Isana, Pace 6, 6-ostrzowa maszynka do golenia (nowa wersja)

Isana, Pace 6, 6-ostrzowa maszynka do golenia (nowa wersja)

Isana Lady Maszynka do golenia G Pace 6,1 szt.

Z obrotowa główką, z 6 ostrzami.

W pudełku podróżnym

Produkt odpowiedni dla weqan. Zawartość: 1 maszynka do golenia, 1 wkład, 1 pudełko podróżne Jedwabiście gładka skóra to perfekcyjne przygotowanie na cały dzień. MASZYNKI DO GOLENIA ISANA umożliwiają komfortowe golenie i dokładne usuwanie zbędnego owłosienia.

DZIAŁANIE PIELĘGNACYJNE: Maszynka do golenia Isana Lady Go Pace 6 posiada obrotowy główkę z 6 ostrzami, elastycznie dopasowującą się do konturów ciała. Dzięki szczególnej budowie ostrzy i ich usytuowaniu włosy zostają precyzyjne usunięte również z wrażliwych obszarów skory. 6 sprężynujących ostrzy i ergonomiczny uchwyt maszynki ułatwiają bardzo równomierne przesuwanie się ostrzy po skórze, a w rezultacie wygodne golenie i jedwabiście gładką skórę.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Jak na 6 ostrzową maszynkę jest kiepska

Maszynkę zakupiłam nie patrząc ile kosztuje, ale kiedy po pierwszym użyciu sprawdziłam cenę - oniemiałam…
Maszynka ma dużo żelu na sobie co dobrze bo można nią ładnie jechać po skórze i nie tworząc podrażnień. Na długo wystarcza ale..! Szybko robi się miękki ten żel i klei się po wyschnięciu. Miałam problem ze zdjęciem zabezpieczenia z niej a kawałek wręcz urwałam i golenie już nie było takie przyjemne.
Mały uchwyt też nie jest fajny do trzymania bo ledwo mieści się w ręku i jest po prostu nie wygodny. Jak za cenę 30 paru złotych można kupić coś lepszego, a nawet maszynki tańsze są lepszych jakości.
Ogólnie nie polecam.. trochę się zawiodłam na Isanie.

• Design produktu: 5

Gładkość na piątkę z plusem!

Przede wszystkim, maszynka zapewnia niesamowicie gładkie i precyzyjne golenie. Dzięki sześciu ostrzom, pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie owłosienia, niezależnie od jego gęstości. Ostrza są wyjątkowo ostre i trwałe, co przekłada się na komfortowe i efektywne golenie.

Ważnym atutem tej maszynki jest również jej ergonomiczny design. Trzymam ją pewnie i wygodnie w dłoni, co ułatwia precyzyjne manewrowanie i kontrolę nad goleniem. Dodatkowo, głowica maszynki jest ruchoma, co pozwala na doskonałe dopasowanie do konturów ciała i zapewnia jeszcze bardziej dokładne golenie.

Jestem również pod wrażeniem trwałości maszynki. Nawet po wielokrotnym użyciu ostrza pozostają ostre i skuteczne, co oznacza, że mogę cieszyć się długotrwałym użytkowaniem jednej maszynki, zanim będzie konieczna jej wymiana. Dodatkowo posiada wymienne końcówki, więc może posłużyć na długi czas.

Dodatkowo, cena tej maszynki jest bardzo przystępna w porównaniu do innych 6-ostrzowych maszynek dostępnych na rynku. To znakomita oferta dla osób poszukujących wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie.

Jestem bardzo zadowolona z jej wydajności i skuteczności, i z pewnością będę kontynuować korzystanie z tej maszynki.

• Design produktu: 5

Bardzo dobra maszynka do golenia

Ta maszynka jest bardzo dobra, golenie jest bardzo przyjemne tą maszynką.
Polecam ją każdej dziewczynie. Bardzo fajne ma takie powłoczki, które redukują możliwość pojawienia się zmian w postaci ran.
Ogólnie to używam jej zawsze. Jedyny minus to taki, że dość szybko się ona tępi.

• Design produktu: 5

Kochane Panie ! Ta maszynka zasługuje na szóstkę z plusem ! Jest idealna pod każdym względem :)

Nie muszę chyba mówić jak ważna jest dobra maszynka ! Jak wiecie od maszynki zależy nasz komfort. Zminimalizowane ryzyko zacięć i wrastania włosków. Wygodna depilacja kolan, kostek czy bikini. Jeszcze do niedawna nie wierzyłam, że trafię na maszynkę dzięki której golenie nie będzie dla mnie tak nieprzyjemnym obowiązkiem. A tu proszę ! Jest i ona ! Maszynka idealna do zadań specjalnych!
Do zakupu podchodziłam bardzo ostrożnie, bo nieźle się przejechałam na 'Perfect Shape' od tej samej marki.

Maszynka ma wymienne główki, dzięki czemu rączka długo nam posłuży.
Malutka, turystyczna rączka jest po prostu cute ! Poza tym jest wykonana z antypoślizgowej gumy i ma ergonomiczny kształt. Główki wymienia się za pomocą małego białego guziczka, który wystarczy lekko popchnąć w górę.
Głowice są zaopatrzone w sześć ostrz, które gwarantują nam precyzyjną depilację. Panel łamie się w połowie dzięki czemu unikamy niepotrzebnych zacięć, a depilacja newralgicznych miejsc typu kolana, kostki czy bikini nie jest już taka straszna. Maszynka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i powierzchni którą depiluje. Oczywiście nie mogło zabraknąć nawilżających pasków po obu stronach.

Dla mnie ta maszynka jest po prostu idealna i jako jedyna do tej pory spełniła wszystkie moje oczekiwania. Depilacja jest prosta, niezwykle precyzyjna. Dzięki głowicy, która dopasowuje się do depilowanej powierzchni nie zacinam się. Akcesorium jest malutkie, idealne na podróż. Na plus zasługuje plastikowe, perforowane etui, które nadaje się nie tylko na podróż, ale ułatwia też przechowywanie maszynki w warunkach domowych.

Polecam całym sercem ! To jest po prostu maszynka idealna !

Perełka z Isany

Z tego co widzę, to póki co jestem jedyną oceniająca.
Golarka jest droższa niż jednorazowe golarki, ale ma wymienne wkłady, które dość często są w promocji. Jestem zadowolona, bo jeden wkład starcza mi na kilka goleń wszystkich miejsc, które tego potrzebują. Jeśli mnie zacina to zmieniam wkład na nowy.
Jest malutka i poręczna a przy goleniu zgina się tak, że łatwiej ogolić bikini, minimalizując zacięcia.