MyBestPharm, MyBestCollagen, Suplement diety

MyBestPharm, MyBestCollagen, Suplement diety

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kolagen jest cennym budulcem skóry, ale nie odpowiada ze jej odmłodzenie.
Odbudowę i odmłodzenie skóry daje tylko połączenie kolagenu z substancjami kierunkowymi i antyoksydantami.
W MyBestCollaGEN znajdziesz aż 13 składników odżywczych, które kierują kolagen wprost do skóry.
3 rodzaje kolagenów morskich dla odbudowy skóry

Działanie
Na skórę
Regenerujące skórę

Skuteczność:

Idealny sprzymierzeniec

MyBestCollagen jest świetnym suplementem diety. Posiada bogaty skład dzięki czemu szybko widać efekty na skórze. Jestem po 30 dniowej kuracji, która dalej będę kontynuowac, ponieważ zauważyłam, że moja skóra w końcu ma odpowiedni poziom nawilżenia. Wcześniej była przesuszona i odwodniona. Zmarszczki pod oczami wygładzeniu.

Collagen sprawił, że moja twarz zrobiła się niczym beby face :) jest gładka, delikatna i miękka i skończył się problem z podskórnymi krostkami.

Opakowanie jest bardzo ładne :) kapsułki dosyć spore ale bez problemu się je przełyka.

Każdej kobiecie, która czuje potrzebę zadbania o siebie od środka, a nie tylko od zewnątrz. Na pewno będzie zadowolona

JEST SPOKO

Spoko suplement, ja nie mam dużych problemów z cerą ani z nawilżeniem skóry a i tak widziałam poprawę, na pewno też zmniejsza się cellulit, nawet u aktywnej osoby jak ja. Także zalet jest sporo! Na pewno jak ktoś ma problemy z przesuszeniem skory to bedzie zachwycony

• Skuteczność: 5

Bardzo fajny efekt, działa na cellulit!

Stosowałam kilka meisięcy w połączeniu z ich innym produktem - mybestbeauty. co zauwazylam? znaczną poprawę kondycji skóry i włosów. To na pewno. zmniejszenie się cellulitu, który był moją odwieczną zmorą, szczególnie latem. Skóra jest znacznie lepiej nawilżona, nie mam takich aż suchych skórek ktore wczesniej wystepowaly nawet przy regularnym stosowaniu kremow i balsamow