjaśnionej przyczyny postanowiłam dać mu szansę jeszcze raz. Stało się dokładnie to samo co za pierwszym razem, tylko teraz miałam już na szczęście w domu steryd, który pomógł mi to zaleczyć.

Nie rozumiem co w tym kremie jest tak złego, że zrobił mi taką krzywdę. Nie mam specjalnie wrażliwej skóry i do tej pory bez problemów używałam większości kosmetyków pod oczy dostępnych na rynku. Ten - mimo że zakupiony w aptece z dobrym terminem przydatności - był totalnym dramatem i ODRADZAM GO ZDECYDOWANIE WSZYSTKIM!

Używam tego produktu od: 2 użycia (i nigdy więcej!)
Ilość zużytych opakowań: 2 pompki jednego opakowania

Niezły ale drogi

Myślę, że za taki skład ta cena jest lekką przesadą. Krem nawilża skórę wokół oczu, ale to tyle. Nadaje się pod makijaż. Polecam dziewczynom które jeszcze nie muszą martwić się zmarszczkami, a nawilżenie jest dobrym wstępem do ochrony przed nimi! Ja mam problem czasami z workami pod oczami i tutaj niestety kremik egzaminu nie zdał. Mimo to jest fajny lekki, ale moim zdaniem powinien być o połowę tańszy. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: z przerwami 2lata
Ilość zużytych opakowań: troszkę

Nie jestem zadowolona

Moja skóra jest młoda, nie mam problemu ze zmarszczkami, ale pod oczami jest bardzo sucha. Krem Eucerin niestety nie pomógł mi w tym, nawilża bardzo delikatnie, a stosunkowo długo się wchłania. Mam wrażenie, że efekt niewiele różni się od tego przy żelach Flosleku. Spodziewałam się bardziej wyraźnych efektów, choć jak podkreślam, krzywdy nie zrobił.

Opakowanie, chociaż higienicznie, mnie osobiście nie odpowiada - to że kosmetyk się skończył, było zaskoczeniem, ciężko ocenić ile go jeszcze zostało. Nie można go też otworzyć, toteż prawdopodobnie część kosmetyku się marnuje.

Plusem jest jego wydajność - starczył mi na prawie trzy miesiące, a aplikowałam go dwa razy dziennie. Myślę, że dla osób, które potrzebują delikatnego nawilżenia będzie w porządku.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Dobry krem nawilżający

Do tego kremu wracam regularnie od dłuższego czasu, chociaż nadal szukam ideału który pokona moje cienie pod oczami.

Plusy:
+ dobrze nawilża
+ nie uczula
+ szybko się wchłania
+ bardzo wydajny

Minusy:
- brak (biorąc pod uwagę obietnice producenta)

Używam tego produktu od: dawna, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

dobry bez rewelacji

zwykły krem , nawilża bez rewelacji, duży plus za super dozownik. estetyczne opakowanie i dobra konsystencja.
wydajny, jednak duży minus dostaje ode mnie, że po pewnym czasie uczulił mnie

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jeden

Absolutnie naj, naj

Najlepszy krem pod oczy jaki miałam. Jestem krótkowidzem, który namietnie pociera oczy dłońmi i często nie dosypia, moje zmarszczki w okół oczy są jeszcze maleńkie, niewidoczne dla otoczenia, sytuacja zmienia się własnie po jednej z nieprzespanych nocy, skóra wokół oczu robi się wtedy taka sucha, pomarszczona i jakaś taka zapadnięta, no w każdym razie wyglądam jak seryjna balangowiczka. Ten krem doskonale nawilża, dzięki czemu zawsze przywraca ciemne buły pod oczami do wyjściowego wyglądu, trzymam go w lodówce przez co równiez chłodzi, ma leciutką konsystencje, co jest dla mnie ważne bo nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu, z moimi mini zmarszczkami poradził sobie lepiej niż niejeden krem przeznaczony własnie na ten problem m.i.n hyaluron-filler czy q10 active również tej firmy. Bardzo wydajny, przy stosowaniu 2 razy dziennie starczył mi na 8 miesięcy. Polecam wszystkim młodym dziewczynom, lepszego nie znam.

Używam tego produktu od: używałam przez 8 miesięcy