Velvet, Ultra Sensitive, Nawilżany papier toaletowy

Velvet, Ultra Sensitive, Nawilżany papier toaletowy

Papier nawilżany Velvet Ultra Sensitive to innowacyjny produkt 2w1 - nawilżany papier toaletowy i chusteczki nawilżane dla niemowląt w jednym! Jest bezpieczny do stosowania od pierwszych dni życia.

Z myślą o najbardziej wrażliwej skórze stworzyliśmy niezwykle delikatną, hipoalergiczną i bezzapachową formułę kosmetyczną z dodatkiem panthenolu.
Idealny do wycierania pupy niemowlaka podczas zmiany pieluszki. Sprawdza się również w okresie korzystania z pieluszki i w okresie odpieluszkowania. Dodatkowo koi skórę po odparzeniach i zabezpieczają skórę przed oparzeniami. Myje i oczyszcza delikatnie i skutecznie jak woda. Łagodzi podrażniania, koi i pielęgnuje skórę pozostawiając ją gładką i odżywioną.
Stanowi doskonałe uzupełnienie standardowego papieru toaletowego w rolce. Posiada W 100% biodegradowalny i spłukiwalny listek, który można wyrzucać do toalety.
Produkt został przebadany dermatologicznie, klinicznie i pediatrycznie.

łagodzące, nawilżające, odświeżające
bezzapachowa, hipoalergiczna
pakiet
normalna, wrażliwa, sucha
chusteczki do higieny intymnej

Dobrze spełnia swoją role

W opakowaniu znajdziemy 48 listków papieru który jest dobrze nawilżony. Dzięki opakowaniu na klik, papier nie wysycha i do końca opakowania jest mokry. W moim domu, mając małe dzieci, nawilżany papier toaletowy to podstawa higieny. Ten jest jednym z lepszych. Pupa mojego dziecka jest dobrze oczyszczona i nie muszę mocno pocierać aby zrobić to dokładnie. Zostawia ją odświeżoną.Nie rwie się przy wyciąganiu co często zdarza się przy innych papierach.
Mała podręczna paczka sprawia ze idealnie nadaje się do torebki czy też do wózka.

delikatny

Papier jest umieszczony w opakowaniu, które zamyka się na klik, przez co papier nie wysycha. Nie podrażnia, dobrze odświeża, dla mnie super sprawa na szybkie odświeżenie, jest bardzo delikatny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżany papier toaletowy jest bezzapachowy

Velvet, Ultra Sensitive, Nawilżany papier toaletowy jest bezzapachowy. Działa tak samo dobrze jak inne papiery z Velvet. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, można go stosować również u dzieci. Opakowanie jest funkcjonalne szczelnie zamykane. Mieści się w torebce. Jest przyjemny dla skóry, delikatny. Nie powoduje podrażnień.

Delikatny nawet dla dziecka

Cieszę się, że powstał papier nawilżany, który można stosować również u dziecka. Czy to w podróży czy w domu, zawsze świetna alternatywa, gdy zwykle chusteczki nawilżane się skończą, albo zamiast ich. Pupka dokładnie oczyszczona po kupie, rączki na spacerze czyste. Papier nawilżany jest mięciutki i nie podrażnia skóry dziecka.

Velvet Ultra Sensitive - mój must have

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona papierem Velvet, Ultra Sensitive. Piękne opakowanie. Obawiałam się o skuteczność i zapach. Nic bardziej mylnego. Delikatny. Bardzo uniwersalny. Bez nachalnego zapachu. Najlepszy z wszystkich 3.

Delikatność i świeżość.

To chyba jest mój ulubiony wariant. Co go wyróżnia, że tak bardzo go lubię? Bezzapachowość. Opakowanie jest bardzo poręczne, ładnie wygląda na półce, mieści się w torebce, czy swobodnie można je wrzucić do schowka samochodowego i zabrać w każdą podróż, a jak wiadomo z dzieckiem, pomoc nawilżanych chusteczek czy właśnie papierów jest nieoceniona. Świetne jest zamknięcie na klik. Nic nie wysycha, nie dostają się do środka zabrudzenia. Po użyciu jest przyjemne uczucie łagodzenia i świeżości. Możemy ten papier również wykorzystać jako chusteczki nawilżane dla maluchów od pierwszych dni życia. Super jest też to, że listki możemy wrzucić do toalety, bez obaw o zatkanie.

Uniwersalny papier toaletowy

Velvet, Ultra Sensitive, Nawilżany papier toaletowy nada się zarówno do pielęgnacji miejsc intymnych dorosłych jak i niemowląt. Tego papieru nawilżanego używałam do czyszczenia pupy zamiast tradycyjnych chusteczek nawilżających dla dzieci. Sprawdził się on idealnie i poradził sobie z wieloma zabrudzeniami. Jego ogromnym plusem jest możliwość spłukania w toalecie. Dzięki czemu nie musimy wyrzucać go do kosza na śmieci.

Lekkie rozczarownie

Papier jest lekko wilgotny, nie za suchy i nie za mokry - w sam raz. Po użyciu pozostawia bardzo przyjemne uczucie na skórze. Brak substancji zapachowych sprawdzi się w przypadku dzieci, ale ja osobiście wolałabym jednak lekki neutralny zapach. Produkt jest ok, ale inne wersje papieru nawilzanego Velvet bardziej przypadły mi do gustu.

Opakowanie produktu jest wygodne i ułatwia stosowanie papieru. Plastikowe zamknięcie gwarantuje nam to, że papier na długo pozostanie wilgotny. Chciałbym, aby pojawiły się też mniejsze opakowania tego produktu - idealne do torebki.

Dla całej rodziny

Bezzapachowy, hiporalergiczny, mega delikatny papier, odpowiedni nawet dla niemowląt. Czyści, odświeża, nawilża, niweluje podrażnienia. Idealny na rodzinne wyjazdy. Praktyczny, posłuży całej rodzinie. Polecam całą serię!

Najlepszy papier nawilżany

Papier testowany dermatologicznie, o pH odpowiednim dla okolic intymnych, jest ultra delikatny, nie podrażnia, nie powoduje pieczenia. Bezzapachowy, więc nie drażni dodatkowo. Łagodzi podrażnienia, koi i pielęgnuje dzięki dodatkowi panthenolu. Świetny na szybkie odświeżenie. Wygodne w użyciu opakowanie z klapką, zapobiega wysychaniu.

Delikatność

Bardzo delikatny, idealny nawet do wrażliwej skóry. Bezproblemowo się spłukuje. Poręczne, wygodne opakowanie, łatwe do zabrania wszędzie ze sobą. Świetna alternatywa dla tradycyjnego papieru.

Coś dla malucha

Ta wersja sprawdziła się u mojej córki która non stop miała problemy skórne. Teraz bez problemu sam radzi sobie w łazience. Produkt nie uczula,nie podrażnia więc smarowanie pupy to już przeszłość. Plus za estetyczną grafikę która jest miła dla oka. Cena bardzo przystępna.