AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej AA Intymna Pure Aqua Formula to wyjątkowo delikatne rozwiązanie dla kobiet o wyjątkowych potrzebach.
• 0% SLS, SLES, mydła, kompozycji zapachowej.
• Odpowiednio nawilżają delikatne okolice sfer intymnych.
• Przywracają komfort świetnie sprawdzając się szczególnie przy podrażnieniach .
• Wyciąg z rumianku – łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację i działa przeciwzapalnie.
• Kwas mlekowy – przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne.
• Alantoina – chroni okolice intymne przed przesuszeniem i regeneruje skórę, zapewniając jej długotrwały komfort i nawilżenie.

chusteczki do higieny intymnej
ochronne, równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, odświeżające
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
wrażliwa
pakiet

Są rewelacyjne

Często do nich wracam bo są super!
Sprawdzają się wszędzie, ale najczęściej sięgam po nie podczas wakacji - produkt must have w plecaku i kosmetyczce.
Są dobrze nasączone, nie są klejące, po aplikacji skóra jest odświeżona, pozostawia uczucie świeżości. Co ważne- po wyschnięciu nie pozostawia skóry lepkiej.
Nie podrażniły mnie, są bardzo delikatne dla skóry.

Kosztują mało, dostępne są w większości drogerii zatem polecam wypróbować.

Te chusteczki mega odświeżają

Chusteczki do higieny, które mega odświeżają.
Zabieram je wszędzie ze sobą, by mieć pewność , że w razie mało komfortowej sytuacji będę mogła się odświeżyć. Chusteczki zakupiłam w drogerii i odrazu je pokochałam. Te chusteczki to prawdziwy hit zarówno na wycieczki bliższe jak i dalsze. W życiu każdej kobiety najważniejszy jest komfort i te chusteczki zapewniają taki komfort.

Doskonałe

Chusteczki AA Intymna doskonale sprawdzają się w te ciepłe dni. Opakowanie jest małe, poręczne, ilość chusteczek jest wystarczająca- nie ma obaw, że przy codziennym odświeżaniu chusteczki wyschną a jednocześnie nie trzeba co drugi dzień kupować nowych. Opakowanie zajmuje mało miejsca w torebce, dzięki czemu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Chusteczki są odpowiednio nawilżone, nie dają uczucia mokrych okolic intymnych a rzeczywiście odświeżonych. Nie wywołują uczulenia, nie kleją się, nie wyzwalają pieczenia czy też dyskomfortu. Polecam!

Całkiem ok

Chusteczki są wygodnym opakowaniu, które łatwo zapakować ze sobą na wyjście bądź wyjazd. Chusteczki są dobrze nasiąknięte, bardzo dobrze oczyszczają. Chusteczki odświeżają i pozostawiają uczucie komfortu. Nie powodują pieczenia ani dyskomfortu. Produkt wydajny. Jedynie taśma mogłaby lepiej trzymać.

Bardzo dobre

Miałam długi czas swoje lubiony chusteczki, ale niestety producent postanowił zmienić opakowanie a w wraz z nich jakość chusteczek, dlatego szukałam czegoś nowego.

AA Pure Aqua sprawdziły się bardzo dobrze
+ dobry skład
+ przyjemny, lekki zapach
+ trwałe, nie targają się
+ idealnie nasączone
+ trwałe opakowanie, dobre zamknięcie utrzymuje chusteczki cały czas wilgotne

Dobre chusteczki

Chusteczki do higieny intymnej używam stałe po za domem, więc często kupuję - osobiście mam swoje ulubione ale czasem podczas promocji kusze się na inne by móc wypróbować i tak właśnie znalazły się te w mojej torebce. Chusteczki są w małym, poręcznym opakowaniu. Wyciągają się pojedynczo co duży plus że jedna nie ciągnie drugiej. Nie podrażniają miejsc intymnych oraz nie powodują alergii. Po zastosowaniu dają uczucie komfortu i świeżości. Taśma zamykającą mogłaby być mocniejszą, bo po kilku użyciach nie jest mocna - ale to większość chusteczek różnych firm ten problem ma.

odświeżenie i niezawodność

Polecam jak te chusteczki, dają uczucie świeżości i czystości szczególnie latem, kiedy jesteśmy narażone na odparzenia, infekcje, pieczenie..
To uczucie po ich zastosowaniu jest zbawienne dla delikatnej skóry okolic intymnych. Polecam na wszelkie wyjazdy , warto mieć je w torebce :)

Dobre

Bardzo dobre chusteczki. Nie zauważyłam ażeby powodowały podrażnienia czy też uczulenia. Doskonale koją skórę okolic intymnych. Mają bardzo dobre, higieniczne oraz praktyczne opakowanie. Można je dostać również w dobrej cenie.

Dobre poza domem lub gdy potrzebujemy odświeżenia w ciągu dnia.

Chusteczki zakupiłam w internetowym sklepie producenta w którym co pewien czas robię zakupy.
Nie widziałam ich w popularnych drogeriach czy hipermarketach, ale może po prostu przeoczyłam gdyż opakowanie nie wyróżnia się w tłumie,
Chusteczki są odpowiednio nawilżone i przyjemnie odświeżają, idealne w podróży lub gdy potrzebujemy się odświeżyć, a jesteśmy poza domem.
Naklejka jest szeroka, ale po pewnym czasie klej traci swoją "moc" i niestety może wtedy dojść do wysuszenia się produktu.
Zapach delikatny, świeży. Chusteczki nie podrażniają delikatnych okolic.
Nie wiem na ile łagodzą stany zapalne gdyż pod tym względem jest wyjątkowo zdrowa i niezwykle rzadko mam dolegliwości.
Całkiem przyzwoite chusteczki, ale nie sądzę by zasługiwały na więcej niż mocna czwórka i tyle też daję.
Nie wykluczam, że kiedyś do nich wrócę.

Super chusteczki, super skład

Świetne chusteczki, zwłaszcza w podróż albo do zabrania w miejsca, gdzie nie mamy okazji skorzystać z prysznica, a chcemy czuć się świeżo. Super skład - żadnych SLS i innych świństw. Dzięki temu nie podrażniają. Bardzo ładny, delikatny zapach, który pozostawia uczucie świeżości. Opakowanie spore, szczelnie się zamyka także chusteczki się nie wysuszają.

tak!

Z czystym sercem polecam. Chusteczki, które odświeżają, dają poczucie czystości i świeżości. Są mocno nasączone, miękkie, w odpowiednim rozmiarze - nie za małe nie za duże. Wygodne zamknięcie na długo pozwala nam cieszyć się ich wilgotnością. Lekkie, poręczne, zmieszczą się w każdej torebce, idealne na podróż i upały. Mają dobry skład, nie pachną zbyt intensywnie, ale całkiem przyjemne. Zapewniają poczucie komfortu. Bardzo przystępna cena

Delikatne i skuteczne

Chusteczki zakupiłam w cenie promocyjnej, przy zakupie płynu od AA. Przy wyborze kierowałam się przede wszystkim składem i brakiem intensywnych substancji zapachowych, gdyż przy pielęgnacji okolic intymnych zależy mi na delikatności.
Opakowanie pełni wygodna saszetka, z zaklejanym zamknięciem. Klej dobrze trzyma, więc saszetka nie otwiera się samoistnie, a chusteczki nie wysychają. Wykonane są one z miękkiego i delikatnego materiału, o optymalnym rozmiarze.
Zapach jest neutralny, co bardzo mnie cieszy. Produkt jest dobrze nasączony, tak więc jedna chusteczki starcza na jedno użycie.
Efektem stosowania jest wyraźne odświeżenie, z jednoczesną delikatnością. Delikatna skóra jest optymalnie nawilżona i nie podrażniona. Forma kosmetyku pozwala na schowane do torebki, tak więc dzięki temu możemy cieszyć się czystością w każdej chwili.