Sensique, Matt Finish Powder (Puder prasowany matujący)

Sensique, Matt Finish Powder (Puder prasowany matujący)

Lekkie pudry o jedwabistej konsystencji. Nowoczesna formuła wzbogacona o olejki jojoba i aloe vera oraz składniki absorbujące delikatnie matowi skórę. Nadaje jej zdrowy wygląd i chroni cerę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Idealne do korygowania makijażu. Dostępne 4 odcienie.

Jest super!

Używam go dość często, bo jest tani i dobrze matuje. Najjaśniejszy odcień nie ciemnieje na twarzy, więc dla mnie - bladziocha - jest idealny. Matuje i nawet średnio kryje. Używam go bez podkładu.

Moja miłość (niestety wycofana) ;/

Przerobiłam już multum pudrów, jednych lepszych, drugich gorszych. Ale i tak zawsze wracam do tego. Dlaczego? Bo jest idealny. Nie ma według mnie lepszego pokładu i to w takiej cenie. Ten kosmetyk jest o wiele lepszy niż inne pudry za wygórowaną cenę.

Rewelacja ;)

Puder kupiłam "na szybko" gdyż nie miałam czasu się rozglądać za czymś innym i nie żałuję. Puder ma bardzo fajną konsystencję, lekko maślaną, doskonale matuje, mógłby być odrobinę trwalszy, ale za tę cenę trwałość jest naprawdę rewelacyjna ;) Mam cerę mieszaną i sprawdza się idealnie, polecam ;)

mój hit

Bardzo fajny puder, w bardzo niskiej cenie. Świetnie się rozprowadza i osadza na skórze, wygląda idealnie przez długi czas. Ja bez problemu dobrałam sobie odcień i teraz żałuję, że tak późno go odkryłam.

Dobry puder w niskiej cenie!

Puder jest tani, a w promocji kosztuje praktycznie grosze. Numer 01 jest odpowiedni dla bardzo jasnej cery, którą posiadam, ale pozostałe odcienie też są jasne. Jakiś czas temu poleciła mi go pani w drogerii i muszę powiedzieć, że był to trafny zakup. Puder matuje moją mieszaną cerę na kilka godzin, więc oprócz słabego, plastikowego opakowania nie mam się do czego przyczepić. W tej cenie jest jednym z najlepszych pudrów jakie miałam, więc polecam.

Przyzwoity

Puder jest przyzwoity. Niska półka cenowa, nadaje się do poprawek w ciągu dnia. Jest mało odcieni pudru, więc raczej nie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli założymy zbyt dużo produktu na twarz to uzyskamy efekt bardzo nienaturalny. Puder ma tendencję do wyglądania jak "płaski mat", co niestety jest sporym minusem. Używam go jedynie do poprawek w ciągu dnia.

Dobry..

Kupiłam go za grosze w Drogerii Natura.
Plusy:
-łatwo dostępny
-tani
-wydajny
-matuje na kilka godzin, potem wymaga poprawki
-posiada jasny kolor
-przyjemny zapach

Minusy:
-opakowanie szybko się psuje
-brak lusterka i gąbeczki/puszka
-gdy nałożymy go za dużo na buzię, tworzy dziwny efekt
Dla osób, które mają cerę mieszaną lub normalną będzie w sam raz ;) Nie polecałabym go dla dziewczyn z bardzo przetłuszczającą się skórą, bo może nie dać rady.

3 T: Trwały, Tani, Tylko odcień już nie taki jak kiedyś

Puder ten zakupiłam przypadkowo wiele lat temu i był to strzał w dziesiątkę. Odcień 02 okazał się idealny dla mojej twarzy. Jasny beżowy z elementami różu, idealnie stapiał się z cerą i praktycznie był niewidoczny. Niestety po jakimś czasie firma pozmieniała kolory tych pudrów i teraz ten odcień jest już inny- bardziej idzie w pomarańcz i odznacza się na mojej skórze. Nie jest to jakiś wielki problem bo nadal puder jest mega trwały, dobrze kryje niedoskonałości, używam go m.in. do maskowania cieni pod oczami i sprawdza się w tej roli świetnie. Kupuję ten puder od wieeeeelu lat i pozostanę mu wierna, ubolewam jednak nad tym że odcień jest już inny. Gdybym wiedziała wcześniej na pewno zrobiłabym większy zapas starszej wersji. Jest też niedrogi a to duża zaleta, no i wydajny: jedno opakowanie starcza mi na kilka miesięcy. Polecam.

Lubię go

Uważam, że to dobry puder tak samo jak podkład. Nie pamiętam już jego zalet za bardzo, bo używałam go parę dobrych lat temu. Wiem tylko, że dobrze mi służył i nie zapychał. Pamiętam, że szybko mi się kończył, bo tak dużo go używałam. Jak na swoją cenę to bardzo dobry.

Dobry produkt w śmiesznie niskiej cenie.

Produkt ten zużyłam już jakiś czas temu, ale był to dopiero drugi puder, jaki kupiłam, więc długo wstrzymywałam się z recenzją. Zużyłam dwa opakowania, później testowałam różne pudry z troszkę wyższej półki cenowej. Mając porównanie, postaram się przedstawić plusy i minusy tego produktu.

+CENA - w promocji kosztował około 4 zł. Cena na tyle kusząca, że postanowiłam zaryzykować. Nie spodziewałam się cudów.
+ZAPACH - to, co może niektórym osobom przeszkadzać. Puder jest dość mocno perfumowany, ale mnie akurat odpowiadał :)
+KOLOR - jestem bladziochem, więc znalezienie dla siebie pudru, który nie będzie robił ze mnie pomarańczki nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Ten się sprawdził, nie ciemniał na twarzy.
+KRYCIE - nałożony sam lekko krył i pomagał zniwelować zaczerwienienia. Dobra opcja przed szybkim wyjściem do sklepu.

+/-WYDAJNOŚĆ - bez szału. Puder co prawda nie ma wielkiej pojemności, ale i tak skończył się szybciej, niż się spodziewałam.
+/-WYGLĄD NA TWARZY - sam sprawował się nieźle, na podkładzie i kremach BB robił niestety lekki efekt ciasta.
+/-TRWAŁOŚĆ - niezbyt dobra, ale nie ma tragedii.
+/-MATOWIENIE - niestety efekt nie utrzymywał się zbyt długo, musiałam dość szybko ratować się bibułkami matującymi. Nie daję jednak minusa, bo niektóre kilkukrotnie droższe pudry radziły sobie znacznie gorzej.

-OPAKOWANIE - napis szybko schodził, opakowanie nieco badziewne, ale w takiej cenie bym to przeżyła. Niestety, słaby plastik sprawił, że w obu przypadkach stosowania pudru wieczko się psuło. Za to minus.

Polecam posiadaczkom niezbyt przetłuszczających się cer. W takiej cenie naprawdę warto wypróbować - a może dla Was będzie to hit? :)

Szału nie ma

Plusy:
+Ma kolory idealne dla mnie (mam jasną cerę)
+Używam go do rozjaśniania pudru matującego z Eveline (polecam ten puder dla osób z przetłuszczającą się cerą)
+Cena

Minusy:
-Nie polecam dla osób z tłustą cerą, nie matuje na długo :)

Za każdym razem powrócę

przyznaje 4 gwiazdki bo jak za taką cenę jest niesamowity matowi skórę dla mało wymagających lub osób zaczynających się malować jest idealny :) odejmuję gwiazdkę ponieważ mógł by się dłużej utrzymywać na skórze bo niezbyt radzi sobie w strefie T

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań