Durex, Naturals Pure, Żel intymny

Durex, Naturals Pure, Żel intymny

Wiele kobiet odkrywa, że stosowanie żelu intymnego wpływa pozytywnie na ich doznania seksualne. Kobiety często doświadczają nadmiernej suchości okolic intymnych w różnych dniach cyklu miesiączkowego - używanie żelu intymnego jest całkowicie naturalne.

Żel intymny Durex Naturals Pure zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Jego zadanie to zapewnienie gładkości i pośligu w czasie seksu.

Łagodna formuła na bazie wody nie zawiera sztucznych dodatków zapachowych ani barwników, ma przyjazne pH, by zapewnić naturalny komfort.

Żel jest odpowiedni do użycia z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej lub nielateksowymi poliizoprenowymi prezerwatywami.

żele
nawilżające
normalna, wrażliwa, sucha

Warto!

Cześć!

Myślę, że taki produkt powien zainteresować nie jedną parę. Mnie szczególnie przekonał skład, który jest naturalny. Co jeszcze.

To, że ma :

-Przyjazne pH
-Łagodną formułę z prebiotykiem
-jesr bez sztucznych barwników i aromatów

Żel ma odpowiednoa konsystencję. Nie jest ani rzadki, ani gęsty. W bardzo dobry sposób nawilża miejsca intymne i daje niesamowity poślizg podczas stosunku.

Jest bezpieczne, nie uczula i nie podrażnia, co też jest bardzo istotna kwestią.

Łatwo się go aplikuje, nie ubrudzi wszystkiego dookoła.

Wiadomo, różne są dni i różnie nasz organizm reaguje na otoczenie. Dlatego uważam,że warto mieć taki produkt pod ręką, ponieważ potrafi ułatwić sprawę ;).

Super zel, znacznie poprawia sam stosunek seksualny, jest on naprawdę nawilżający poprawia odczucia podczas sexu, wydłuża sam stosunek, zel nie uczula, nie szczypie, nie swędzi, jest wydajny bo wystarczy mała ilość. Ogólnie polecam

Robi to, co powinien ale najważniejsze, że ma naturalny skład

Nie będę się rozpisywać, jakie są moje oczekiwania od tego typu produktów. Zakładam, że każdy wie, do czego służą i kiedy się ich używa :-) Ciężko jest jednak znaleźć tego typu produkt z dobrym składem, a wrażliwa i delikatna skóra włażnie takich składów potrzebuje.

Jeśli chodzi o żel marki Durex z serii Pure Naturals testowałam go w wariancie sensitive, czyli najdelikatniejszym. Jest to produkt stworzony na bazie wody, w składzie którego znajduje się 100% naturalnych składników. Jest łatwy w użyciu, nie pozostawia plam, działa jak powinien. Nie powoduje alergii, podrażnień, czy innych działań nieporządanych. Można go śmiało używać.

Opakowanie to plastikowa, średniej wielkości tubka, która jest transparentna, dzięki czemu na bieżąco widać zużycie produktu. Sam żel jest dość wydajny, a jego konsystencja jest w sam raz, ani zbyt rzadka, ani zbyt gęsta. Produkt jest bezzapachowy. Za opakowanie 100 ml trzeba zapłacić ok. 25 zł. To dość wysoka cena, jak za tę pojemność ale wiadomo, że płacimy za to, że produkt ma dobry skład. Niestety mamy takie czasy, że chemię możemy kupić tanio, a za naturalne składy czesto trzeba więcej zapłacić. Biorąc to pod uwagę nagle okazuje się, że nie jest to wcale aż tak drogi produkt.

Co tu dużo mówić. Żel robi co ma robić i przy tym nie szkodzi. Ma świetny skład i można go stosować bez obaw o zdrowie.

Żel bardzo fajny, jeden z ulubionych. Jest na bazie wody, bardzo dobrze sie sprawdza. Nie uczula, spełnia swoją role. Jest jednak troszkę za bardzo płynny. Mało wydajny. Nie klei sie.

Przyjemny

Żel intymny to produkt bez którego nie wyobrażam sobie stosunku. Szczególnie teraz gdy jestem po ciąży i pojawiała się tak duża suchość okolic intymnych, która powodowała ból i zniechęcała do zbliżeń.
Nature durex to produkt niezwykle delikatny, przyjemny.
Doceniam, ze posiada naturalny skład, nie podrażnia i jest bezzapachowy :) do tego nie brudzi pościeli :)

Całkiem w porządku

Żel spełnia swoją rolę, nawilża i ułatwia zbliżenie. Jest delikatny, nie podrażnia, zapach niewyczuwalny, to dla mnie plusy.
Mógłby być jednak poręczniejszy w użyciu, np. z pompką. Ciężko się go aplikuje z tubki. Także konsystencja, jak dla mnie, trochę za rzadka.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z lepszych żeli intymnych

Jak dla mnie jeden z lepszych żeli intymnych.
Delikatny, dobrze nawilżający, dający bardzo dobry poślizg żel. Zawsze używam żeli na bazie wody, ponieważ inne wywołują podrażnia.
Po tym żelu nie miałam żadnego podrażnienia, żadnego swędzenia. Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem i jakością produktu.

Dobrze nawilża

Żel jest bezzapachowy, o lekko lejącej się konsystencji. Dobrze nawilża, nie podrażnia. Wystarczy niewielka ilość żelu, aby było dobre nawilżenie. Jest wydajny i starczy na długo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krok w dobrą stronę, jest nawet naturalnie!

Słowem wstępu: dotychczas stosowałam jedynie apteczne lubrykanty bo cenię sobie neutralność zapachową produktów. Teraz mogę śmiało powiedzieć że i Durex ma coś dla mnie!

Intymny żel, neutralny, przezroczysty, nie za gęsty, nie za rzadki.
Tubka wygodnie aplikuje produkt, jest też nie za duża, nie za mała co dla mnie akurat jest dużym plusem.
Daje poślizg przy zbliżeniach i odpowiednie nawilżenie czyli to czego oczekuję od tego typu produktów.
Zastanawiam się tylko czy cena tego żelu nie będzie zbyt wygórowana.

Durex pure - naturalnie!

Durex naturals Pure żel intymny spełnił moje oczekiwania.
Konsystencja rzadka,wręcz wodnista,ale spełnia swoją rolę.
Wystarczy niewielka ilość pdoruktu by spełnił swoja rolę i zapewnił przyjemność z jego używania.
Duży plus za naturalny skład,gdzie bazą jest woda.
Opakowanie-tuba,troche nieporęczne gdyż przy małe nieuwadze i wylatuje spora część produktu ;) Zdecydowanie opakowanie mogłoby być z pompką.
Żel wygląda na dyskretny produkt i dyskretnie wchodzi w intymną atmosferę,więc zdecydowanie polecam ten produkt, myślę,że nie skończe na jednym opakowaniu!
Dobrze by było pomysleć o różnych wariantach żelu, mogłoby być ciekawie :)

Durex robi "to" dobrze

Żel zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej tubie. Widać dzięki temu zużycie. Jest go 100 ml więc nie mało. Produkt jest bezbarwny, bez zapachowy. Jest hypoalergiczny, więc nie uczula, nie podrażnia. Swoją rolę spełnia idealnie. Daje poślizg, nawilżenie. Jestem świeżo upieczoną matką i karmię piersią. Hormony powodują suchość pochwy więc jest wybawieniem dla kobiet chcących "wrócić do gry". Uratował pierwszy seks po porodzie. Podsumowując : jest wydajny, wystarcza mała ilość. Nie lepi się, nie brudzi. Wart jest swojej ceny, bo ma dobry skład. Jest na bazie wody więc nie jest tłusty a mimo to ułatwia współżycie. Po stosowaniu go nie zauważyłam oznak infekcji. Same zalety. Zero wad. Durex zrobił mi dobrze :).

Bardzo się polubiliśmy

Kiedy zobaczyłam, że w klubie recenzentki Wizaż będzie odbywać się testowanie żelu Durex - Naturals Pure byłam bardzo zaciekawiona.
Po pierwsze, żel ma bardzo ładne opakowanie, jest minimalistyczne i dzięki temu że jest przezroczyste widać ubytek produktu.
Konsystencja jest dosyć rzadka (co jest całkowicie normalne w żelach na bazie wody) co nie umniejsza jego działaniu.
Żel łagodzi objawy dyskomfortu spowodowanego suchością pochwy i sprawia że współżycie jest przyjemniejsze. Zapewnia odpowiednie nawilżenie i jest delikatny dla skóry, nie podrażnia, nie uczula.
Bardzo łatwo się zmywa, nie zauważyłam aby zostawiał plamy.
Jest wydajny, wystarczy użyć odrobiny aby odczuć nawilżenie.
Podsumowując żel spełnia swoje zadanie w 100%, szczerze go polecam.