Essence, Pure Skin, Anti-Spot, Intenisve Night Treatement (Intesywna kuracja przeciw wypryskom na noc)

Odkryj prawdziwie piękny sen! teraz mamy całkowicie nową pomoc - SOS w nagłych wypadkach. Intensywna nocna terapia została specjalnie stworzona do tego, by delikatnie ale efektywnie wytępić pryszcze i zaczerwienienia w czasie nocnego snu. Zawiera formułę głęboko oczyszczają pory i wyraźnie redukuje pojawianie się nowych wyprysków.

działa :)

Działa, ale tylko wtedy, gdy nakładałam punktowo na wypryski. Liczyłam na to, że jak nałożę np. na nos zrobi coś z moimi wągrami ale niestety po nałożeniu skóra po prostu mnie swędzi, że nie idzie wytrzymać. Poza tym i tak wycieram wszystko w poduszkę.

Żel nakładany na pojedyncze wypryski spisał się znakomicie- wystarcza 1-2 noce, żeby pryszcze były o wiele mniejsze.

Zdecydowanie polecam- rzadko można kupić żel punktowy na wypryski za 10 zł o pojemności aż 40 ml :))

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mieszane uczucia

Kupiłam oczywiście przez wizaż. Ale ten produkt mnie niestety nie zachwycił i nie działa na mnie tak jak na niektóre dziewczyny, pomimo, że używam go codziennie na noc (i punktowo i na całą twarz).

Plusy :
- tani
- bardzo wydajny
- przyjemny zapach
- dobre opakowanie z poręcznym aplikatorem
- zauważyłam, że w miarę przyzwoicie poprawia stan już istniejących wyprysków i przyspiesza ich gojenie

Minusy :
- trudno dostępny
- niewiarygodnie wysusza zdrową skórę - w niektórych miejscach aż się łuszczyła, dlatego po kilku dniach postawiłam na stosowanie punktowe i teraz już jest ok
- raczej nie zapobiega powstawaniu nowych wyprysków i zaskórników

Po nałożeniu grubszej warstwy strasznie kleiłam się w nocy do poduszki, co było niezbyt przyjemne. Wycieranie preparatu w pościel nie miało sensu, więc aby preparat został na twarzy przez całą noc to nakładam sporą ilość żelu na problematyczne miejsca i przyklejam do twarzy powycinane kawałki z chusteczek higienicznych lub papieru toaletowego. I o dziwo się to nie odkleja z twarzy, a preaparat zamiast na poduszce jest całą noc na twarzy.

nie działa.

Tak jak poprzedniczka skusiłam się po przeczytaniu pozytywnych recenzji. Na mnie ten produkt nie działa.

+ cena
+ duże i estetyczne opakowanie, przyjemny aplikator
+ konsystencja (żel, dobrze się rozprowadza)

- nie widzę wpływu na niedoskonałości.

Punktowo nakładam w różny sposób - albo grubszą warstwą na noc, albo np. kilka razy dziennie, zależnie ile mam czasu. Wcieram, wsmarowuję, zostawiam \'kropę\' w formie maseczki na ewentualnym pryszczu.. Niestety nie widzę żadnego wpływu na niedoskonałości, nie niweluje zaczerwienienia, nie wysusza, nie zmniejsza, nie przyspiesza \'wyciągania\'. Chyba mam ogólnie oporną skórę na wszelkie takie preparaty, gdyż prawie po niczym nie widzę różnicy, cóż.

Zdarzało mi się także nakładać cienką warstwą na przykład na czoło - poprawa jest minimalna, skóra wygląda na odrobinę gładszą, ale nie jest to powalający efekt. Jest to raczej kwestia zwężenia porów i wysuszenia, gdyż jest to mocno alkoholowy produkt. Osoby z wrażliwszą skórą powinny uważać - może podrażnić lub spowodować pieczenie.

Szczerze mówiąc, nie lubię tego żelu, tylko zajmuje mi miejsce w kosmetyczce. Nie mogę się doczekać, aż go skończę, na moje nieszczęście jest bardzo wydajny. Ja go na pewno nie kupię, natomiast mam wrażenie, że ten produkt może być bardzo skuteczny na bardziej podatnej skórze.

Używam tego produktu od: długo, chyba z 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ani dobry, ani zły. przeciętny

naczytałam się samych wspaniałych renezji nt. tego kosmetyku, uradowana faktem,że jest cos na miarę effaclaru (jak pisała jedna wizażanka) w cenie 5 razy niższej kupiłam i ja ... tak chciałam, żeby i na mojej skórze okazał sie doskonały.

widocznie mam skóre bardziej problematyczną, bo na moją twarz nie działa:/ nie łagodzi wyprysków,zaskórniaków, pryszczy, jedynie podoba mi się nawilżenie jakie daje.
będę go stosować dalej, może akurat... jednak uważam, że kosmetyki apteczne są najlepsze (diacneal, cleanance k, effaclar k, skinoren, acnederm, brevoxyl, differin - one naprawde dają rade z trądzikową skórą)

myslę, że ta kuracja odpowiednia będzie dla młodej skóry, dla nastolatków, którzy zaczynaja "przygode z trądem" :D
może byc odpowiedni dla osób, które mają powiedzmy kilka krostek, bez przebarwień, zaczerwienień itp, jednym słowem uważam, że ta kuracja nie jest dla osób z "twarzą po przejściach"

polecam nastolatkom wypróbować, moja 13 letnia siostrzenica była nawet zadowolona.

jednak ja wracam skruszona do ww specyfików aptecznych.

Chyba nie dla mnie

Kupiłam go, bo zauważyłam jego wysokie oceny na wizażu. I cóż.. chyba na mnie nie działa tak doskonale, jak na moje poprzedniczki.
Chociaż używam go codziennie wieczorem, nie zauważyłam zbytniej poprawy. Wypryski nie zniknęły, a także żel nie przyczynił się jakoś wybitnie do zminimalizowania powstawania nowych. Jednak zauważyłam odrobinę poprawy, dlatego nie mogę dać oceny zerowej.
Inne plusy to niska cena i stosunkowe wydajne opakowanie.

Szkoda, że nie jest dobry dla mojej cery.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: niewielka ilość pierwszego

wyjatkowo skuteczny

Jakis czzas temu zaczelam miec problemy z cera, szczegolnie na brodzie - nieustannie pojawiali sie na niej wypryski, nie moglam ich doleczyc, jakby sie rozmnazaly - co jakis zniknal, pojawial se nastepny. Mialam juz isc do dermatologA, ale w miedzy czasie uzywalam roznych kosmetykow. I kupilam ten. NiskA cena, estetyczne opakowanie i higieniczny dozownik. Pierwsze wrazenie - super zapach i konsystencja, od razu wchlania sie. Kilka chwil i wszelkie zaczerwienienia sie zlagodzone, bardzo szybko goi wszelkie wypryski. Wystarczylo kilka dni. Zdarza sie, ze uzywam go w ciagu dnia. Naprawde rewelacyjny kosmetyk, lepszy niz kuracja Under 20 Lirene i Effacklar. Obecnie uzywam sporadycznie, miejscowo, na przejsciowe problemy, zawsze dziala swietnie.

Używam tego produktu od: 2 msc

Najlepszy jaki miałam!

Kupiłam, ponieważ już miałam dość moich problemów, po rpku intensywnej kuracji antybiotykami, leczeniu u dermatologa pomógł mi żel z natury!!!!!!! Dziwne prawda?!!! Niestety problem miałam spory, nie był to zwykły, młodzieńczy trądzi, a bolące wielkie gule, leczące się tygodniami!!!! ( mam 26 lat)
Nie spodziewałam się takich efektów i powiem szczerze, że nadal jestem zdumiona, każdego ranka się budzę i spodziewam się pogorszenia cery,a jest coraz lepiej!!!
Stosuję na noc i czasem punktowo na dzień. Zel ma alkohol, więc po nałożeniu czuć na skórze taką dezynfekcję, lekkie szczypanie, ja to lubię! Żel nie zlikwidował mi problemu na 100%, ale jest poprawa w 70%!!!!!!!!!!!!!
To dużo! Żel sprawia, że "niespodzianek" jest z każdym dniem coraz mniej, jest to absolutnie mój faworyt.
Dziękuję Wam bardzo za rzetelne opinie o tym produkcie, bo to dzięki Wam odkryłam ten wspaniały, żel-cudo!!!

Naprawdę działa:)

Kupiłam ten produkt, bo miałam już dosyć uporczywie powracających niedoskonałości, zwłaszcza na moim czole. Nie pomagały mi antybiotyki - tylko wysuszały skórę, a po odstawieniu trądzik znowu się pojawiał. Muszę przyznać, że byłam już załamana. Kuracja na noc była dla mnie ostatnią szansą na ładną cerę:) Co prawda na początku trochę się zawiodłam: posmarowałam raz, potem drugi, a wypryski wcale nie znikały. Jednak wystarczyło trochę cierpliwości i w końcu pojawiły się efekty. Po dwutygodniowym stosowaniu kuracji na noc zapomniałam o wszelkich niedoskonałościach:) Sama nie mogłam w to uwierzyć, zwłaszcza, że stało się to za sprawą preparatu z drogerii za niecałe 10 zł. Dzisiaj stosuje kurację od czasu do czasu na noc, nie mam większych problemów z cerą. Oczywiście od czasu do czasu pojawi się jakaś niespodzianka, ale jest naprawdę o niebo lepiej:) Produkt essence łatwo się wchłania, nie zostawia tłustej warstewki i nie wysusza. Pachnie trochę męsko, ale cóż:) Naprawdę polecam wszystkim dziewczynom i kobietom, które borykają się z nawracającymi niedoskonałościami skóry:)

działa!

kupiłam go pod wpływem dobrych opinii na wizażu :)
oczywiście nie zawiodłam się. stosuję kurację co ok. 2 dni od miesiąca i WIDZĘ efekty. buźka stała się gładsza, wszelkie niespodzianki szybciej znikają, ogólnie stan cery znacznie się poprawił :) zostanę z nim, polecam ;))Używam tego produktu od: miesiąc

edit: po czasie odejmuję mu dwie gwiazdki.
po pierwsze - niedoskonałości nie znikają, a nawet jest ich coraz więcej. po drugie - okropnie niekomfortowe uczucie po nałożeniu żelu. klei się i jest taki... ble. jednak nie do końca polecam problemowym buziom.

Dobry

Dotychczas stosowałam krem Nivea, który miał jednak naprawdę poważną wadę, pomimo działania - potrafił mnie zapchać. ;) Ten żel działa dużo lepiej niż krem Nivea - ma postać żelu, który szybko się wchłania i nie zapycha. Produkt Essence tańszy od kremu Nivea, ale też jego wydajność jest niższa (starcza na około 2 miesiące).
Musze przyznać, że jestem naprawdę zadowolona - stan mojej buzi się poprawił, mam mniej pryszczy, a te które wyskakują, szybciej się goją.

Pomimo iż ma w składzie alkohol nie wysusza skóry, lekko ją ściąga i nie podrażnia (co prawda na sferę T mogłabym kwas siarkowy wylać i pewnie nic by się nie stało, ale parę razy użyłam tego kremu na skórę dekoltu (która jest u mnie dużo wrażliwsza) i nic mi się nie stało, acz nie jestem typowym wrażliwcem/alergikiem.

Podpisuję się pod poprzednią.

Tak jak u poprzedniczki :) Stosuję krem od dwóch miesięcy co drugi dzień na zmianę z Aknemycinem i widzę wyraźną poprawę. Zniknęły przebarwienia, wypryski, skóra się tak nie błyszczy. Pory są płytsze, zaskórników mniej. Do tego tani i wydajny. SUPER!

Ilość zużytych opakowań:1/2

potwierdzam!

Żel jest świetny, po miesiacu regularnego uzywania cera znacznie mi sie poprawiła, ładny koloryt, płytsze pory, mniej wyprysków. Nie wysusza i nie uczula. Wszystko jak powinno być, polecam!

Używam tego produktu od: ponad mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1