Eveline Cosmetics, Wonder Match Coverage Creamy Concealer (Kremowy korektor do twarzy)

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kremowy, kryjący korektor, który dopasowuje się do odcienia skóry i ma działanie pielęgnujące. Receptura zawiera KWAS HIALURONOWY oraz WODĘ TERMALNĄ, które utrzymują nawilżenie skóry przez cały dzień. Formuła jest lekka, praktycznie niewyczuwalna na skórze, ale jednocześnie kryjąca – jedna warstwa wystarczy, aby ukryć cienie pod oczami, zatuszować niedoskonałości i wyrównać koloryt. Nie osadza się w zmarszczkach i nie podkreśla suchych skórek, dzięki czemu skóra wygląda młodo i promiennie. Posiada klasyczny aplikator. Odcienie korektora zostały skomponowane tak, aby idealnie łączyć się z podkładem z linii WONDER MATCH.

kryjące
w kremie
do twarzy, pod oczy

Ten korektor jest tak samo świetny jak i podkład z tej serii. Ma delikatne krycie i wygląda ładnie pod okiem. Nie jest suchy co ważne dla mnie. Stosuje go już kilka miesięcy i naprawdę mogę go polecić. Na codzień sprawdza mi się bardzo dobrze. Delikatnie wchodzi w zmarszczki.

Bardzo fajny produkt!

Ten korektor mam zawsze w swojej kosmetyczce.
U mnie super się sprawdza! Nie podrażnia, nie uczula :)
Ładnie kryje! no i ta cena :)

Według mnie każda powinna go wypróbować!

Ekstra

Mam kolor nr 20. Dobrze sprawdza się przy kryciu zasinień pod oczami. Nie pokreśla zmarszczek, nie wysusza skóry. Krycie nie jest turbo duże, ale moim zdaniem to daje lepszy efekt, bo nie obciąża spojrzenia.

Korektor

Jest jednym z najlepszych jakie kiedykolwiek testowałam mimo to że jest kryjący to nie wysusza mi twarzy i pięknie wygląda cały dzień w dodatku możemy zakryć swoje niedoskonałości i nie martwić się o ich widocznos

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mój HIT!

Zużyłam już 3 opakowania tego produktu, i śmiało mogę powiedzieć, że jest on moim hitem!. Korektor ma lekką konsystencję i dobrze wtapia się w skórę. Dla mnie najważniejszą zaletą w tym korektorze, jest to, że nie zbiera się w kącikach oczu i na powiekach oraz to, że pozostawia piękny matowy efekt. Jego cena jest przystępna, na drogeryjnych promocjach można go kupić nawet za 20 zł. Opakowanie produktu jest według mnie estetyczne i poręczne. Korektor nie marnuje się poprzez swoje opakowanie które można opróżnić do samego „denka”. Serdecznie polecam go wszystkim panią które poszukują matowego wykończenia, oraz tym które chcą zamaskować wszelkie niedoskonałości w przystępnej cenie.

Całkiem przyzwoity ;)

Korektor ma lekką konsystencję, która fajnie sprawdza się w okolice pod oczami, nie zauważyłam żeby zbierał się w załamaniach, ale niestety na moje zasinienia w tej strefie krycie jest zbyt delikatne. Rozprowadzony w okolicach brody czy policzków celem większego wyrównania kolorytu sprawdza się super :) oceniłabym to krycie jako lekkie z plusem-w stronę średniego.

Kolor delikatnie się utlenia po nałożeniu, ale nie jest to na tyle mocne, by całkowicie zmieniał swój ton i odcień.

Podsumowując, jest to fajny korektor o lekkiej, ale trwałej konsystencji dla osób, które chcą delikatnie wyrównać koloryt w strategicznych miejscach. Dla osób, które od korektora wymagają większego krycia raczej się nie sprawdzi ;)

Dobry drogeryjny korektor

Kupiła, bo skończył mi się L’Oreal Infallible More i chciałam coś lżejszego pod oczy

Moja skóra pod oczami: delikatna, powoli widać zmarszczki, nie mam jakiś bardzo widocznych cieni pod oczami, ale czasem zdarzy się mniej przespana noc, więc wtedy bardziej widoczne.

Efekt: korektor ma dobrą lekką konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze. W celu utrwalenia pudruje go pudrem pod oczy. Nakładem go ten na brodę, noc i czoło, żeby ujednolicić skórę w tych miejscach. Ładnie trzyma sie cały dzień, ale po jakiś 8h zaczyna wchodzić trochę w zmarszczki, ale chyba nie ma korektora, który byłby lekki w konsystencji i trzymał na mur beton. Ogólnie jest OK, ale może się nie sprawdzić dla bardziej problematycznych skór.
Wypryski kryje średnio, ale ja nie mam jakich dużych problemów ze skórą, tak że dla mnie też jest ok.

Nie wiem czy kupię ponownie ten produkt

Jestem już właśnie na wykończeniu pierwszego opakowania tego produktu ale nie mam pojęcia czy sięgnę po niego ponownie ponieważ mam co do niego mieszane uczucia bo nie do końca spełnia swoje funkcje .
Zacznę jednak od plusów którymi jest np to że bardzo łatwo dopasować pod siebie odcień korektora , ładnie się wtapia w skórę i się nie odznacza , nie ciemnieje ani nie staje się pomarańczowy czy różowy , nie ciastkuje się ani nie roluje , ma aplikator jak większość korektorów czyli praktyczny i z łatwością można wydobyć odpowiednią ilość produktu , ma bardzo przyjemną i delikatną konsystencję którą bardzo przyjemnie aplikuje się na skórę oraz bardzo dobrze radzi sobie z cieniami pod oczami z którymi mam ogromny problem oraz z drobnymi naczynkami czy też przebarwieniami ale niestety totalnie nie radzi sobie z wypryskami czy też jakimiś większymi niedoskonałościami więc niestety krycie średniej jakości , nie najgorsze ale jednak ma minusy . Jest bardzo łatwo dostępny i w przystępnej cenie.

Nawilżenie, dobre krycie, ładny kolor - 3 RAZY NA TAK!

Klasyczne plastikowe opakowanie z małym, lekko wygiętym aplikatorem.

Zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie na jego temat i postanowiłam przetestować na własnej skórze!
JEST SUPER
Ma bardzo ładny żółty kolor (mam najjaśniejszy odcień), ma całkiem przyzwoite krycie (powiedziałabym, że średnie, które można budować) i dzięki formule wzbogaconej o kwas hialuronowy przyjemnie nawilża okolicę pod oczami nie obciążając jej. Nie wchodzi w zmarszczki, można go używać do kamuflowania pojedynczych niedoskonałości. Bardzo podoba mi się fakt, że pomimo iż jest to mały aplikator to jest on lekko wyprofilowany i ułatwia aplikację. Wyciągając aplikator ze środka dozuje on stosunkowo średnią ilość produktu co wydaje mi się, że wpływa pozytywnie na jego wydajność.

Eleganckie zamaskowanie

Korektor kupiłam po wielu zachwalaniach i się nie zawiodłam! Produkt jest super.

Opakowanie jest przyjemne, nie rozwaliło mi się, pacynka do nakładania jest standardowa, tu niczym nie zachwyca ale dozuje odpowiednią ilość produktu, przez co korektor jest bardzo wydajny. Sam produkt ma fajną konsystencję, kremową ale nie ciężką, jednocześnie bardzo dobrze kryje, nie ciemnieje, nie daje efektu szpachli. Ładnie miesza się z podkładami, przypudrowany też nie odznacza się. Jest długotrwały, nie zbiera się w załamaniach.

Wykończyłam jedno opakowanie i teraz kupiłam wersję z witaminą C, więc po przetestowaniu wydam ostateczny werdykt.

Taki sobie

Najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny. Konsystencja jest przyjemna. Pod oczy świetnie się sprawdza i nie wysusza, ale z jakimikolwiek wypryskami sobie nie radzi w ogóle. Trwałość też wydaje się słaba.

super korektor pod oczy

Wygląda świetnie na strefie pod oczami. Daje bardzo naturalny efekt. Ma kremową konsystencję i łatwo się z nim pracuje. Jego krycie jest średnie. Zakrywa zwykłe zaczerwienienia i przebarwienia ale z wypryskami już średnio sobie radzi.