Colfarm, Suplement diety Maxi HairUp! Kompleksowe odżywienie włosów

Colfarm, Suplement diety Maxi HairUp! Kompleksowe odżywienie włosów

Suplement diety MAXI HairUp! zawiera wyciągi z pędów bambusa i pokrzywy, aminokwasy: L-cysteinę, L-metioninę, L-lizynę, L-leucynę, L-walinę, kolagen, ekstrakt z drożdży, MSM, żelazo, cynk, kolagen oraz witaminy: A, C, D, B1,
B12, B3, B5, B6, B2, biotynę, kwas foliowy. Biotyna, kwas pantotenowy, wyciąg z ziela pokrzywy wzmacniają włosy oraz paznokcie. Biotyna wzmacnia włosy: wspiera powstawanie cebulek włosa i wspomaga ich wzrost. Cynk korzystnie
wpływa na prawidłowy stan włosów, i paznokci. Witamina C pomaga w prawidłowej
produkcji kolagenu, wspierając prawidłowe funkcjonowanie skóry.

Regenerujące skórę, Przyspieszające wzrost włosów, Przeciw łamaniu paznokci, Przeciw wypadaniu włosów
Kapsułki
Działanie
Na włosy, Na skórę, Na paznokcie

Skuteczność:

• Skuteczność: 5

Najlepszy suplement do regeneracji

Jedyny suplement który uratował moje włosy po lecie. Zawsze w lato moje włosy lecą z głowy jak szalona. Dzięki systematycznemu stosowaniu suplementu Colfarm wreszcie na mojej szczotce są tylko pojedyncze włoski (ale to akurat te które powinny wypaść). Tabletki są wielkościowo takie, że można bez problemu połknąć co u mnie zawsze jest dużym problemem.

• Skuteczność: 5

Ciekawy suplement

Suplement nastawiony głównie na odżywienie włosów z wieloma składnikami.
Kupiłam go po jesiennym wypadaniu włosów. Zachęcił mnie skład.
Stosowałam go miesiąc codziennie po 2 kapsułki. Jest to łatwa forma do przyjęcia. Działanie suplementów najwcześniej zauważyłam po tym jak szybko rosną paznokcie. Włosy zagęściły się jednak potrzeba jeszcze czasu na dokładniejsze analizy. Jedyny minus to posmak drożdżowy jakiś czas po zażyciu kapsułek.
Całościowo oceniam produkt na plus.