Leo Activ, Cytrusowa zakwaszająca maska do włosów

Leo Activ, Cytrusowa zakwaszająca maska do włosów

Pojemność 1 l

Zawiera naturalne ekstrakty z owoców cytrusowych mające właściwości zakwaszające. Maska zamyka łuski włosów po zabiegach fryzjerskich niwelując skutki działania środków chemicznych. Produkt przywraca naturalną równowagę i prawidłowy odczyn pH włosów i skóry głowy. Chroni kolor zapobiegając jego wypłukiwaniu. Wzmacnia włosy i zapewnia im gładkość i zdrowy wygląd. Dodatkowa zawartość protein jedwabnych nadaje włosom połysk. Szczególnie zalecana do włosów po farbowaniu, rozjaśnianiu i innych zabiegach fryzjerskich.

spełnia swoje zadanie :)

Maska zawiera naturalne ekstrakty z owoców cytrusowych. Jej zadaniem jest domykanie łusek włosa, za czym stoi wzmocnienie ich, dodanie blasku i ogólne odżywienie.

+ opakowanie z pompką
+ cena
+ zmiękcza włosy i domyka łuski
+ włosy są bardzo gładkie i błyszczące
+ ułatwia rozczesywanie
+ fajnie się sprawdza wymieszana z innymi maskami lub dodana do odżywki :)

średnia

Moje włosy są chyba jakieś dziwne, ponieważ ta maska zupełnie im nie podeszła. Wcale po jej zastosowaniu nie są gładsze, puszą się jak zwykle. Plus za ładny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach. Ma nieco niewygodną, wodnistą konsystencję. Nie jest droga, ale stacjonarnie nie sposób się w nią zaopatrzyć. Raczej nie będę już jej kupować, bo nic nie zrobiła z moimi włosami.

bardzo dobra maska

Muszę pochwalic tą maskę :) użyłam jej pofarbowaniu włosów i muszę przyznac, że włosy są po niej mega lśniące wygładzone i wyglądają zdrowo. Często po farbowniu moje włosy były "sianowate", czyli maska spełnia swoją fukcję -> zamyka łuskę włosa. Warto ją zakupic, bo jest tania a lepsza niż poprzednia maska zakwaszająca którą miałam Acid Balance. Polecam, ale tylko po zabiegach koloryzacji, bo jeżeli będzie się jej używac częsciej nie osiągniemy pożadanego efektu, ponieważ maska "ma przywrócic naturale PH włosów po farbowaniu" więc proszę się nie skusic na używanie jej podczas codziennej pielęgnacji :)

Używam tego produktu od: dwa razy farbowaniu
Ilość zużytych opakowań: duże w trakcie

bardzo dobra

Bardzo dobra maska.
Nawilża i odżywia włosy. (chociaż efekt nawilzenia -przynajmniej u mnie utrzymuje się od mycia do mycia)
Nie obciąża i nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.
Domyka łuski włosa więc jest szczególnie polecana dla os po zabiegach fryzjerskich- faktycznie włosy po jej zastosowaniu są bardziej gładkie i lśniące.

Na pewno jeszcze kiedyś ją kupię.

link do analizy składu ***-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=22006396&postcount=987

Cudo

Fryzjerka powiedziała mi ze jesli chce miec długie zdrowe wlosy to nalezy zakupic sobie maske zakwaszajaca .
A ja poszłam do hurtowni i kupiłam to co najtansze było :D
Tanie ale genialne !
włosy sa błyszczące , miękkie, genialne w dotyku
ta maska jest lepsza od tej co kupiłam za 46 zł o_O

+ zamyka łuske włosa
+ sa miekkie
+ błyszcza
+ sypkie są
+ładny zapach

szkoda ze tylko dostepny w hurowniach fryzjerskich ale bardzo polecam na zniszczone włosy !! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Całkiem fajna

Bardzo lubie testować profesjonalne kosmetyki do włosów i niedawno wpadła mi w ręce ta maska.
Jest bardzo fajna, chociaż znam kilka lepszych produktów.

W miarę dobrze nawilża, jednak do rozjaśnianych włosów jest za słaba.
Pomaga rozczesac i ułozyć włosy.
Pieknie, świeżo pachnia.

Polecam dla niewymagających:)

Używam tego produktu od: 2 miesieczy

ideał

Mam włosy bardzo gęste i trudne do ułożenia. Próbowałam już wielu kosmetyków profesjonalnych i zwykłych, az w końcu znalazłam leo activ. Muszę przyznać że to strzał w dziesiątkę. Włosy po niej są bardzo lśniące, sypkie i miękkie. Bardzo pięknie pachną. Kupiłam także szampon aloesowy, kokosowy oraz maskę kokosowa. zakwaszającą maskę powinno się użyć raz w tygodniu by oczyścić włosy. Na resztę dni wybrałam kokosową :) również pięknie pachnie:) polecam je każdemu!

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacja

Maskę kupiłam u mojej fryzjerki.
Uwielbiam zapach cytrusów, dlatego się skusiłam.
Włosy są po niej miękkie jak nigdy dotąd ! Pięknie wygładzone, są elastyczne, sypkie, nie puszą się, pięknie błyszczą, nie elektryzują, pięknie pachą. No po prostu dla mnie maska ideał !
Za te pieniądze - polecam :)

PS. Najlepsze efekty otrzymuję, gdy siedzę z maską owiniętą folią i ręcznikiem