Nail Tek, 10-Speed, Polish Drying Drops (Wysuszacz do lakierów z zakraplaczem)

Nail Tek, 10-Speed, Polish Drying Drops (Wysuszacz do lakierów z zakraplaczem)

Nail Tek 10-Speed to doskonały wysuszacz do lakierów. Dzięki swoim unikatowym właściwościom zewnętrzną warstwę manicure wysusza w ciągu 1 minuty a całość w około 5-8 minut. Do każdego opakowania dołączony jest zakraplacz, dzięki któremu w łatwy sposób można nałożyć preparat na paznokieć.

lakiery nawierzchniowe
przedłużające trwałość lakieru
szybkoschnąca

Ok jak na moje potrzeby

Nie maluję paznokci zbyt często,bo rzadko udaje mi się zapuścić wszystkie na tę samą długość,ale czasem daję się ponieść. Z racji,że korzystam ze zwykłych lakierów i należę do osób raczej niecierpliwych wysuszacz do lakieru jest dla mnie niezbędny.
Produkt Nail tek kupiłam że względu na cenę i słowo Nail w nazwie. Produkt sprawdza się dobrze jak na moje potrzeby,jednak kiedy kombinowałam z ciemniejszymi kolorami i większą ilością warstw miał już problem z wysuszeniem.

Totalna beznadzieja

Zdecydowanie nie polecam. Paznokcie to moja ozdoba i wielkie hobby, więc mam cae mnóstwo równych specyfików.

Miłam nadziję, że ten trafi do grona tych fanych i często uzywanych.

Jednak totalnie się zawiodłam. Nie spełnia swojej funkcji.
Jedynie co to natłuszcza paznokcie, ale lakier wcel szybciej nie zasycha.

NIE POLECAM szkoda pieniędzy. O wiele lepiej sprawdza się tańszy preparat tego typu z firmy Inglot.

Używam tego produktu od: miesiące i skończyłam całe opakoawnie

Rozczarowanie na maksa

Niestety, ale jestem mocno zawiedziona!

Jest to mój pierwszy utrwalacz lakieru tego typu - stwierdziłam, ze od początku zainwestuje w coś lepszego.

Niestety produkt dla mnie prawie wcale nie działa! Lakier schnie tak samo długo, wcale nie wyrównuje warstwy lakieru i w dodatku strasznie cuchnie!

Jedyne co można dać na plus to wygodna forma opakowania i to, że lekko nabłyszcza lakier do paznokci.

Nie polecam wydawać tyle pieniędzy na ten shit!

Używam tego produktu od: użyty parę razy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Bez rewelacji

U mnie się nie sprawdził. Paznokcie może wysychają odrobinę szybciej, ale u mnie taki sam efekt daje spryskiwacz z oliwką do paznokci.
Dodatkowo zapach, jest chemiczny i nieprzyjemny, ale na szczęście po chwili już go nie czuć.
Cena nieadekwatna do jakości produktu.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Świetny!

swietnie działa- lakier bardzo szybko jest "suchy" i można normalnie "funkcjonować". Co prawda nie porównywałam z innymi, ale nie planuję go zmieniać, bo spełnia swoją rolę.

efekt WOW!

Zacznę może od litani, tych wszystkich, w których pokładane nadzieje spaliły na panewcwe........
-Avon ( wysuszacz w sprayu ) - olej w buteleczce z wygodnym dozownikiem i nic poza tym, naprawdę.
-INGLOT - wygodny, niby działający, a to niby, to właśnie te momenty, kiedy, będąc przekonaną o tym, że lakier wysechł już na dobre, odnajdywałam po czasie odbitą w jego tafli np, strukturę torby ;\\
-Sally Hansen-koszmarny wysuczacz skórek- więcej nic, a nic
Wreszcie Nail Tek. REWELACJA!
Jest mega wygodny w użytkowaniu, z wysuszaniem, radzi sobie w oka mgnieniu i nie "oszukuje", czyli warstwa zewnętrzna, jeśli czujemy, że się utwardziła, możemy mieć 99%, że pod spodem również wszystko jest jak najbardziej ok = brak nieestetycznych odcisków.
Doskonale działający, przydatny jak najbardziej i wydaje mi się, a właściwie jestem przekonana o tym, iż pielęgnuje skórki oraz płytkę paznokcia. Po prostu Świetny!

Używam tego produktu od: niebawem trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze ( eureka! ) i z pewnością to dopiero prelludium ;)