H&M, Dipliner by H&M (Tusz do kresek)

H&M, Dipliner by H&M (Tusz do kresek)

Pojemność 2,5 ml

Eyeliner w kolorze głębokiej czerni, z aplikatorem-gąbeczką dostępny w sieci H&M.

Najlepszy na świecie

+ idealna czerń
+ nie uczula mnie
+ mały i mieści się wszędzie
+ wygodne opakowanie
+ naprawdę wydajny
+ cena (coś ok. 10 zł)
+ dostępny w każdym H&M\'ie
+ trwały

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: Pięć

Dobry i intensywnie czarny!

Dostałam go w prezencie kilka dni temu.Nie mam wprawy w malowaniu kresek eyelinerem do tej pory używałam kredki ale ten jest super!
:)intensywnie czarny kolor
:)trwały,nie rozmazuje się
:)nie blaknie w ciągu dnia
:)można namalować cienką jak i grubsza kreskę
:)aplikator bardzo wygodny(nie jest to pędzelek tylko taki szpiczasty czubeczek)

Poćwicze troszke i będę miała kreski jak z reklamy:)

Używam tego produktu od: kilku dni

Ulubiony!

Świetny produkt od H&M.
Posiada bardzo fajną końcówkę, dzięki której kreska jest precyzyjna. Tusz jest trwały, nie kruszy się i nie odbija na górnej powiece.
Jego mocna, nieblaknąca czerń jest największym plusem!

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

polecam!

moj ulubiony eyeliner!!!
+cena
+moc koloru
+trwalosc
+latwość w nakladaniu

-jak dla mnie brak:))) mógłby się nie kruszyć podczas dłuższej imprezy;p

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Całkiem całkiem.

Jeżeli chodzi o jakość samego linera, to jest bardzo dobra. Naprawdę intensywny, głęboki kolor, który świetnie pokrywa już przy pierwszym pociągnięciu.
Duże ale mam natomiast do aplikatora - jest wręcz paskudny. Twardy, nienadający się do narysowania cienkiej kreski, po prostu okropny.
Używam z pędzelkiem do linera, bo z samego produktu jestem zadowolona. Raczej nie kupię ponownie, spróbuję czegoś nowego.
Jeśli ktoś zainwestuje w dobry pędzel, to polecam. Wydajny i dobry kosmetyk za przystępną cenę.

Całkiem dobry.

Używałam go dość długo, bo nie wysychał. W pojemniczku była też kulka, taka jak w korektorach biurowych, do mieszania tuszu - dobra rzecz przedłużająca przydatność kosmetyku.
Miał intensywnie czarny kolor, dobrze krył przy pierwszym pociągnięciu.
Plusem był aplikator w postaci drewnianego patyczka, coś jak wykałaczka - na pewno takie rozwiązanie ułatwia malowanie początkującym. Mi w każdym razie nie przeszkadzał, choć mam wprawę w kreskach.
Dobry produkt - po prostu.
Cena inna niż w opisie, przynajmniej w ubiegłym roku - ja płaciłam 19zł.
Zaznaczam, że już nie kupię, bo znalazłam tańszy liner, który sprawdza się równie dobrze.Używam tego produktu od: roku

Najlepszy

Najlepszy jaki do tej pory używałam, a używałam wielu. To jest mój KWC. Ma piękny kolor - naprawdę czarny, łatwo się nakłada dzięki aplikatorowi z końcówką jak od flamastra, nie gęstnieje i co najważniejsze po nałożeniu się nie ściera ani nie rozmazuje, co jest niestety wadą większości eyelinerów. Ten przetrzymuje cały dzień. Daje się nałożyć na cień do powiek i pozostaje czarny. Jedyna niewielka wada to aplikator który się dosyć szybko zużywa, ale przy takiej cenie ja kupuje po prostu nowy co 2 miesiące. Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo