Health Labs Care, ShineMe, Suplement diety dla włosów spragnionych wzmocnienia

Health Labs Care, ShineMe, Suplement diety dla włosów spragnionych wzmocnienia

ShineMe to kompleksowa formuła zapewniająca włosom składniki wspierające ich wzrost, regenerację i utrzymanie zdrowej kondycji.

Co znajdziesz w składzie?
Kompleksowe połączenie sprawdzonych i bezpiecznych składników takich jak np.:
- Hydrolizat keratyny Cynatine® HNS - keratyna to białko, które jest budulcem skóry, włosów i paznokci
- MSM - bierze udział w syntezie aminokwasów, kolagenu i keratyny
- L-arginina - kluczowy aminokwas budulcowy włosa
- ekstrakt z kory Lodhra - pomaga utrzymać wzrost włosów i poprawia ich kondycję; wykazuje też działanie antyandrogenne dzięki czemu może zmniejszyć wypadanie włosów
- ekstrakt z grochu ANAGAIN™ NU - wspomaga wzrost włosów i pomaga ograniczyć ich wypadanie
- ekstrakt z borówki czarnej - zwiększa dotlenienie i aktywację mikrokrążenia skóry dzięki czemu tkanki dostają większą ilość składników odżywczych niezbędnych do wzrostu i funkcjonowania włosów i paznokci

Kiedy warto stosować suplement diety ShineMe?
• dbasz o pielęgnację swoich włosów i chcesz dodatkowo odżywić je od wewnątrz
• chciałabyś maksymalnie wzmocnić kondycję swoich włosów
• chcesz, aby włosy były gęstsze
• marzysz o objętości i blasku włosów
• chcesz poprawić mikrokrążenie skóry głowy, a tym samym uniknąć nadmiernego wypadania włosów.

Przeciw wypadaniu włosów, Uzupełniające poziom witamin i minerałów
Saszetki
Działanie
Na włosy

Skuteczność:

Skuteczny, lecz dosyć drogi

Suplement znajduje się w saszetkach, proszek należy rozpuścić w wodzie. Ich smak jest bardzo dobry, taki słodko - kwaśny z naciskiem na kwaśny. Po miesiącu suplementacji zauważyłam znaczne polepszenie cery, miałam mniej wyprysków. Moja skóra na ciele, która zwykle jest sucha i swędząca również była bardziej nawilżona i elastyczna. Poza tym zauważyłam pozytywny wpływ na wzmocnienie i przyrost paznokci, rosły jak szalone! Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania na włosy.

• Skuteczność: 5

Wzmocnione, pełne blasku, baby hair

Moje włosy są zadbane, naturalne, blond, długie i proste. Dzięki suplementowi diety Shine me od health labscare moje włosy zyskały objętość której wcześniej nie miały, rośnie mi sporo baby hair, włosy mniej wypadają i są błyszczące z każdej strony. Tym sposobem moje fryzury są bardziej efektowne a rozpuszczone proste włosy bardziej puszyste

jestem zachwycona

Moja opinia po 30 dniach kuracji :
-zdecydowanie ograniczona ilość wypadających włosów ( Zakupiłam je gdyż mam problem z wypadnanim włosów)
- włosy nabrały zdrowego wyglądu- maja w sobie piekny, naturalny blask.
- Shine me smakuje bardzo dobrze choć miałam ogromne obawy przed smakiem okazało się ze w ogóle nie potrzebnie
Jednak najważniejsze dla mnie jest to że osiągnęłam cel- zdecydowanie mniej włosów na szczotce! - Cena jest dość wysoka dlatego dużo osób może mieć obawy przed kupnem ale efekty które otrzymałam po zażyciu tych suplementów mówią same za siebie WARTo. wolę wydać 200 zł na sprawdzone suplementy niz 150 zł na szampony, odzywki które nic nie dają

• Skuteczność: 5

Rewelacyjne efekty, przewyższył moje oczekiwania.

Suplement diety ShineMe stosuje od miesiąca, saszetki sa bardzo wygodne bez problemu mieści się w każdej torebce można go wypić wszędzie. Dzięki suplementowi moje włosy sa mega miękkie, elastyczne, sprężyste, nie laminat siet i nie zostają na szczotce. Moje włosy zyskały blask i elastyczność oraz wyglądają zdrowo.

• Skuteczność: 4

Wzmocnione włosy dzięki ShineMe

Suplement diety ShineMe stosuję od miesiąca. Włosy wydają się być wzmocnione, przestały mi wypadać w tak dużej ilości co wcześniej. Co do smaku mam małe zastrzeżenie, jest zbyt wyrazisty jak dla mnie, jednak do przeżycia???? Po jednym miesiącu stosowania tego suplementu ciężko stwierdzić czy pomógł zniwelować mój problem z gęstością czyli ją poprawił, dlatego zdecydowałam się na zakup drugiego opakowania.

• Skuteczność: 5

Najlepszy produkt do włosów od HL

Bardzo polecam suplement , który jest mega wygodny w użytkowaniu. Zabieramy sobie każdego dnia saszetkę do torebki i zaczynamy swój codzienny rytuał ! Pierwsze efekty widziałam już po tygodniu picia. Moje włosy zaczęły być grubsze, wzmocnione i zmniejszyło się ich wypadanie. Moje włosy mają zdecydowanie więcej blasku! Po miesiącu jestem zachwycona efektami, ze zdecydowałam się na kontynuowanie terapii.

Bardzo dobry produkt

Suplement diety ShineMe występuje w formie proszku do rozpuszczania, zamkniętego w wygodnych saszetkach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż mogę zabrać je ze sobą do pracy lub na wyjazd i na miejscu przygotować napój.
Jedyny minus jest taki, że sam proszek dość trudno rozpuścić w wodzie, trzeba się trochę namieszać, a smak roztworu niestety nie jest zbyt smaczny. Szczerze spodziewałam się czegoś przyjemniejszego w obsłudze ;)
Niemniejjednak najważniejsze są efekty, z których jestem szczerze zadowolona. Suplement zdecydowanie poprawił kondycję moich włosów - są pięknie gładkie i lśniące, mam wrażenie jakby były lepiej nawilżone. Mam wrażenie, że są też mocniejsze i grubsze, co sprawia, że zwiększyła się ich objętość. Niestety nie zauważyłam różnicy w ilości wypadających włosów (najprawdopodobniej wypadanie włosów w moim przypadku spowodowane jest innymi niedobrami w diecie).
Co mnie bardzo cieszy, poprawiła się też kondycja moich paznokci - są one zdecydowanie mocniejsze i zdrowsze i szybciej też rosną.

• Skuteczność: 5

Wypada nawet lepiej niż w deklaracji producenta!

Będąc posiadaczem zmęczonych, nieco przerzedzonych włosów zacząłem stosować Health Labs - ShineMe
Choć poznałem już wcześniej Health Labs i genialny suplement RestMe, to nieco sceptycznie ale z entuzjazmem wdrożyłem kolejny produkt do codziennej suplementacji.
Kolejny raz dałem się pozytywnie zaskoczyć po tym jak szybko dały się zauważyć pierwsze efekty!
Zanim jednak podzielę się efektami, chciałbym nadmienić, że forma rozpuszczalnego proszku, o bardzo przyjemnym (choć dość intensywnym), owocowym smaku, jest znacznie przyjemniejsza niż łykanie garści twardych tabletek. Zastanawia mnie jednak czy na dłuższą metę, nie wolałbym jakiegoś bardziej naturalnego aromatu...
Bardzo wygodne pakowanie, odmierzonych porcji, w pojedyncze saszetki, pozwala zabrać ze sobą kilka "dawek" chociażby na wyjazd weekendowy, bez konieczności zabierania całego opakowania.
Preparat ma wzorowy skład i dużo składników aktywnych.
Zapewne dlatego, już po niespełna trzech tygodniach znacząco zmniejszyła się liczba wypadających włosów a po kolejnym tygodniu zaczęły się nieśmiało pojawiać "baby hair". Przez to, włosy zaczęły się wydawać na bujne, przez podniesienie ich u nasady.
Mocniej osadzone włosy nie wyglądają już tak matowo i dają się łatwiej układać.
Ponadprogramowym zaskoczeniem była również zauważalna poprawa kondycji skóry - nie tylko na głowie... Również zarost na twarzy wydaje się bardziej błyszczący i prezentuje się zdrowo!
Jeszcze przed zużyciem opakowania próbnego, kupiłem kolejne opakowanie, będąc pod zaskakującymi wrażeniem efektywności suplementu!
Nawet jeśli preparat nie należy do najtańszych to wcześniej podobne efekty gwarantował mi inny suplement, który jednak był trzykrotnie droższy...
Podsumowując; z pewnością będę kontynuował suplementację Health Labs - ShineMe przez co najmniej kolejne trzy - cztery miesiące dla pełnego efektu. Entuzjastycznie rozważam również przetestowanie innych produktów rej firmy.

Fajny, ciekawy produkt.

Kartonowe pudełko a w nich niewielkie saszetki. Saszetkę rozpuszczamy w wodzie i pijemy, w smaku dość łagodne lekko owocowe, przyjemne. Jeszcze nie skończyłam opakowania, więc o efektach nie mogę się zbytnio wypowiedzieć o efektach, ale włosów mniej wypada, a i pojawiły się babyhair.

• Skuteczność: 4

Włosy mniej wypadają

To kolejny produkt od Health Labs Care który miałam okazje testowac dzięki Klubowi recenzentek.
Zacznę od opakowania, bardzo fajne , podzielone saszetki na każdy dzień , można zabrać do pracy, na wakacje itp.
W smaku : bardzo kwaśny jak dla mnie ale można się z czasem przywyczaić.
W okresie jesienno zimowym moje włosy zazwyczaj wypadają garściami, dzięki suplementacji ten proces na pewno się zmniejszył.
Zauważyłam ze na szczotce jest dużo mniej wlosow.
Wyglądają ona na zdrowsze , widac blask.
Jestem ciekawa efektu po dłuższym użytkowaniu niż miesiąc wiec kupie kolejne opakowania żeby sprawdzic jak to wpłynie na moje włosy.
Z minusów to jeszcze cena uważam ze zbyt wysoka jak na suplement diety.

• Skuteczność: 3

Dużo hałasu o nic

Suplement dostałam w ramach testów. Od miesiąca korzystam z niego regularnie. W paczce jest 30 saszetek, które rozpuszczamy w ciepłej wodzie. 1 paczka to 30 saszetek= miesiąc kuracji. Smak napoju jest bardzo słodki, troszkę za bardzo slodzikowy. Po miesięcznej kuracji niestety nie zauważyłam spektakularnych efektów. Włosy nie są mocniejsze, nie zauważyłam też nowych baby hairow. Największy plus, to mniejsze wypadanie włosów.
Cena miesięcznej kuracji to 200zl( sklep internetowy producenta), w promocji mozemy kupić go za ok 150zl. Podobne działanie mają proste suplementy diety, które możemy kupić w każdej aptece i kosztują 10x mniej niż ShineMe. Za cenę 200zl miesięcznie oczekuję większych efektów

Smacznie i skutecznie

ShineMe to suplement który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolona z niego. Już po ok tygodniu stosowania suplementu widać pierwsze efekty. Moje włosy mniej wypadają, są mocniejsze i bardziej lśniące. Do tego suplement jest bardzo dobry w smaku i prosty w przygotowaniu