Health Labs Care, RestMe, Kiedy masz problemy ze snem, Suplement diety

Health Labs Care, RestMe, Kiedy masz problemy ze snem, Suplement diety

RestMe to suplement, który zapewnia codzienne ukojenie i wyciszenie, łagodzi stres oraz ułatwia zasypianie. Produkt został oparty na składnikach znanych ze swoich uspokajających oraz regenerujących właściwości, które umożliwiają powrót organizmu do naturalnego rytmu dnia i nocy.

Powstał z myślą o osobach które:
● mają problemy z zasypianiem i łatwo wybudzają się ze snu
● pracują zmianowo
● wykonują wyczerpującą pracę umysłową, która wymaga od nich skupienia, spokoju i odporności psychicznej
● są narażone na stres

Co ważne, formuła RestMe uwzględnia synergizm składników, dzięki czemu są lepiej wchłaniane przez organizm.

Kapsułki

Skuteczność:

Naturalny uspokajacz:)

Nie mogę stosować leków na sen, bo strasznie mnie zamulają i następnego dnia jestem nie do życia. Postanowiłam poszukać czegoś naturalnego. Suplement RestMe w naturalny sposób wycisza mnie na wieczór. Biorę go godzinę przed pójściem do łóżka. Teraz lepiej mi się zasypia. Biorę go regularnie, bez względu na poziom stresu. Bardzo go lubie, bo nie odcina, a ładnie wycisza:) naprawdę polecam!

Działa :)

Suplement diety RestMe to naprawdę świetny produkt. Jest w wygodnej formie kapsułek, które są łatwe do połknięcia. Opakowanie jest estetyczne i szklane - co jest dużym plusem. W składzie kapsułek znajdziemy nie tylko magnez, ale też wiele naturalnych składników jak np. korzeń kozłka lekarskiego.
Jeśli chodzi o działanie RestMe, przede wszystkim pomaga wyciszyć się przed snem i szybko zasnąć, a sen jest ciągły i regenerujący. Zwiększa też odporność na stres, co jest zauważalne przy regularnej suplementacji. Uważam, że jest to naprawdę produkt godny polecenia.

Działa!

Suplement diety RestMe pomaga w wyciszeniu się, koi nerwy, ułatwia zasypianie i poprawia koncentrację. Poleciłam suplement RestMe swojej przyjaciółce, ponieważ jest niezawodny i działa! Właśnie czegoś takiego szukałam.

Bardzo polecam

Wielkosc tablek jest stosunkowo wygodnia, nie ma problemu z połykaniem.
Tabletki zdecydowanie pomagają w zaśnięciu.
Organizm rano jest wypoczęty.
Przy regularnym stosowaniu w ciągu dnia dość mocno odczuwalna jest poprawa koncentracji, skupienie przychodzi dużo łatwiej.
Zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie.

• Skuteczność: 5

Polecam, jednak należy być cierpliwym

Produkt ułatwia zasypianie, dodatkowo likwiduje problem wybudzania się w nocy. Sen jest głębszy, więc po przebudzeniu jest się bardziej wypoczętym. Warto jednak zaznaczyć, iż w pierwszych dwóch tygodniach stosowania nie widziałam poprawy w zasypianiu i jakości snu, jednak później suplement zaczął działać i faktycznie mogę stwierdzić, że jest skuteczny.
Nie zauważyłam jednak poprawy koncentracji w trakcie stosowania produktu. Po części można powiedzieć, że wpływa kojąco na nerwy, jednak w sytuacjach wysoce stresowych nie spowoduje znacznego złagodzenia stresu.

Strzał w dziesiątkę

Pomaga w wyciszeniu się ale nie robi tego otępiając tylko subtelnie. Tak, że naprawdę pora snu nie sprawia dodatkowych nerwów i niepokoju!
Moim zdaniem pomaga w wyciszeniu. I znowu nie jest to takie nagłe albo nieprzyjemne. Powolutku w pewnym momencie napięcie mija i ogarnia mnie taki błogi stan. Czuję po pewnym czasie, że nawet nie spinam tak mięśni i szczęki.
Ułatwia zasypianie to na pewno! Kiedy nadchodzi już ta pora spania nie mam już nerwów i niepokoju. Nie stresuje mnie już to tak bardzo bo wiem, że nie będę się już przewracać w łóżku godzinami i to naprawdę mi dużo daje. Wpływa to na cały dzień bo nie mam podświadomie tej niechęci do pójścia spać będąc jednocześnie bardzo zmęczoną. Nie wiem jak to się dzieje ale zasypianie zajmuje mi o wiele mniej czasu. Mam wrażenie, że tyle co normalnemu człowiekowi. Nie zdążę nawet wszystkiego obmyśleć jak to mam w zwyczaju bo tak szybko nadchodzi sen. Bardzo to doceniam!
Mam teraz w pracy bardzo ciężki okres bo wraz z awansem przejęłam bardzo ciężki obszar księgowości. Zauważyłam, że jestem w stanie mocno się skupić i przyjąć ogromną dawkę wiedzy. Oczywiście jestem później bardzo zmęczona ale dzięki RestMe mogę zasnąć w nocy i odpocząć nie zadręczając się myślami.

• Skuteczność: 4

Rest w 100%

Zachwycił mnie nie ty tylko sam efekt działania - wyciszenie, brak "muła" kolejnego dnia, delikatna redukcja stresu w ciągu, ale i szybkość działania. Po niecałym tygodniu można już zacząć odczuwać pozytywne efekty suplementacji!

Świetny suplement!

Wypróbowałam już chyba większość suplementów ułatwiających zasypianie i kojących nerwy, dostępnych w aptekach bez recepty i muszę przyznać, że RestMe jest jednym z lepszych, o ile nie najlepszym, który stosowałam. Po zażyciu tabletek zdecydowanie łatwiej się odprężyć i wyciszyć, dzięki czemu preparat genialnie wpływa na zasypianie (oczywiście jeśli nie problem z nim nie jest spowodowany jakimiś problemami zdrowotnymi). Mam wrażenie, że odkąd biorę RestMe jestem też spokojniejsza w ciągu dnia. Kapsułki są łatwe do połknięcia, mają świetny, bezpieczny skład i bardzo estetyczne opakowanie. Polecam!

Dobry produkt

Mogę z czystym sumieniem polecić suplement diety RestMe, ponieważ jest skuteczny w działaniu, sprawia, że łatwiej zasypiamy, mamy lepszą koncentracje, uspokaja i wycisza nerwy. Obietnice producenta są wg mnie spełnione.

Jestem zaskoczona - RestMe działa lepiej jak się spodziewałam

Brałam RestMe wieczorem i dużo łatwiej było mi się wyciszyć, przygotować do nocnego spoczynku - gonitwa myśli została zatrzymana i pomogło mi to wypracować sobie wieczorną rutynę sprzyjającą łatwiejszemu zasypianiu. Dużo szybciej zasypiałam, a sen nie był płytki (nie wybudzałam się w nocy jak to bywało wcześniej). Zauważyłam ogromną różnicę w działaniu mojego układu nerwowego - dużo łatwiej było mi się wyciszyć wieczorami, zasypianie było ułatwione, a sen "twardy".
Mimo wysokiej ceny kupiłam kolejne opakowanie bo uważam, że jest bardzo skuteczne.

• Skuteczność: 5

RestMe zmienił moje życie na lepsze

Oczywiście nie ma cudów. RestMe nie sprawił magicznie, że zmieniło się cale moje życie. Jednak.. Do tej pory miałam spore problemy ze snem. Jestem zdrowa, wszystkie wyniki badań w normie, ale chodziłam bez przerwy zmęczona. Winowajcą okazał się sen. Wieczorem senna robię się bardzo późno, w związku z tym tez późno kładę się spać. A rano muszę wstać do pracy. Sprawiało to że chodziłam bez przerwy niewyspana, w pracy nie mogłam się skupić. W trakcie dnia musiałam robić sobie drzemki co i tak niewiele pomagało.
Odkąd biorę RestMe robię się senna dosyć szybko. W związku z tym mogę się położyć spać już ok 22-23 wieczorem. Zdecydowanie lepiej śpię i rano budzę się wypoczęta. Ostatnio nawet nie potrzebuję budzika żeby się obudzić :) Jednocześnie jestem bardziej zadowolona z życia i uśmiechnięta, w końcu się wysypiam. W pracy jestem bardziej skoncenrowana i efektywna.
RestMe mogę polecić każdemu. Na prawdę poprawia jakość życia.

REWELACYJNY DZIAŁAJĄCY SUPLEMENT

Produkty estetycznie zapakowany. Szklany słoiczek spełnia moje oczekiwania co do ekologii i przechowywania tabletek. Opakowanie niezwykle estetyczne z piękną nowoczesna szatą graficzną.
Suplement posiada dobry skład. Działa łagodząco nerwy i ciężki dzień w pracy. Daje znaczące ukojenie i dobry sen , który jest łagodny. Wspaniale się po min wstaje wyspany i wypoczęty przez co można się koncentrować na innych zadaniach. Formuła łatwa do przełknięcia.