Lullalove, Szczotka do ciała kokos i tampico `Travel`

Lullalove, Szczotka do ciała kokos i tampico `Travel`

Z połączenia ostrej tampico i sprężystego kokosa, powstała wyjątkowa szczotka do ciała w wersji tak poręcznej, że możesz zabrać ją wszędzie.
Dedykowana każdemu, bez względu na wiek, płeć czy wrażliwość skóry. Jedynie osobom bardzo wrażliwym na ból polecamy wersję ze szczeciny lub kokos na rączce. Połączenie włókien z agawy (inna nazwa to tampico lub po prostu kaktus) i kokosa daje uczucie mocnego szczotkowania, ale szczotka przyjemnie płynie po skórze. Poręczny rozmiar sprawia, że można ją zabrać ze sobą w każdą podróż, przy zachowaniu pełnej skuteczności działania.
Produkt roślinny, wegański.
Włókno: kokos i tampico (czyli agawa)
Oprawa: drewno bukowe.

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Szczotka

Spełnia swoją funkcję, nie "rysuje" skóry, nie mam zadrapań ani ran. Samo szczotkowanie jest dość przyjemne, szczotka jest poręczna, ma materiałową rączkę. Już po tygodniu używania widzę poprawę mojej skory szczególnie na udach. Jest tania w przeciwieństwie do innych tego typu szczotek, dopóki mi się nie ‚zetrze’ będę ja stosować.Polecam!❤️