SVR, Baume Lavant Mains Sensibles (Balsam do mycia rąk)

SVR, Baume Lavant Mains Sensibles (Balsam do mycia rąk)

Mycie rąk to nie tylko element podstawowej higieny człowieka ale także bardzo ważny element ochrony naszego zdrowia. Jednak częste mycie rąk może uszkodzić skórę i prowadzić do nadwrażliwości i ogólnego dyskomfortu skóry dłoni. Uszkodzenie bariery lipidowej skóry powoduje, że dłonie stają się suche i podrażnione.

Aby złagodzić te problemy, opracowaliśmy ultra-kremowy balsam do mycia skóry rąk przeznaczony specjalnie do częstego mycia wrażliwych i suchych dłoni. Jego czysta, pozbawiona mydła i siarczanów formuła zawiera łagodne środki powierzchniowo czynne, które usuwają brud, zanieczyszczenia i bakterie z powierzchni skóry. Delikatnie pachnąca konsystencja wzbogacona gliceryną przekształca się w obfitą piankę, która otula dłonie kojącym kokonem. Ręce są czyste i miękkie. Dyskomfort ustępuje natychmiast a mycie rąk stanie się chwilą prawdziwej przyjemności! Produkt dla całej rodziny. Hipoalergiczny. Fizjologiczne pH. Skuteczność udowodniona pod kontrolą dermatologiczną.

mydła
nawilżające, oczyszczające, antybakteryjne, łagodzące
z pompką, w butelce
normalna

Najlepszy na suchą skórę

Poleciła mi go Pani w aptece na prośbę o ratunek czerwonych i bardzo wysuszonej skóry dłoni mojej 5-latki - problem pojawił się zimą.
Kupiłam go w zestawie z kremem Cicavit+
Nie nastawiałam się optymistycznie ponieważ jak dotąd nic nie działało.... i szok!
Po 3 dniach skóra wyglądała dużo lepiej a po tygodniu wszystko zniknęło.
Córka używała go do końca zimy i problem podrażnionych rączek nie wrócił.
Poleciłam go mojej koleżance która miała podobny problem i po tygodniu pisała, że jest rewelacyjny.
Na pewno kupię nowe opakowanie na najbliższą zimę dla dzieci do przedszkola jak i dla nas do domu.