Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku.

polecam !

Wspaniały krem, doskonale nawilżający buźkę, niezwykle delikatny, bo nie podrażnia i zapach jest miły. Nakładam go na noc ze względu na jego gęstą konsystencję, więc twarz się świeci. Ale już po kilku dniach używania tego kremu cera jest wygładzona i bardzo delikatna w dotyku. Mam wrażenie, że zniwelował drobne zaczerwienienia (ale nie naczynka).
Dostępny w aptekach, cena niewygórowana.
Uważam,że dobry też dla mężczyzn. Nie powoduje podrażnień, uczulenia.

Polecam do łuszczących się nosków!

Mi ten kremik pomógł. Mam cerę tłustą, ale strasznie łuszczyła mi się skóra na nosie, dzięki niemu problemu już nie mam!Używam go na noc.Na dzień dla mojej cery się nie nadaje...
PLUSY:
-nawilża
MINUSY:
-mało wydajny

Strasznie tłusty

Nie wyobrażam sobie stosować tego kremu na dzień, jest bardzo tłusty, długo się wchłania, a twarz świeci się jak żarówka.

Ma bardzo ładne opakowanie, wygląda przez nie pozornie na lekki krem, dlatego po niego sięgnęłam- niestety w istocie jest bardzo ciężki.

Dwie gwiazdki za to, że na zimę ujdzie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedno

natłuszczacz

Dostałam ten krem promocji za małe pieniądze, więc tylko dlatego po niego sięgnęłam. Nie zauważyłam jakiegokolwiek nawilżenia skóry. Za to natłuszcza niemiłosiernie , mam wrażenie, że moja skóra wyglądałaby podobnie po posmarowaniu wazeliną. Niejednokrotnie zapchał mi skórę i wywołał trądzik. Ale znalazłam przypadkiem jedno jego zastosowanie - latem ,kiedy skóra jest wysuszona opalaniem, bardzo dobrze poprawia jej wygląd. I to by było na tyle. Aha , bardzo ładnie pachnie , ale ten zapach znam już z serii Sopot Spa Ziaji .

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Był czas kiedy byłam nim zachwycona

Używałam go tylko na noc grubą warstwą. Czasem efekt był wspaniały, twarz gładziutka, nawilżona :) Czasem bez rewelacji. Ogromną zaletą jest jego zapach, który uwielbiam. Słoiczek estetyczny. Konsystencja kremu dość toporna, ale da się przeżyć. Najgorsze, że powodował duże błyszczenie skóry. Nie wyobrażam sobie stosowania go w dzień. I znów dylemat - nawilża czy tylko natłuszcza? :)

Używam tego produktu od: kilka mies

wow!

Ten krem mam zawsze pod ręką. Wyleczył mnie z przesuszonej tłustej obsypującej się skóry na czole i brodzie. Wyleczył!, bo nie mam już nawrotów. Nic tak nie nawilża a przy okazji nie zatyka porów. Minusem jest błyszczenie. Na samym początku stosowałam ten krem 3 razy dziennie więc błyszczałam okropnie. Teraz tylko raz na 2-3 dni na noc.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania x 50ml

Bezsprzecznie mój KWC w tej kategorii!!!

Nie zgodzę się z niektórymi negatywnymi opiniami nt. tego kremu.
Natknęłam się na niego przypadkiem kiedy poszukiwałam w aptece dobrego kremu nawilżającego po peelingu migdałowym kiedy moja skóra potrzebowała nawilżenia i ukojenia. Zakochałam się od pierwszego...użycia :) Kremik naprawdę super nawilża i odżywia buźkę. Stosuję grubą warstwę na noc, aby skóra mogła odpowiednio się go \"napić\". Zgadzam się, że krem jest dość toporny w rozprowadzaniu, ale ma treściwą konsystencje co dla mnie jest zaletą. Przez noc moja skóra ma się przed wszystkim zregenerować więc nie zależy mi na tym, żeby krem ekspresowo się wchłonął i pozostawił matowy efekt...
Stosuję go systematycznie od ponad półtorej roku i nie wyobrażam sobie wieczornej toalety bez niego. Pięknie pachnie i ma bardzo ładny słoiczek. Producent dodatkowo obiecuje, że krem pomaga likwidować zaczerwienienia na twarzy. Nie zauważyłam poważnej zmiany, ale nie wierzę w to, że krem może zlikwidować moje zmiany naczyniowe więc nie mam mu tego za złe.
Podsumowując nie zamienię tego kremu na żaden inny :)

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Dobry z małymi zastrzeżeniami...

Skusiłam się na ten krem, bo moja skóra obecnie trądzikowa, z suchymi skórkami potrzebuje specjalnego traktowania.
Krem jest trochę ciężki i na twarzy zostawia film, dlatego zdecydowanie odradzam używanie go latem. Na jesienną porę wydaje mi się odpowiedni zarówno na dzień jak i na noc. Używałam go także pod makijaż, ale nie oczekujmy zmatowienia, po jakimś czasie pojawiało się błyszczenie.
Po tym kremie twarz jest nawilżona, ale suchych skórek mi nie zlikwidował. Czasem miałam wrażenie, że on tylko natłuszcza a nie nawilża. Ma elegancki szklany słoiczek, i może jeszcze po niego sięgnę. Dałabym mu 4 gwiazdki, ale to na pewno nie jest krem intensywnie nawilżający.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

bez szału

Kupiłam, bo miał być kremem o przedłużonym działaniu, niestety jest całkiem zwykły, coś jak Nivea Soft, ale bardziej pachnie alkoholem(jest perfumowany).
Nieco poprawia komfort skóry, nałożony w rozsądnych ilościach nawilży lekko(za słabo) i nie będzie się tłuścił, dość dobry pod makijaż, ale podkład lubi się na nim mazać(nie wysycha do matu). Minimalnie leczy suche skórki, jest to raczej krem na dzień, bez większych efektów, na pewno nie zadowoli bardziej wymagających. Poza tym-bardzo szybko znika ze słoiczka, mało wydajny. Opakowanie bardzo ładne, estetyczne, zapach może być dla niektórych drażniący.

Używam tego produktu od: ok 2 mies(nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

świtny do skóry odwodnionej

bardzo dobry krem dla skóry odwodnionej, mam cerę bardzo tłustą, ze skłonnością do przetłuszczania się, ten kremik na noc działa jak odżywcza , doskonale nawilżająca maska, skóra rano jest gładka, zregenerowana i napięta

na co dzień pozostawia jak dla mnie-zbyt tłusty film, więc do mojej cery odpada

polecam, naprawdę godny 4 *

ps. drażni mnie zapach w tych kremach.....:/

Używam tego produktu od:roku

kiepski

Krem jest niestety kiepski. Miał być nawilżający, a ja zaliczyłabym go raczej do kremów natłuszczających i odżywczych. Zostawia bardzo nieprzyjemny, tłusty i ciężki film na twarzy, kiepsko się wchłania mimo, że stosowałam go po wakacjach i skórę miałam dość wysuszoną. Nie polecam, bo jedyne plusy kremu to ładny zapach i estetyczne, szklane opakowanie. Za tę cenę można się było spodziewać czegoś lepszego... szkoda było mi go wyrzucić więc zużyłam do rąk- jak na krem do rąk był niezły :/
Używam tego produktu od: męczyłam 1 opakowanie kilka miesięcy

Dobry krem

Używam kremu odkąd dowiedziałam się, że mam przesuszoną skórę. I muszę przyznać, że doskonale sobie z nią radzi. Suche skórki zniknęły, dobrze nawilża. Stosuje go na noc a rano moja skóra jest miękka, gładka i tak przyjemnie nawilżona. Zapach też nie jest najgorszy, wolę delikatniejsze, ale ten jest jak najbardziej do przeżycia :) No i cena..... Cena powoduje, że chce się do niego wracać :) POLECAM

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego