PheroStrong, PheroStrong Angel for Women Pheromone Perfume

PheroStrong, PheroStrong Angel for Women Pheromone Perfume

PheroStrong Angel for Women to zapach pełen pożądania i emocji, lekko przełamanych szczyptą dowcipu i figlarności. Hasłem przewodnim zapachu, ukrytego w anielskiej szacie, jest niesamowita dwoistość kobiecej natury. PheroStrong Angel dedykowane są wszystkim kobietom, które mają odwagę pokazywać światu zarówno swoje jasne, jak i ciemne strony. Kobietom, które kochają wyzwania i nie boją się przygód, a których odwaga i anielski spokój staje się inspiracją dla całego otoczenia.

W roli głównej fasola tonka i kakao
Perfumy PheroStrong Angel doskonale podkreślą Twój wrodzony kobiecy powab i wypracowany styl. Oryginalna kompozycja umiejętnie łączy w sobie tradycyjne i innowacyjne składniki. W ANGEL znajdziemy subtelne aromaty kawy i migdałów, które harmonijnie współgrają z nutami fasoli tonka, kakao, tuberozy, jaśminu, słynnej róży bułgarskiej i innych kwiatów. Nie brakuje w niej również zmysłowego piżma, paczuli i rozgrzewającego drzewa cedrowego.

Mocna orientalna kompozycja dzięki której "Nikt się Ci nie oprze" - mówi o zapachu ANGEL jedna z jego wiernych użytkowniczek, Zuzanna. "Jest seksowny, upajający i uwodzicielski. Po prostu doskonały".

Nuta głowy: cytryna, bergamotka, migdały, kawa
Nuta serca: irys, jaśmin, kwiat pomarańczy, róża bułgarska, tuberoza
Nuta bazy: cynamon, paczula, cedr, ambra, drzewo sandałowe, fasola tonka, wanilia, piżmo, drewno kaszmirowe, kakao, pralina

absoluty
zielone / cytrusowe, korzenne
Rekomendacja
wiosna / lato, na wieczór, na dzień

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Muszę je znowu mieć!

Otrzymałam w prezencie bon do sklepu marki PheroStrong o której wiele słyszałam. Byłam przeszczęśliwa, że będę miała okazję przetestować ten produkt ponieważ widziałam go u wielu świetnych influencerek i byłam ciekawa, czy naprawdę jest tak świetny jak o nim mówiono.

Jako, że moim prezentem był bon, mogłam wybrać dowolny produkt .
Na początku byłam troszkę sceptycznie nastawiona, ponieważ nie lubię wybierać zapachów przez strony internetowe, nie mogąc go uprzednio powąchać.

Tutaj dla mnie przede wszystkim liczył się skład produktu i jego nuty zapachowe.

Mogłam wybrać dowolny produkt ze strony producenta, jednak nuta serca jaką w tym przypadku jest : cytryna, bergamotka, migdały, kawa sprawiły, że mój wybór padł właśnie na ten zapach.

Flakonik jest boski. Jest to szklana buteleczka z pięknie wyprofilowanym zamknięciem, które stanowi jedność opakowania tworząc prostokąt co widać na zamieszczonych przeze mnie tutaj zdjęciach.

Na buteleczce widnieje napis Angel wraz z wrysowanymi anielskimi skrzydełkami.

Zapach jest nieziemski. Na początku lekko cytrusowy, orzeźwiający, następnie przechodzi w lekko drzewny. Wydaje się być seksowny i uwodzicielski. Po prostu stworzony dla mnie.

Jeśli chodzi o jego trwałość utrzymywał się na skórze zdecydowanie przez cały dzień.

Producent zapewnia, że oprócz zwykłej funkcji perfumy mamy tu do czynienia z feromonami. Nie wiem czy feromony działały w jakimś większym stopniu, jednak na pewno zapach dodawał mi pewności siebie w pracy, na zakupach czy spotkaniach z przyjaciółmi. Mojemu partnerowi również się bardzo podobał.