Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Pięknie pachnący :)

Miałam już parę butelek tego szamponu, mam włosy blond, ten szampon podkreśla jasny kolor włosów, pięknie pachnie i bardzo dobrze się pieni.

Szampon jest rzadki, bardzo lejący się, dozownik nie ułatwia wylewania, jest za duży...

Ogólnie jestem zadowolona

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

wspomnienie dzieciństwa

Uwielbiam zapach tego szamponu!
Opakowanie estetyczne, widać ile produktu zostało.

Szampon dobrze myje, dobrze się pieni (bo ma detergenty w składzie... niestety), jest wydajny. Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność. Po umyciu włosy są przyjemne w dotyku. Faktycznie delikatnie rozświetla kolor włosów przy dłuższym stosowaniu.

W tej cenie to naprawdę dobry szampon, przyjemny w stosowaniu. :)

Używam tego produktu od: odkąd są na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilka małych i dużych

Super szampon rozświetlający dla średnich blondynek.

Szampon pięknie podkreśla blond włosy. Ja mam taki średni mysi blond, i naprawdę po nim wyglądają na rozświetlone. Ładnie się układają, i są gładkie. Tylko coś średnio się pieni, ale to nie przeszkadza aż tak bardzo.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

byłby fajny ale...

Gdyby nie to, że po zużyciu 3/4 butli 400ml zrobił mi się łupież, głowa swędziała - byłby jednym z lepszych szamponów jakich używałam.
Włosy są po nim mięciutkie,
dobrze się pieni,
nie obciąża,
pięknie pachnie (lecz pod koniec zapach zaczyna się nudzic),
bardzo wydajny.

Niestety bardzo podrażnił mi skórę głowy :((zużyłam do samych włosów a skórę głowy myłam czym innym.
Szkoda :(

Może jeszcze kiedyś dam mu jedną szanse bo jest na prawdę fajny.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Godny polecenia.

Stosowałam go kilkakrotnie razem z odżywką. Zależało mi na rozjaśnieniu naturalnego ciemnego blondu moich włosów. I? Zadziałał. Włosy są po nim jaśniejsze i pięknie się błyszczą. Minus jest taki, że po odstawieniu go zrobiły się... żółte. Ale dla osoby, która chce uzyskac piękny blond (podczas stosowania) jest godny polecenia!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pełne 3 + odżywka

Tylko myje jasnobrązowe włosy

Mam jasnobrązowe włosy. Chciałam dodać im blasku (nie liczyłam na blond pasemka). Szampon nie dodał mi refleksów ani blasku, tylko umył włosy. Tomotei Złote refleksy działał silniej.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Fajny!

Lubie ten szampon, bo moje włoy są po nim miękkie, gładkie, lsniące i w ogóle bardzo zadbanFajnie, że Garnier stworzył taką serię. Zapach jest również bardzo fajny. Polecam ten produkt każdej blondynce :)

Ilość zużytych opakowań: Chyba 3 albo więcej :)

fajny

Bardzo dobre szampony moim zdaniem z serii Garniera, batrdzo je lubie, wlosy mi sie nie przetliuszczaja, sa puszyste, miekkie, dobrze sie rozczesiuja ( z uzyciem odzywki). Niestety po tym szamponie wlosy mi zciemniały, zrobily sie wpadajace w rude!(jestem blondynka) dlatego przestalam go uzywać :|

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: z 3 z przerwami

Dość dobry.

Skuszona \'rozjaśnieniem\' zaopatrzyłam się w ten szampon i odżywkę z tej samej serii. Jestem raczej zadowolona.

Kosmetyk oczyszcza włosy, łatwo się nakłada, dobrze się pieni - wszystko to czego chcę od szamponu. Włosy są po nim miękkie i delikatne, zwłaszcza jak stosuje się odżywkę z tej samej linii.
Używam go na zmianę z fioletowym szamponem, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy akurat on pozwolił mi na rozjaśnienie włosów, tak samo jak nie wiem do końca czy wysusza bo przy używaniu dwóch różnych produktów na raz ciężko to zauważyć.

Polecam wobec tego do częstego ale nie do codziennego stosowania.

Spełnia swe zadanie

+super konsystencja
+ładny zapach
+pieni się spoko
+oczyszcza
+moja ciocia spytała, czy farbowałam włosy (pojaśniały)
+babcia spytała, czy robiłam pasemka
+wydajny: myję dwa razy w tygodniu i od dwóch miesięcy i zużyłam połowę
+cena (5,50 za 250 ml po przecenie)
-włosy nie są zbyt miękkie i puszyste jak sie nie uzyje odżywki

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: pół

Dokładnie tak!

Mój ulubiony szampon do włosów blond. Wraz z odżywką z tej samej lini działa cuda! Włosy są świeże, o pięknym zapachu, łatwo się rozczesują, występują złote przebłyski! POEZJA!

Ilość zużytych opakowań: dziewięć

Fajnie pachnie.

Szampon, jak szampon, fajnie pielęgnuje włosy, polecam też z tej firmy odrzywkę, po umyciu i wysuszeniu, włosy wyglądają na zdrowe i pełne blasku. Na pewno skuszę się jeszcze na ten szampon :). Polecam.