Sther, Lorys, Orchid, Krem nawilżający do włosów

Sther, Lorys, Orchid, Krem nawilżający do włosów

Pojemność 1 000 ml

Krem do włosów trudnych do ułożenia. Krem nawilżający, opracowany do pielęgnacji i maksymalnego nawilżania włosów trudnych do ułożenia. Jego unikatowa formuła z wyciągiem z Orchidei wspomaga naprawę włosów, redukuje objętość oraz zmiękcza włosy i nadaje im intensywny połysk.

Szału nie ma

Od jakiegoś czasu kupowałam odżywki Sther, zauroczona stosunkiem wydajności do ceny. Tą wzięłam, bo akurat była wycofywana z Auchan i cena była jeszcze lepsza niż zwykle. Niestety mnie rozczarowała.
Plusy :
- wydajność ( ok 3-5 msc jedno opakowanie- przy codziennym myciu włosów )
- cena (ok 16 zł)
- zapach- chociaż po dłuższym użytkowaniu drażni

Minusy:
- nic nie robi z włosami- ani za bardzo nie nawilża, ani nie wygładza ( ponoć ma taką właściwość)
- trudno dosuszyć włosy- nie wiem czy to wina tej odżywki czy moich suszarek,ale coś takiego zauważyłam
- obciąża włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Niestety ale nie

Duża butla w niskiej cenie kiepsko działająca - tak w skrócie można opisać ten krem do włosów.
Mój wcześniejszy Lorys z ekstraktem z czosnku działał rewelacyjnie, nawilżał, trwale poprawiał strukturę włosów i mimo oporów przed charakterystycznym zapachem spisywał się genialnie.
I tym większe było moje rozczarowanie.
Generalnie działa jak zwykła odżywka czyli ułatwia rozczesywanie. Koniec. Nie nawilża, nie wzmacnia, nie poprawia w żadnym większym stopniu włosów.
Pachnie normalnie. Konsystencja jest ok, ani przesadnie gęsty ani za rzadki. Plusem dla osób, którym produkt pomaga będzie mega wydajność - mój krem mam już od grudnia (długie włosy myte prawie codziennie) a zostało mi jeszcze na przynajmniej 14 dni.
Ogólnie dla niewymagających włosów.

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: prawie 85%

Rewelacyjna

Kupłam w Auchanie za ok.17 zł. zachęcona opiniami na wizażu. Już wcześniej zastanawiałam się nad kupnem tej maseczki , ale pomyślałam ,że pewnie będzie to zwykła maska bez rewelacji , a jednak pomyliłam się.

Moje włosy po uzyciu , a zazwyczaj zostawiam maskę na dłuższy czas ( tak jak na opakowaniu) ok 15 min są :
Miękkie
Gładkie , wręcz śliskie
Wspaniale się rozczesują i zdecydowanie mniej plączą w ciągu dnia
Lśniące
I pięknie pachną ! już nie jedna osoba zwróciła mi uwagę:)
Jest baardzo wydajna a mam włosy za pas :)

Cena - w porównaniu do wydajności i działania jest super !

POLECAM !

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakce 1wszego

kwc

kolejna moja odżywka i kolejna moja pozytywna recenzja

odżywka ładnie pachnie
ułatwia moim kłopotliwym włosom rozczesywanie
dobrze nawilża
włosy są błyszczące i śliskie w dotyku

nie będę się powtarzać bo jak zawsze kolejny Lorys = kolejne Kwc

i jest mega wydajna i tania

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dopiero1/2 opakowania bo jest wydajna

do niczego

Zwabiona pozytywnymi opiniami na temat kremów i odżywek Lorysa, pojechałam zadowolona do Auchan i kupiłam krem nawilżający. Jakie było moje zdziwienie gdy zamiast miękkich,gładszych i bardziej lśniących włosów, pozostało mi matowe siano...Odżywka nie podziałała na moje włosy nawet w najmniejszym stopniu. W sumie mam jeszcze gorsze włosy niż wcześniej. Używam odżywki pantene bez spłukiwania i końcówki mam zdrowe i lśniące. Po lorysie moje włosy są matowe,suche i puszyste, kiedy obudziłam się rano,nie mogłam rozczesać suchych kołtunów! Nigdy tak nie miałam a uprzedzam,że czeszę włosy przed snem...

Używam tego produktu od:1miesiąc

świetna

kolejne KWC wśród lorysów
+wygładza
+nawilża
+włosy są miekkie w dotyku, łatwiejsze do ułożenia
+cena - 18zł w auchanie
+wydajność

stosują normalnie jako odżywkę(trzymam zawsze 15min) oraz jako maskę pod ręcznik na 30 min. w każdym przypadku super efekt

Używam tego produktu od:miesiąc

super

No prosze, a wlasnie chcialam zglosic ta odzywke. Kipilam w Achanie za niecale 15 zl. Mam wlosy grube, szywne, ktore po farboaniu zrobily sie jeszcze bardziej sztywne. Ta odzywka miala je ujarzmic. Pierwsze wrazenie z uzcia - odzywka jest dziwna w doyku, taka sliska, slikonowa, swietnie sie rozpowadza, zachowuje sie troche jakby sie pienila, latwo wmasowuje sie ja we wlosy. Wlosy po niej sa rzeczywiscie "grzeczniejsze", bardziej gladkie i lsniace. MA ladny zapach. Kiedy sie sonczy, na pewno ja jeszcze kiedys kupie, ale najpierw pewnie wyprobuje inne Loryski.

Używam tego produktu od: kilka tyg