Body Club, Sea Bath Salt Lime & Mint (Morska sól do kąpieli `Limonka i mięta`)

Body Club, Sea Bath Salt Lime & Mint (Morska sól do kąpieli `Limonka i mięta`)

Poczuj na własnej skórze limonkowo - miętowe orzeźwienie.
Zanurz się w bogatej w minerały morskie kąpieli. Otul się odżywczymi olejami z awokado i z nasion słonecznika.
Uwolnij się od stresu.

sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające
zapachowa
saszetka
gruboziarnista
normalna, wrażliwa, sucha

Morska sól do kąpieli `Limonka i mięta` , Body Club

Morska sól do kąpieli `Limonka i mięta` kupiłam w jednej z drogerii internetowych, opakowanie to koperta/ saszetka zawierająca 250 g soli zapłaciłam około 9 zł, kupiłam i zużyłam trzy opakowania.
Kupując tą sól spodziewałam się świeżego rześkiego zapachu, zapach jest nieco chemiczny ale dość przyjemny niemniej jednak mało ma wspólnego z żywym naturalnym zapachem limonki i mięty.
Zawartość jednej saszetki to porcja na jedną kąpiel, sól dobrze się rozpuszcza w wodzie.
Sól nie uczula, nie podrażnia, nie przesusza skóry, kąpiel z ta solą przyjemnie relaksuje i odpręża.
Podsumowując czuje się dość rozczarowana tą solą, wcześniej używałam soli Body Club Grejpfrut i róża i obie te sole zbytnio mnie nie urzekły więcej raczej nie kupię.

Bardzo fajna sól z zapachem-pomyłką

Marba to producent kosmetyków,który ma pod sobą kilkanaście marek kosmetycznych w tym jedną,która prowadzi sprzedaż środków do prania.
Wśród nich jest Body Club,czyli podmarka produktów do kąpieli.
Firma ta ma szeroką i z resztą ciekawą ofertę przez co często jej kosmetyki trafiały do mojego koszyka.
Lubię się rozpieszczać podczas kąpieli ,jest to dla mnie chwila tylko dla siebie,dlatego uwielbiam testować przeróżne produkty od najbardziej popularnych jak sole czy żele po pudry i pianki.

Specyfik znajduje się w dużej,prostokątnej saszetce o pojemności 250 g.
Aby dostać się do środka
trzeba przerwać i oderwać górną część.
Potem każdorazowo opakowanie zamykamy na gumowy zatrzask,który znajduje się na całej długości w poziomie.Trzeba o tym pamiętać,żeby zawartość nie zwietrzała i nie nabrała wilgoci.
Opakowanie z zewnątrz jest papierowe w jasnobrązowym kolorze ,ale w środku jest ofoliowane-w ten sposób ochrania przed zawilgoceniem i zmarnowaniem.
Pomaga zachować 'świeżość' produktu.
Pospolita jasnobrązowa saszetka ozdobiona została z przodu,w środkowej części naklejką z ładnymi,roślinnymi rysunkami nawiązującymi standardowo wersji zapachowej,w tym przypadku jest to limonka i liście mięty.
Poniżej jest okienko,które ukazuje zawartość.Z kolei z tylnej części jest biała naklejka opisowa z granatowym drukiem w dwóch językach.
Skład produktu jest w mojej ocenie całkiem w porządku,jest krótki.
Na pierwszym miejscu jest
sól morska ,perfum na drugim miejscu,są oleje i barwniki.
Obecna jest data ważności.
Sól ma ładny zielony kolor,jest gruboziarnista.Delikatnie mieni się połyskującymi iskierkami.
Posiada ku mojemu niezadowoleniu
odrzucający mnie zapach,mocno perfumowany,chemiczny i mdły.

Artykuł ładnie i szybko się rozpuszcza do końca,więc nie pozostawia osadu i łatwo oczyścić jego pozostałości z wanny.
Barwi wodę na przyjemny dla oka kolor.
W wodzie widać obecność olejów,bo tworzą się takie plamy.Jest to charakterystyczne dla tego typu substancji.
Sól sprawia,że skóra jest mięciutka i gładka.Nie podrażnia i nie uczula.
Jest bardzo wydajna, śmierdząca woń na szczęście szybko schodzi.
Ja nie kupię jej więcej,choć cena jest jej kolejnym atrybutem.Z dostępnością jest tutaj problem.

Ja się zakochałam w tym produkcie.

Body Club, Sea Bath Salt, kupiłam na dużej promocji w Auchanie. Bardzo często tam można dostać kosmetyki w super niskich cenach i nie zawsze są to takie, których data ważności jest krótka. W obecnych czasach wysokiej inflacji oraz zbliżającej się recesji, polowanie na kosmetyki w niskich cenach to, jak dla mnie wręcz konieczność. Nie są one pierwszej potrzeby, ale ja lubię się rozpieszczać. :) Sole, płyny do kąpieli bardzo lubię, ponieważ lubię wylegiwać się w wannie pełnej piany, aromatycznego zapachu i się relaksować.

Produkt ma dobry skład. Sól zamknięta jest w saszetce o gramaturze 250 g. Ma bardzo ładny zapach i posiada zamkniecie, które po czasach już nie trzyma, ale zapach się nie ulatnia. Bardzo dobrze i szybko rozpuszcza się w wodzie i nie pozostawia piasku, bez obaw można siadać w wannie, bez uczucia siadania na gruzie.

Ładne minimalistyczne opakowanie, barwi wodę, umila zapach kąpiel, nie wysusza, nie podrażnia, ale delikatnie nawilża skora i pozostawia lekko świecąca jakby brokat, ale bez chamskiego grubego efektu, co mi osobiście się bardzo podoba.

Sól jest idealna do kąpieli, ale i do samego moczenia stóp. Idealnie niweluje ciężkość nóg i odpręża po całym dniu.