Durex, Naturals Pure, Żel intymny

Durex, Naturals Pure, Żel intymny

Wiele kobiet odkrywa, że stosowanie żelu intymnego wpływa pozytywnie na ich doznania seksualne. Kobiety często doświadczają nadmiernej suchości okolic intymnych w różnych dniach cyklu miesiączkowego - używanie żelu intymnego jest całkowicie naturalne.

Żel intymny Durex Naturals Pure zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Jego zadanie to zapewnienie gładkości i pośligu w czasie seksu.

Łagodna formuła na bazie wody nie zawiera sztucznych dodatków zapachowych ani barwników, ma przyjazne pH, by zapewnić naturalny komfort.

Żel jest odpowiedni do użycia z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej lub nielateksowymi poliizoprenowymi prezerwatywami.

żele
nawilżające
normalna, wrażliwa, sucha

Jak narazie ok

Ten produkt to genialny lubrykant. Jeśli Twoje okolice intymne są podatne na podrażnienia innymi środkami pomocniczymi lub tarcie, ten sprawdzi się idealnie. Jest bardzo rzadki i potrzebujesz tylko niewielkiej ilości. To naprawdę pomaga w szybkich sytuacjach, gdy nie masz czasu na grę wstępną. Dobrze polecam .Naturalny i wodny. Bez zapachu, bardzo przyjemny i super płynny, więc trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć. Ale żadnych plam ani nic. bardzo lubię

Bardzo go polubiłam

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Durex Naturals Pure to żel intymny którego potrzebowałam w swoim życiu. Fenomenem jest dla mnie naturalny skład tego produktu. To super inicjatywa! Butelka jest poręczna a żel wydajny. Nie brudzi i nie pozostawia ciężkich do sprania śladów. Nie podrażnia. Żel zdecydowanie podnosi komfort życia i pomaga w nawilżeniu. Będę go na pewno dalej stosować i polecę koleżankom.

Bardzo fajny produkt!

Zacznę od tego, że uczula mnie praktycznie wszystko! Podrazniają mnie nawet plyny do higieny intymnej. Odczuwam wtedy dyskomfort, pieczenie, ból. W przypadku tego żelu nie wystapila zadna reakcja! Jest super! Neutralny dla skory, wystarczy doslownie kropla, a do trgo nie zostawia sladow! Super produkt!

Bardzo łagodny produkt

Świetny produkt o naturalnym składzie. Przyjazny i łagodny nawet dla bardzo łagodnej skóry. Nie podrażnił mnie w żaden sposób. Daje poczucie komfortu, łagodzi objawy spowodowane suchością. Łatwo się zmywa że skóry, nie powoduje też plam. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wcale nie mniej profesjonalny, a łatwo dostępny

Żel Durex miałam przyjemność przetestować dzięki wizaz.pl i jestem naprawdę pod wrażeniem tego produktu. Żel jest wodnisty, dobrze się rozprowadza i jest wielozadaniowy. Produkt jest wydajny, przyjemny, nie pozostawia plam i poprawia poślizg.
Żel podczas wysychania pozostawia lepką warstwę na skórze, jednak gdy wyschnie ten efekt znika. Produkt posiada lekki zapach, który szybko się ulatnia i nie przeszkadza.
Podsumowując - ten produkt bardzo mi, a raczej NAM przypadł do gustu. Podoba mi się fakt, że żel wyprodukowany jest ze składników pochodzenia naturalnego, ma przyjazne pH i łagodzi objawy suchości. Ogromny plus za dostępność w drogeriach i cena, która moim zdaniem jest adekwatna do jakości i wydajności.
Żel intymny Durex Naturals Pure naszym zdaniem jest wart uwagi i wypróbowania. Korzystaliśmy z podobnych żeli na bazie wody kupionych w sexshopach i w naszym odczuciu ten produkt nie odbiega jakością od tych "bardziej profesjonalnych", dlatego Polecamy ;)

Pierwszy naturalny żel

Żel intymny od Durex to produkt fajny, ale nie idealny. Na plus na pewno jest fakt, że to pierwszy produkt tej firmy z naturalnym składem. Niestety idzie za tym inna konsystencja i jakość w porównaniu do standardowych produktów tego typu.
Żel ten daje mniejszy poślizg, szybciej wraca uczucie tarcia i suchości i nie sprawdza się do końca do masażu, bo brakuje mu tego poślizgu. Jednocześnie nie ma zgrzytu gdy jest używany razem z prezerwatywami.
Produkt nie ma zapachu, a opakowanie jest małe i poręczne.
Warto więc docenić produkt za skład, ale działanie mógłby mieć lepsze. Jednak zawsze używanie żelu podczas stosunku jest lepsze niż jego całkowity brak.

Naturalny

Na początku, jak zobaczyłam opakowanie myślałam że to żel do rąk. Wygląda bardzo niewinnie.
Pierwszy raz stosowałam żel z wodą jako główny składnik. W odczuciu był "zimny" wodnisty, lejący się. Nie ukrywam, miałam obawy że wszystko spłynie i nie będzie nawilżenia. Ale się pomyliłam. Spełnił swoje zadanie.

Najlepszy!

Żel intymny od Durex znacznie poprawił jakość mojego życia seksualnego. Dzięki swojej formule, niwelował on suchość i sprawiał że stosunek był o niebo lepszy i przyjemniejszy. Żel nawilża i dzięki swojej postaci ułatwia zbliżenie. Zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie!

Przyda się

Żel spełnia moje oczekiwania, ma swoje wady i zalety.
Na plus:
Nawilża, chociaż trzeba go trochę użyć.
Nadaje odpowiedni poślizg.
Nie ma zapachu, to sobie bardzo cenię.
Nie uczula., co dla mnie ważne, bo jestem alergiczką
Nie podrażnia.
Przeźroczyste opakowanie (widać ile produktu jest wewnątrz).
Łatwo dostępny, np. Rossmann.

Na minus:
Zbyt wodnisty, mam wrażenie że. to woda z żelem.
Z opakowania wylatuje za dużo produktu, warto pomyśleć nad innym rozwiązaniem.
Pozostawia plamy, mimo dużej zawartości wody pozostawia plamy.

Żel intymny na medal

Do tej pory stosowałam żele kupione w aptece, gdyż te sklepowe mnie uczulały.Naturals pure jest pierwszym żelem od Durex, który mogę stosować bez nieprzyjemnych konsekwencji. Przede wszystkim naturalny skład, poręczne opakowanie i wydajność działa tutaj bardzo na plus.żel długo utrzymuje nawilżenie okolic intymnych i nie podrażnia. Jedynie jego lejąca formuła może trochę przeszkodzić w odpowiednim dawkowaniu, ale jest to żel na bazie wody. Myślę że sięgnę po niego ponownie.

Pomoże, nie szkodząc

Żel intymny nie jest dla mnie żadną nowością. Tempo życia, brak czasu, stres i inne czynniki sprawiają, że od pewnego czasu żel intymny to dla mnie niezbędnik, aby czuć się komfortowo. Do tej pory używałam żelu innej marki i myślałam, że jestem zadowolona. Również posiadał w większości naturalny skład i był na bazie wody. Jednak żel Durex bardzo miło mnie zaskoczył. Już niewielka jego ilość wystarczy, aby dać poczucie nawilżenia, zapewnić lepszy poślizg i sprawić, aby było przyjemniej, a chyba o to właśnie chodzi. Nie ma też obawy, że wejdzie w reakcję i zmniejszy skuteczność prezerwatywy. Nie uczula, nie podrażnia, a zapewnia komfort i pozwala uniknąć nieprzyjemnych otarć. Nie wiem również, czy to kwestia przyzwyczajenia do wcześniej stosowanego produktu, ale wydaje mi się, że żel Durex sprawił się lepiej. Cena również jest przystępna, produkt jest też łatwo dostępny. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to brak opakowania z pompką, ale nie przeszkadza mi to bardzo, po prostu byłam do takiego przyzwyczajona. Plusem opakowania żelu Durex jest natomiast fakt, że widać zużycie, bo jest przezroczyste. Bardzo serdecznie polecam wszystkim, na pewno nie zaszkodzi, a z pewnością pomoże.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Staje na wysokości zadania :)

Testowałam żel jako mama po porodzie, która jak wiadomo - może borykać się z różnymi dolegliwościami w 'centrali' :)
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, żel jest bezzapachowy, ma neutralne pH, nic nie szczypie, nic nie przeszkadza, jakby współgrał z nami :) konsystencja jest taka dość rzadka i szybko się bardzo wylewa z tubki. Bardzo doceniam fakt, że żel jest w wersji pure, inaczej bałabym się o jakieś podrażnienia :)

Co tu dużo pisać, trzeba działać :)